Özel Sağlık Sigortası İle Hamilelik ve Doğum

Seninde İstanbul da olmana çok sevindim. Bir sorum olursa burda olup bana cevap verebilecek birinin olduğunu bilmek güzerl. Bir iş seyehatine çıkıyorum. 10 güne dönücem. Sigortacının bilgilerini paylaşırsan çok sevinirim :)
Ok cnm özelden atiyorum

Doğum teminatı yada özel sağlık sigortasıyla ilgili bende yardımcı olabilirim arkadaşlar konuya yeterince hakimim :)

Herkese merhaba bu sigorta işleri gerçekten çok karışık,her hastanede geçen bir sigorta mevcut mudur.Limitsiz olması gerekiyor ayrıca doğum sonrası için bir çok firma 2000 tl teminat veriyor.
Sigortadan yararlanan arkadaşlar burda deneyimlerini paylaşırsa çok sevinirim.

kızlar merhaba aranıza yeni katıldım 3 haftalık hamileyim doğum sigortası yaptırmak istiyorum bende önerebiliceğiniz bi yer varmı

merhaba bende sağlık sigortası yaptırarak doğum yapmayı planlıyorum. önerisi olan var mı arkadaş?
bir arkadaşım tamamlayıcı sağlık sigortası ile yaptığı doğumdan gayet memnun kalmış. ankara'da adını hatırlayamadığım bir özel hastanede doğum yaptı. sizin bir bilginiz var mı bu konuda?

20 gün önce allianz yaptırdım. Yatarak tedaviler limitsiz + doguma ilgili tüm tetkik ve muayene limitsiz +doğum dışı ayakta tedaviler limitli( grip nezle iç hastalıkları vb) 1000 tl limitli prim ücreti 5700 tl ve 5 ay bekleme süresi istersen sigortacımi da özelden yazabilirim

Ben de allianza yaptıracağım formu doldurdum cevap bekliyorum. Doğumla ilgili herşey limitsin amerikan dahil bütün hastanelerde geçiyor istersem 20.000 tl ye doğum yapayım yine karşılıyor (5ay sonra doğum için aktif oluyor), yatarak limitsiz %100 karşılıyor,ayakta da limitsiz %80i karşılıyor. bende 5800 ödeyeceğim.

Öncelikle verdiğin cevap için çok teşekkür ederim. Ben ist dayım. Burda hastaneler çeşit çeşit hepsinde geçerli olsun istiyorsan allianze 9800 dediler bana :KK43:

Çok söylemişler ben allianz yaptırıyorum ve doğumla ilgili herşey limitsiz, yatarak+ayakta da limitsiz sadece ayakta tedavinin %80ini karşılıyor. Amerikan,acıbadem hepsinde geçiyor 5800 ödeyeceğim isterseniz nereden yaptırdığımı size özelden yazabilirim

kızlar merhaba aranıza yeni katıldım 3 haftalık hamileyim doğum sigortası yaptırmak istiyorum bende önerebiliceğiniz bi yer varmı
Hamile kaldıktan sonra özel sigortalar hemilelik paketine dahil etmiyor diye biliyorum. çoğunda 1 yıl allianze da 6 ay bekleme süresi var. bir de tamamlayıcı sigortalar var.onları araştırın isterseniz.

Hamile kaldıktan sonra özel sigortalar hemilelik paketine dahil etmiyor diye biliyorum. çoğunda 1 yıl allianze da 6 ay bekleme süresi var. bir de tamamlayıcı sigortalar var.onları araştırın isterseniz.
Z Zorbuldum bak sana ne demiştim olmayacak diye korkuyordun cnm 14 haftalık hamileymişsin tebrikler. benim de bekleme sürem doldu bu ay çalışmalara başladık kısmet olursa haziran annesi olacağım eğer tutarsa :)

Ben de allianza yaptıracağım formu doldurdum cevap bekliyorum. Doğumla ilgili herşey limitsin amerikan dahil bütün hastanelerde geçiyor istersem 20.000 tl ye doğum yapayım yine karşılıyor (5ay sonra doğum için aktif oluyor), yatarak limitsiz %100 karşılıyor,ayakta da limitsiz %80i karşılıyor. bende 5800 ödeyeceğim.

