Özgürlüğüme adımlar

Bu evlilikte mağdur olan Gelin mi? Damat mı? yoksa mahalle kuyumcusu mu?

• Ankete Katılan
    259
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ceyl_an Ceyl_an sonraki ders ne? Bir sonraki ilişkinde ne diyeceksin bu evlilikle ilgili? Hazır olmadığım halde benimle zorla beraber oldu ben de ertesi gün ayrıldım mı diyeceksin?

Yoksa çok basit mi düşünüyorum daha sağlam planların vardır belki.
Bence bizim aklımıza gelmez onun yapacağı plan vay be prison break senaryosu gibi 😯

Hata sizde bence. Çocuk oyuncağına cevirmissiniz. Nikahtan önce farkında değil miydiniz yani ?

—Çok fazla açmak istemiyorum. Biraz uzun çünkü ama merakta da bırakıp sizi rahatsız etmek istemiyorum. Psikolojik olarak namus temizleme diyeyim kısaca. Ama bildiğimiz namus temizleme değil yani benim psikolojimi bozan bir şey sadece. Adamla bir şey de yaşamadım zaten herkes biliyor. Bu durumun bende yarattığı sıkıntı ciddi boyuta ulaştı çünkü günlük sorumluluklarımı yapamaz , çalışamaz falan oldum. İki sene öncesine kadar çalışan üreten bir kadındım. Ama bu iş hallolunca yine hayata dönecek gibiyim.—

Eski konun yoruma kapatılmış o yüzden alıntılayamadım, copy paste yaptım.Herkes bekaret mevzusundan bahsedince merak edip eski konularına baktım. Herhalde bu mesajından bahsediyorlar Ceylan. Yani kendi travmalarından kurtulmak için başka bir insanı travmalara sürüklemek ne kadar etik sence? Ne kadar doğru? O kadar dil döküldü sana ayrıl bu iş olmaz diye. Şimdi anlaşılıyor neden ayrılmayıp nikahın ertesi günü boşanmak için adama saatlerce dil döktüğün. Karma diye bir şey var, hiç duydun mu acaba? Vallahi ben kınayarak yazmaya korkuyorum, kınadığımla sınanmayayım diye. İnsanların cesaretine ve bencilliğine hayret gerçekten.

Onceki konularınızı okumadim bilmiyorum ama madem cinsellik fobiniz var ayni evde yaşama korkunuz var son ana kadar bu ısrar neden yani ?
Mis gibi yasayin gidin iste ailenizle.
Hayir tam düğün günü millet dışarda adama kendini öldür deseniz he olur der o pozisyonda zaten laf olsun diye olur demiş geçmiş iste .
Ama olmaz olamaz o adama da yazik degil mi ?
Insan kendini az cok tanir degil mi baska bi insani buna dahil etmek neden ?
Ayrica takı konusunu da cok garipsedim 5 dk önce siz adami orada öylece birakip gidecektiniz elalemi etrafi düşünmeden (ki dusunmeyelim de zaten saglikli olan da bu )
Ama 5 dk sonra etrafi düşünmedi bizi rezil etti diyorsunuz bu cok büyük bi celiskidir bana gore.
Diger konusuna nasil ulasabiliriz siz okudunuz mu

Vala 3 senelik evli olup aynı sorunu yaşayıp boşanan bı insan olarak kalbinden değil mantığından ne geçiyorsa onu yap derim çünkü bizim gibi insanların sorunu maalesef tek başına çözülmüyor karşı tarafın sana yaklaşıldığı sorununa care olmak için ne yaptığı önemli ha barisacaksan da hem mevcut durumunu hem de onunla ilgili problemlerini çözmek için mutlaka birlikye doktora gidin derim ben
Ne kadar iyi niyetle yazmışsınız. Oysaki konu bambaşka. Biraz eski mesajları okursanız anlardınız aslında konunun cinsellik olmadığını. Konu sahibinin cinselliğe fobisi var gibi, para hobisi var gibi.

