özgüvensizim, ayaklarımdan utanıyorum :(

Merak ettim ne kadar kötü olabilir, bi fotoğraf atsaydınız:) takmayın herkesin bi kusuru var.

Benim de abim niye senin parmağının biri kabeye bakiyor demişti yamuk diye. bence sen de dalga geç kendinle. Hani bak ayak olmasa başka bir yer olsa anlıcam.. ama ayak yani :)))zaten bi ayak ne kadar güzel olabilir ki
sürekli gördüğümüz bu güzellik standartları sanırım benim algımı bozdu:) bir de twitterda çok denk geliyorum, bi ünlü ayağını paylaşmış altına hemen yorumlar, ıyy ayağa bak iğrenç böyle kadın ayağımı olur vsvs.. hayır bakıyorum ayağına gayet normal demekli benimkini görseler napıcaklar

Altı üstü ayak yani. Milletin bacağı olmuyo da şortla geziyo. Takmayın bunu bu kadar. Bende beğenmem ayaklarımı ama ayağın güzel olsa nolucak yani. Sevgilin ayak fetişi değilse bir şey olmaz

Oje sürün. Pediküre gidin. Kremlenin .Daha iyi hissedersiniz. Amaaan onlar kendi ayağına baksın . Erkek ayağı mesela güzel bir şey değil.

esimin ayak parmaklari ayni anlattigin gibi, hatta onun ortadaki iki parmagi bas parmaktan baya uzun, hic dert etmiyor, bende dert etmedim hic yurutuyorlar mi seni, kafi..
Bnm ayak parmaklarim cok muntazamdir ama adam kendi ayaklarini o kadar dunyanin en guzel ayaklari olarak goruyor ki bnmkiler icin merdiven gibi siralanmis bunlar, cok sIkici diyor

Merak ettim ne kadar kötü olabilir, bi fotoğraf atsaydınız:) takmayın herkesin bi kusuru var.
ya aslında çok çirkinde olabilir ama ben rahat bi şekilde çıplak ayakla dolaşmak istiyorum amaan kim bakarsa baksın rahatlığına ulaşmak istiyorum olmuyo malesef biri görecek diye stres oluyorum

Ayaklarını takıntı haline cok getirmişsin kendini bence sev her insanda bir kusur mutlaka vardır bence halini şülretmelisim ya ayakların olmasaydı şükür ki yuruyebiliyorsun kimseye muhtaç degilsin bence bunların farkına varırsan hic bir şeyde kusur aramazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…