Panikatak anksiyete okb depresyon yaşayanlar....

Niloyatospikk

Remember...
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2016
13.766
20.740
31
Bilekten değil canım koldan dijital olanı kullanıyorum. Annemin ki hep aynı benim ki saniyede 15 se 13 e düşüyor
Bilemedim ki canım neden öyle 13 te mesela bende çok değişiklik olmuyor tansiyon olarak 15 te ben çok kötü oluyorum limon iç ben artık hergün limon sıkıp içiyorum çok korkuyorum yine tansiyonum çıkacak diye 😔

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 160 cm. Başlangıç Kilom :68.45 Kg. Şimdiki Kilom :68.45 Kg.

YaKaMoZz-z

❤️10.takım/b.70/gncl.57❤️
Pro Üye
1 Mart 2013
9.484
16.465
Günaydın kızlar
Dün gece uykuda atak geçirdim ne olduğunu anlamadım bi anda şiddetli korku yaşadım kalkıp su içtim başım dönmeye başladı baygınlık hissi oluştu çok korktum bayılcam sandım sonra kalbim çok şiddetli atmaya başladı hemen xanax aldım titremeye başlayınca taksiyi çağırıp hastaneye koştum gece 3 te
Hastanede biraz sakinleşmiş oldum
Sadece ekg çekildi tansiyonuma bakıldı
İlaç etkisini gösterdiği için iğne olmadım
Sabah kalkınca iyiydim ama şimdi geceyi düşünüyorum çok korkuyorum ya bişey varsa ve yeniden olursa diye
Özet bugün hiç iyi değilim niye böyle anlamadım 😔

mry86

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Kasım 2015
815
748
Günaydın kızlar
Dün gece uykuda atak geçirdim ne olduğunu anlamadım bi anda şiddetli korku yaşadım kalkıp su içtim başım dönmeye başladı baygınlık hissi oluştu çok korktum bayılcam sandım sonra kalbim çok şiddetli atmaya başladı hemen xanax aldım titremeye başlayınca taksiyi çağırıp hastaneye koştum gece 3 te
Sabah kalkınca iyiydim ama şimdi geceyi düşünüyorum çok korkuyorum ya bişey varsa ve yeniden olursa diye
Gecmis olsun canim atak yasamissin :KK43: benim boyle olunca ertesi gunde suruyor etkisi. Suan nasilsin peki iyi misin?

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 892 gün geçti.

Niloyatospikk

Remember...
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2016
13.766
20.740
31
Günaydın kızlar
Ben de bunu geçen hafta bi sabah yaşadım aynısı olacak korkusu var şuanda da bende

Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 47 Kg. ile 64 Kg. arasında olması gerekir.

zeynepkara

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
396
207
26
Bilemedim ki canım neden öyle 13 te mesela bende çok değişiklik olmuyor tansiyon olarak 15 te ben çok kötü oluyorum limon iç ben artık hergün limon sıkıp içiyorum çok korkuyorum yine tansiyonum çıkacak diye 😔
Geldim işte bende doktora bakalım ne diyecek canım bende 15 de etkileniyorum sanırım başım dehset ağrıyor çünkü cozemedim. Ama psikolojik diyecek kesin

ozgenur16

Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2020
226
162
26
Geldim işte bende doktora bakalım ne diyecek canım bende 15 de etkileniyorum sanırım başım dehset ağrıyor çünkü cozemedim. Ama psikolojik diyecek kesin
Benim panik atakta çıkıyor tansiyonum 16 yı buluyor benimki bilekten nabız sayısına göre ölçtüğü için yüksek çıkıyor.Acilde 12/8 ama korkusu yetiyor terleme oluyor yoğun çarpıntı ölüm korkusu yerimde duramıyordum berbat bi durum.Limon sıkıp içmekte faydalı ama benimki panik ataktan olduğu için el mahkum 😖

Niloyatospikk

Remember...
Kayıtlı Üye
23 Ocak 2016
13.766
20.740
31
Bende dün akşam ilacımı geç içtim sonradan hafif çarpıntı yaptı Saffat suresini dinledim hemen geçti çok şükür 🤲🏻
Saffat süresi iyi geliyor mu canım ben de dinleyim

zeynepkara

Üye
Kayıtlı Üye
12 Haziran 2019
396
207
26
Benim panik atakta çıkıyor tansiyonum 16 yı buluyor benimki bilekten nabız sayısına göre ölçtüğü için yüksek çıkıyor.Acilde 12/8 ama korkusu yetiyor terleme oluyor yoğun çarpıntı ölüm korkusu yerimde duramıyordum berbat bi durum.Limon sıkıp içmekte faydalı ama benimki panik ataktan olduğu için el mahkum 😖
Bende migren den dolayı dedi doktor cunku saniyesinde inip cıkıyor tansiyonum atak geldiği zaman oluyor buda. Panik atak geçirmedim hic ama anksiyete ataklarım sağolsun aratmıyor