Saç Rengi ve Saç Boyama palette parıltılı toffie

strawberrylips

oğlum ve minik meleğim❤
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2007
4.311
370
42
palette parıltılı toffie rengini deneyen varmı aranızda şuanki saçlarım sarı ve ben buna boyamak istiyorum aldım boyayı ama hala kararsızım turuncu falan olmasından korkuyorum aranızda deneyen varsa nasıl olduğu konusunda bi fikir verebilirmi???

sağol canım resimde çok net çıkmamış ama neyse boyamayı düşünüyorum yarın umarım turuncumsu bi renk ortaya çıkmaz,sonucu bildiririm,ayrıca kutusundaki renge bayıldım keşke anısı olsa..

Ben boyadım canım saçım karamelin akmış haliydi zemini yine de güzel oldu.Turunculuk kesinlikle olmuyo olsa benm olurdu:)Ne renge boyarsam boyiyim akıp turuncu oluo çünkü saçlarım ama bunda olmadı.Diplerim çıktı yakında yine boyuyucam aynı renge

boyadım dün saçlarım sarı olduğu için tabi uzun zamandırda gözüm alışmıştı biraz tuhaf göründü ama bugün biraz daha alıştım sayılır gündüz dışarıda çok parlıyodu ve güzel bi rengi var boyamak isteyenlere bende tavsiye edebilirim turunculuk bendede yapmadı bakalım yıkanınca nasıl duracak ama genel olarak beğendim

boyadım dün saçlarım sarı olduğu için tabi uzun zamandırda gözüm alışmıştı biraz tuhaf göründü ama bugün biraz daha alıştım sayılır gündüz dışarıda çok parlıyodu ve güzel bi rengi var boyamak isteyenlere bende tavsiye edebilirim turunculuk bendede yapmadı bakalım yıkanınca nasıl duracak ama genel olarak beğendim

bi resm koysaydn iyi olrdu :)

pardon özel mesaj gönderemyorm. hakkm yok nednse. avatrdaki saçnz rengi tam olarak ne kçk olmsna ragmen begendgm renge yakın gördüm. yda hngi kuaföre yptrdınz..

X