Panda Göz Çevresi

Esmer değilim buğday tenliyim aslında. Herşeye çare buluyorlar bir bunun tam çaresini bulamadılar. 20 yıldır araştırıyorum denemediğim kür krem kalmadı. Acayip yorgun ve yaşlı bir görüntü oluyor. Artık kapatıcı sürmüyorum. Bıktım.
Sürsemde eskisi gibi kapatamıyorum. Grileşip daha kötü görünüyor. Azıcık hafiflese razıyım. Tamamen kaybolmayacağını biliyorum. İki ton açılsa bile yeter.

Neslim Güngen bu konuyla yakından ilgileniyor 2018 Haziran başı yeni getirdiği bir uygulama var ama çok yeni olduğu için şimdilik gözlemliyorum. Sihirli İğneler adında göz altına ten renginde bir nevi dövme şeklinde. Kafama takılan gusle ve abdeste mani olup olmayacağı idi. Eğer bu renk pigmentleri deri altına işleniyorsa bir manisi yok. Ama tam olarak çözemedim gerçekten deri altına mı yoksa yüzeysel deri üstüne mi?

Bende de bir anda oluştu. Yağ enjeksiyonu düşünüyorum. Bahsettiğiniz uygulama sadece gözaltı için mi

Panda treatment uygulamasi kalıcı makyaj gibi bişey sanırım..cilt altına pigment enjeksiyonu diye yazıyor nette araştırdım ama bunu yaptıran birini görmek gerek..iyi sonuç veriyor mu gerçekten..baktım videolarda hep uygulama anı var uygulama sonrasi görüntü yok..kararsiz kaldım..benim ki genetik ve kapatıcı krem kullanmaktan bıktım artık...onu sürmeden dışarı çıkamıyorum (

Işık dolgusundan çok memnun olan duymadım..
Ben bugün yaptırdım daha ilk günden çok memnunum. Pişman olurum Hemde verdiğim para ziyan olur diye çok korktum Başta. En ucuzu değil en iyiyi araştırdım. Fiyat olaraktan piyasanın üzerinde değildi. Bu kadar mı değiştirir ifadeyi. Bayıldım ben. Ne topaklanma oldu , ne morarma. Öncesi ve sonrası fotoğraf çektiler sonuca ben bile şaşırdım

Fotoğraf atabilir misiniz bende düşünüyorum da birde ne kadar a yaptırdınız

Fotoğraf atabilir misiniz bende düşünüyorum da birde ne kadar a yaptırdınız
1400 e yaptırdım doktorun adı güncel Öztürk . Sayfasında hasta fotoğrafları var. Çok araştırarak gittim kendisine ve çok memnun kaldım. Önceden sürekli kapatıcı sürerdim bir kaç kat. Yine de o yorgun ifade gitmezdi. Ama artık makyaj bile yapmıyorum. Kesinlikle en ufak bir sorun yaşamadım çok doğal bir şekilde doldurdu boşluğu. Üstelik bana iki tüp gitti ama benden 1 tüpün ücretini aldılar. Çok memnunum her sene mutlaka tekrarlayacağım

Aaa biliyorum o doktoru ama ben Gaziantep deyim keşke burda da olsaydı çünkü benim de morluklar ile başım dertte ne yapsam geçmiyor kapatıcı sürünce grileşiyor bıktım iyice

Aaa biliyorum o doktoru ama ben Gaziantep deyim keşke burda da olsaydı çünkü benim de morluklar ile başım dertte ne yapsam geçmiyor kapatıcı sürünce grileşiyor bıktım iyice
Bende Mardin’de yaşıyorum buradan gittim. O taraflara geçersen hiç şüphen olmasın çok iyi bir doktor

Sadece göz altı yaptırdım yüzümde çizgi kırışıklık vs hiç birşey yoktu bugüne kadar yaptırdığım ilk operasyon oldu ve çok memnun kaldım . gözaltım çukur bölge yorgun bir ifade veriyordu sonradan kimse yüzümde farkı anlamadı . Sadece bir güzellik gelmiş sana diyorlar ama sen bariz anlıyorsun farkını

İnşallah yolum düşerse gerçi o doktor çok yoğun randevusuz zor olur bakalım inşallah denk gelir

İnşallah yolum düşerse gerçi o doktor çok yoğun randevusuz zor olur bakalım inşallah denk gelir

Muayenehanesi çok kalabalıktı . Erkeklerde Kadınlar kadar vardı , sırasını bekliyordu . Şehırdışında yaşadığımı söyledim aradığım aynı güne gittim çok kısa sürüyor işlem. Çok tereddütlerim vardı ama çok memnun kaldım

Göz altımda çukur yok o yüzden dolgu etki etmez benim kahverengi halkalar var..dolgu şişlik yapar sanırım..kalıcı makyaj yaptıran yok mu göz altına?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…