Çok söylemişler ben allianz yaptırıyorum ve doğumla ilgili herşey limitsiz, yatarak+ayakta da limitsiz sadece ayakta tedavinin %80ini karşılıyor. Amerikan,acıbadem hepsinde geçiyor 5800 ödeyeceğim isterseniz nereden yaptırdığımı size özelden yazabilirim
doğru karar vermişsin benim bekleme sürem doldu bile 3 eylülde :) şıp diye geçer süre merak etme

Merhaba kızlar benimde var doğum teminatım benim çalıştığım şirket yapı Kredi sigorta genel Sağlık sigortası yapıyordu. Şimdi yapı Kredi Sigorta ve Allianz birleşti bende 2 yıldır ödedim bu doğum teminatının ocakta yeniden poliçe yenileniyor Allianz Sigorta
2000 teminatı var. Herşeyi karşılıyor muayene tetkikler bakalım ocakta yükseltebilirim teminatımı Ben sigorta şirketine geçen 2015 ocakta 520 TL yatırdım genel Sağlık sigortasının parasını şirket yatırıyor zaten.

Çok söylemişler ben allianz yaptırıyorum ve doğumla ilgili herşey limitsiz, yatarak+ayakta da limitsiz sadece ayakta tedavinin %80ini karşılıyor. Amerikan,acıbadem hepsinde geçiyor 5800 ödeyeceğim isterseniz nereden yaptırdığımı size özelden yazabilirim[/QUOTE]

merhaba bana da dün doktorum tavsiye etti özel sağlık sigortası yaptırmamı. acıbademe gidiyorum. 8 haftalık hamileyim ve acıbadem ve allianz sigorta tavsiye ettiler. özelden bana da yaptırdığın yeri yazabilir misin ben de araştırmaya nereden başlayacağımı bilmiyorum , iyi bir başlangıç olur.
şimdiden teşekkürler

Merhaba;
bende Anadolu sağlık sigortadan dogun 7400TL limitli ayakta %80 karşılayan eko paket aldım. dun sıgortayı yaptırdım ve 2074TL 9 TAKSİT ama acıbadem alman ve amerıkanda geçmiyor. hamılelık için 1 yıl bekleme koşulu var ama bır yıldan öncede hamıle kalabılırım sadece bekleme yapılan tarıhe kadar odemeyıp sonra odemeye başlayacak. hamılelık ve doğum konularını araştırıyorum bu sebeple yenı uye oldum tavsıye ederım ben cok ındırım aldım ama .

Z Zorbuldum bak sana ne demiştim olmayacak diye korkuyordun cnm 14 haftalık hamileymişsin tebrikler. benim de bekleme sürem doldu bu ay çalışmalara başladık kısmet olursa haziran annesi olacağım eğer tutarsa :)
:) evet tatlım ya çok haklısın. İnsan pimpiriklenince yoktan var ediyor :) Allah hayırlısıyla güzel haberi bizlere vermeni nasip etsin canım. Hepimize sağlıklı güzel hamilelik ve doğum nasip etsin. Beni haberdar et

:) evet tatlım ya çok haklısın. İnsan pimpiriklenince yoktan var ediyor :) Allah hayırlısıyla güzel haberi bizlere vermeni nasip etsin canım. Hepimize sağlıklı güzel hamilelik ve doğum nasip etsin. Beni haberdar et
inşallah canım haber vereceğim sana :KK19:

merhaba bana da dün doktorum tavsiye etti özel sağlık sigortası yaptırmamı. acıbademe gidiyorum. 8 haftalık hamileyim ve acıbadem ve allianz sigorta tavsiye ettiler. özelden bana da yaptırdığın yeri yazabilir misin ben de araştırmaya nereden başlayacağımı bilmiyorum , iyi bir başlangıç olur.
şimdiden teşekkürler[/QUOTE]

Merhaba Tuğba hanım, bana da Allianz Sigorta'dan verilen fiyat Amerikan Hastanesi dahil 6700 TL. Rica etsem sizin sigorta acentenizin iletişim bilgilerini alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:

Merhaba Tuğba hanım, bana da Allianz Sigorta'dan verilen fiyat Amerikan Hastanesi dahil 6700 TL. Rica etsem sizin sigorta acentenizin iletişim bilgilerini alabilir miyim? Şimdiden teşekkürler

X