Panik Atak Yaşayan Hamileler, Hamile adayları...

Üç evladın olacak çok şükür kardeş derdine girmeyeceksin. Esas biz ilk hamilelikler napacaz.. Sanki 1.yi çok doğurdum çok mükemmel bir hamileliğim geçmiş gibi eşimde annemde 2.den bahsediyor.
Ay sorma kayinvalideye kız istiyoduk erkekmiş dediğimde olsun ikinci kız olur dediydi:KK48:yaş olmuş kaç anacığım dedim ben de...

canım bnm çok az kaldı dayan bunu söleme daha nice haftalar bekleyenler var sen yolun yarısı değil çogunu gectin bak ben ilaç kullanmıyorum bu vesileyle bıraktım aşırı sinirliyim duygusalım ama kendimi tutuyorum sürekli ağlıyorum sürekli sen artık delirdin diyen bi eşim var herseyi kafaya takmaktan mideme vurdu bugün diazem vurdular reflü olmuş midem rabbim sizlere güzel bi nimet sundu bunun kıymetini bilin asla isyan etmeyin sizler bir melek sayılırsınız su anda bunun degerini bilin bacım
Tedaviyi bıraktın ya depresyon gelirse?

Ay sorma kayinvalideye kız istiyoduk erkekmiş dediğimde olsun ikinci kız olur dediydi:KK48:yaş olmuş kaç anacığım dedim ben de...
Bide böyle ölüm halindeyken söylüyorlar doğursam sağlığıma kavuşsam hadi bi nebze düşünürüm ikinciyi. Ben depresyon yüzünden içimde canavar büyütüyorum modundayım hergün intiharın eşindeyim. 2.ymiş. Gelde ölme.

canım bnm çok az kaldı dayan bunu söleme daha nice haftalar bekleyenler var sen yolun yarısı değil çogunu gectin bak ben ilaç kullanmıyorum bu vesileyle bıraktım aşırı sinirliyim duygusalım ama kendimi tutuyorum sürekli ağlıyorum sürekli sen artık delirdin diyen bi eşim var herseyi kafaya takmaktan mideme vurdu bugün diazem vurdular reflü olmuş midem rabbim sizlere güzel bi nimet sundu bunun kıymetini bilin asla isyan etmeyin sizler bir melek sayılırsınız su anda bunun degerini bilin bacım
Canım benim nerelerdesin senden haber almak güzel :) çok geçmiş olsun :KK43: neden iyi bir psikiyatri ye gidip tedavini olmuyorsun :KK43: bebekten sonra ihtiyacın vardı. Başla ki gelecek hamileliğe hazırlıklı olasın

Kızlar temmuz annelerinde korse muhabbeti var doğumdan sonra. Biz bunları hiç düşünemiyoruz ki bize de lazım olacak

Bu arada depresyon atağı yaşadığım geçen gün bikaç parça bişey aldım bebeğe. Ne kadar zordu almak içimden gelmeye gelmeye

canım benm çok şükür iyim okula gidip geliyorum çalışıyorum eve geliyorum yemek yapıyorum yoruluyorum gün nasıl geçiyor hiç anlamıyorum sen nasılsınn esas beni boşver
Sinir ve öfke atakları fena canım.ilacımın dozunu artırdı dr.önümüzdeki zamanlar fiziki zorluklar da tetikleyecekmiş ruhsal sıkıntılarımı.anneme geldim 11 gün çalışmayacağım.iyi olmana cok sevindim canım.

X