Panik Atak Yaşayan Hamileler, Hamile adayları...

Ben daha öncede kesin sormuşumdur unutmuşumdur canım kusuruma bakma. Ben pa var sanıyordum. Ahh evi yıkılasıca depresyon :KK43: Rabbim yardımcımız olsun.
Ben de hatırlamıyorum canım sormuş muydun.Çarpıntı,anksiyete,depresyon ne ararsan var aslında.
Takıntı da var mı bilmiyorum,günlerce aynı konuyu düşünüp üzüldüğüm olmuştur.Hatta yıllarca.

Ben de hatırlamıyorum canım sormuş muydun.Çarpıntı,anksiyete,depresyon ne ararsan var aslında.
Takıntı da var mı bilmiyorum,günlerce aynı konuyu düşünüp üzüldüğüm olmuştur.Hatta yıllarca.
Bende de anksiyete ve depresyon panik atak da var ama ondan korkmuyorum artik carpinti oluyo ama onemsemedigim ocin geciyo onceden olsa direkt acilldeydim galiba yendim panik atagi ama dep ve anksiye bozuklugum cok fazla var her seyden korkuyorum artikk

Bende öyle takıyorum. Geçen gün gören olur diye yazmıyorum demiştin bende okuyan olur bizimkilerden diye yazmıyorum ulu orta ama özelden mbeauty ile yazışıyorum. Depresyonum ya beni öldürecek ya ben onu.. Zor durumdayım

Bende öyle takıyorum. Geçen gün gören olur diye yazmıyorum demiştin bende okuyan olur bizimkilerden diye yazmıyorum ulu orta ama özelden mbeauty ile yazışıyorum. Depresyonum ya beni öldürecek ya ben onu.. Zor durumdayım
Ilaclarda etki etmiyomu arkadaslar bende ilac kullansam iyi olmazmiydim acaba :KK64:

Evet canım aynen öyle insan dertlesebilecegi kişiler arıyor tabi sağsın burdaki arkadaşlar çok destek oluyoruz birbirimize.
Ben anlatamıyorum işte herşeyi,taktıklarimi,terapi gerekli ama işini seven bir psikolog bulmak da zor,daha doğrusu terapiye pek inancım yok.

İnsan bazen öyle çaresiz hissediyor ki,tarifi imkansız,çaresi yokmuş gibi geliyor sıkıntıların.
Aynen canım. Duygularıma tercumansın. Nasıl yaşıyorsun depresyonunu? Ben kimseyi görmek istemiyorum. Zayiflayıp durdum. Evlerden ırak intihar düşüncesi var ve sonsuz iç sıkıntısı. Ev işlerini kişisel temizliği bile yapamıyorum.

Ben sanırım ameliyattan ççok korkuyorum ölürüm diye ya saçma mı bilmiyorum bu fikri benimsiyorum of ya. Siz de doğurunca girin buralara moral olun çok korkuyorum çok
Özge cim al bendende o kadar ya aynı seylerı dusunuyorum ölücegımı kalbımın o heycana dayanmıycagına ınanıyorum evet kızlar lutfen bıze moral olun valla ben en ınce ayrıntasına kadar merak edıyorum hıcmı haycanlanmadılar nasıldı

Özge cim al bendende o kadar ya aynı seylerı dusunuyorum ölücegımı kalbımın o heycana dayanmıycagına ınanıyorum evet kızlar lutfen bıze moral olun valla ben en ınce ayrıntasına kadar merak edıyorum hıcmı haycanlanmadılar nasıldı
O zamanları düşündükçe hamileliğe isyan ediyorum Allah'ım yardım eder inşallah. Gerçekten çok korkuyorum masadan kalkasım falan gelir diye düşünüyorum. Umarım korkularımız çıkmaz

X