Saç Rengi ve Saç Boyama Palette Altn Karamel

kızlar anlayan bir bakıversin

bir blogda rastladım şu renkler karıştırılmış ortaya alttaki renkler çıkmış

elimde palette altın karamel ve palette 8.0 açık kumral var karıştırsam benzer rengi elde eder miyim acaba Eki Görüntüle 1026329

şu an saç rengim açık karamel gibi bişey

benim elimde de palette 8 .0 vardı, tek boya yetmiyor saçım gür,ben genelde 8.0 ile 7.0 ı karıştırıyordum, bugün 7,554 görünce çok hoşuma gitti,80. ile 7,554 ü karıştırdım,yukarıdaki renge çok yakın bir renk çıktı..ben sonuçtan memnun kaldım çok sıcak ve parlak bir renk..saçımın matlığından şikayetçiydim..
renk karışımı test edildi onaylandı

Benimde saçlarımda sarı röfle vardı.Diplerimde bayağı gelmişti.Palette altın karamele boyadım.Sarı röfleler hala sarı ama çok güzel bi renk oldu :) tavsiye ederim.Sarılar turuncu olmadı ayrıca .Bazı arkadaşlar turuncu oluyo falan demiş ama öle bişi olmadı yani.

Arkadaşlar saçımda boya yok saç rengim kumral bu gün palette Altın Karamel aldım.sizce saç rengi mi acım mi yoksa bu saçımın üstüne mi boyayayım.:2:

Merhabalar saçım küllü kumral altın karamel yapmak istiyorum nasıl olur küllü rengin üzerine vede Kızıllık varmı yokmu herkes bişiy demiş:)

palettenın altın karamel rengını yenı kullandım.Cok memnun kaldım.Palleteyı ılkdefa kullandım acıkcası renk acık bır renk olmasına ragmen cok guzel tuttu sacımda.

ben de yakında boyamayı düşünüyorum altın karamel ile küllü sarıyı karıştıracağım , bakalım nasıl olacak

saçların koyuydu demek doğal renginmiydi peki canım benimde çok koyu saçlarım doğal 8.65 kahve köpüğü ile 9.1 küllü sarı aldım aldım boyayamıyorum turuncu bişey olur diye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…