Siz de benim gibi dusunmussunuz.Insanin aklina nafaka almak icin mi evlendi acaba sorusu geliyo.Bi tanidigim evli kalmadigi adamdan(dugun bile olmadi)10 senedir nafaka aliyo.
Evet var böyle kadınlar malesef.
Ceylanın niyeti bakire olmamasına kılıftı ama evliliği hallettiğine göre şimdiki niyeti nafaka-tazminat olabilir.
Yazık bulmuşlar saf adamları yolup duruyorlar

Üvvveeeeet sevgili anket severler. Sonuçlar an itibariyle birbirleriyle yarışıyor. Bakalım kim kazanacak. Bence elti şuan önde hemde ankete katılmaksızın :KK49: severim eltileri sevin.
9B22DF19-4F0C-465F-8CD2-5B3A287CDB16.png

Ne kadar iyi niyetle yazmışsınız. Oysaki konu bambaşka. Biraz eski mesajları okursanız anlardınız aslında konunun cinsellik olmadığını. Konu sahibinin cinselliğe fobisi var gibi, para hobisi var gibi.
Yeni üyeyim Az önce birşey araştırmak için girdim buraya pat önüme yazı çıktı ki geçen ay 3 yıllık evliligim bence bu sebeple bitmiş olmasından dolayı inanılmaz kinliyim dedim olmayan aklımla bi yazim meğer olay baskaymis 🤣

haklisin para fobisi var cidden bende haksixlik yapildi sandim baştada deilmis kizdan oturuymus birde cok eski msjlari kizin goremedm bn ya sizin anlattgniz kadarini biliorm bende

Bunlar gerçek mi bilmiyorum. Umarım kurgudur. Her ayrıntı şaka gibi çünkü. Ne demek ilk gece kapıyı kilitletip yatmak gerçekten adam canavar mıydı? Hem gelin odasında kaçmayı düşünüp hem eltinin altınlarına kafayı takmak. Anneme gideyim yatayım demek. Acil psikolog yardımı almalısın. Hic biri normal değil. E adam da ne yapsın karısı kapıtı kitlemiş, haklı sabahki isyanında. Belki sarılıp uyumak istemişti sadece yanına geldiğinde? Annenle otur güzelim sen valla nikah iptali yap adamın da başını yakma daha fazla. Bir de otur düşün eltine takılıp sana takılmayanlar belki de senin davranıslarındandir? Son anda düğünden kaçmayı düşünen birinin öncesi nasıldır kim bilir.

Benim kuzeynlerimden birisi, senin gibi cinsellik fobisi var ama ondan başka daha çok korkuları var. O yüzden tesadüfen bir gay le tanıştı ve anlaşmalı evlendi. Hemen hemen 20 yıldır evliler, tabi çocukları yok, sorana olmuyor dediler, artık zatem şimdi kimse sormuyor. Adamın erkek sevgilisi var, tabi gizli saklı. Akrabalar olsun, komşuları olsun, bu sırrı kimse bilmiyor, biz kuzeynlerden başka. Herkes onları çok mutlu bir es olarak görüyor. Ne kavga var, ne incitme, ne saygısızlık, nede tartışma. Maddi durumu çok iyi ve karısına çok güzel bir yasam yaşatıyor, tek eksik olan, sex yok. Ama ikiside bu durumdan çok mutlular.
Keşke sen de öyle bir kişiyle evlilik yapsaydın.
konu sahibinin cinsellik fobisi yok ki :KK70: bakire olmadığı için regl olduğu güne gerdek denk getirmeye çalışıp sonra boşanmayı amaçlıyodu bakire olmayışına kılıf uydurmak için . zengin adam arıyodu bi de tabi.Ama ava giderken avlandı :KK70:

Kurduğum cümleler sebebi ile kendimi gerçekten kınadım. Bir kadına böyle cümleler kurmamalıydım, gerçekten çok üzgünüm, belkide terasta oturuyorum sıcak bana iyi gelmedi.

gerçekten hepinizden özür dilerim....
Site kurucusu olmasaydınız kesinlikle banlanırdınız.
Ve evet bende hiç yakıştıramadım kurduğunuz cümleleri size.

Bi de bu karakterin fake olmadığından emin miyiz?
Ya bu kadar da olmaz gibime geliyor, tamam evleneceği adam üzerine türlü planlar yapan bi tip olabilir de, gelip bunu sanki çok haklıymış gibi ayrıntı ayrıntı böyle yazmak da ne bileyim... İlk konunda yeterince saçmaladın, tepki aldın, şimdi bu konu nedir "Gelin hadi az daha linçleyin" der gibi.

Her açıdan anormal ya.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X