***Özlemim Çeyizleri***

ben henüz tek kişilik nevresim takımı hiç almadım ama en fazla 2 tane alırım diye düşünüyorum hatta belki 1,çift kişilik olanlarda kullanılabiliyo zaten misafire. çift kişilik şuanda günlük kullanmaya 4 tane var onlara da ek olarak 2 tane daha pamuk saten almayı düşünüyorum.kayınvalidemin de gelin takımı olarak aldığı bir takım var o da pamuk. benim aldıklarımın 3ü ranforce 1i pamuk saten yine. evlendikten sonra da beğendiğim farklı modeller olur mutlaka o zaman da alırım diye düşündüm. Bence 6 tane günlük kullanmaya yeterli. Zaten ev hediyesi getiren de olur mutlaka.
Çok teşekkür ederım canım :) benımde suan 4 tane cıft kısılık 1 tane tek kısılık var, 3 pıke var.daha dugune kadar almıcam.

esse indiriminden aldıklarım. O kadar çok indirim varki ne alacağımı şaşırıyorum bazen :KK66:

sahan.png

ÇEREZLİK.png
TEPSİ.png

Sizce kac tane 2 kısılık kac tane tek kısılık nevresım takımı almalıyım?

Ben olayin icine atlamis gibi olucam biraz ama :KK70: tek kisilik hic alma derim günlük cift kisilik al zaten gelen misafiri yatirmak icin özel tek kisilik baza almiyoruz sonucta odada bir kosede yatiyor ve cogu zaman tek kisi degil birden fazla oluyorlar :)) tek dahi olsa ser cift kisiliklerden gunluk olanlari tek kisilik bence luzumsuz... Yinede senin fikrin tabiki :KK24:

Ben olayin icine atlamis gibi olucam biraz ama :KK70: tek kisilik hic alma derim günlük cift kisilik al zaten gelen misafiri yatirmak icin özel tek kisilik baza almiyoruz sonucta odada bir kosede yatiyor ve cogu zaman tek kisi degil birden fazla oluyorlar :)) tek dahi olsa ser cift kisiliklerden gunluk olanlari tek kisilik bence luzumsuz... Yinede senin fikrin tabiki :KK24:
Katılıyorum söylediğine.. Bende tek kişilik takım almayı düsünmüyorum. Onun yerine takımları çift kişilik alıcam. Tek kişilik sadece Birer tane battaniye pike alıcam. Takım almak saçma geldi bana ama siz bilirsiniz tabi kullanacaksanız alın :KK56:

Katılıyorum söylediğine.. Bende tek kişilik takım almayı düsünmüyorum. Onun yerine takımları çift kişilik alıcam. Tek kişilik sadece Birer tane battaniye pike alıcam. Takım almak saçma geldi bana ama siz bilirsiniz tabi kullanacaksanız alın :KK56:

bende henüz daha tek kişilik hiç almadım ama galiba bende almıcam vazgeçtim şuan :KK28:

Ben bı tane aldım tek kısılık . cunku bız cok kullanıyoruz. Bi arkadasım geldıgınde ona tek kısılık yorgan verıyorum mesela nevresım takma ısı daha kolay oluyor :) Ama abartmaya gerek yok tabı bı tane aldım o yeterlı bencede

sonunda kanaviçe ve dantellerimde pikocuya teslim edildi öncesinde porlanda gidildi ve bu ciciler alındı. ne kadar sevimli ve güzeller dimi şu tabak ve fincanlar,bayıldım :21: soyacak ve sarımsak ezici de %50+%25 indirimden kasada denk gelip de aldım gerçekten çok kaliteliler. battaniye de çift kişilik ve internetten aldım

porland.png
635585821736521275.jpg
635585821740896627.jpg
2572-3794858665266-1500x1500.jpg

X