Parfüm ariyorum acil yardim!!

Maelee

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2017
6
4
Merhaba arkadaslar, ben universite ogrencisiyim , guzel kokan ,guzel etki birakan ve özellikle kalici bir parfüm ariyorum .Tatli , hafif baharatli bir parfum de olabilir ciceksi de olabilir vanilya kokusuna bayilirim mesela sadece yeterki kaliciligi uzun olsun tavsiyelerinizi heyecanla bekliyorum yardimlarinizla kendi parfumumu bulacagima inaniyorum ^^ =)))

fiyat aralığını verirsen yardımcı olabilirim :)

Ancak tabiki orjinal tavsiye edeceksen 300 den yukari olmazsa benim icin daha hesapli olur ^^
mağazalarda değilde internette güvenilir sitelerden sipariş edersen 300ü aşmaz :)
212 sexy hafif tatlı baharatlı çok güzel bir koku. tanımına uygun ilk bu koku geldi aklıma. ama genç kız kokusu gibi şekerlide değil. çok hoş ama yaza ağır kaçar bence. yaz dışında her mevsim kullanılabilir.
estee lauder sensuous nude da vanilyalı Hindistan cevizli çok hoş bir koku.
çiçeksi istersen bvlgari jasmin noir en sevdiğim kokulardan. farklı bir yasemin kokusu.
calvin klein beauty de yasemin ağırlı ama daha hafif bir koku.

Paco Rabanne Olympea :KK66: Tek geçerim ! Seksi etkileyici ve karizmatik
Bahara uygun tam bir leydi kokusu istersen; Calvin Klein Beauty (Yasemin çiçeği)
Sert asi ama tutkulu bir koku istersen; Nina Ricci L'extase (Çiçek-Bharat)
Her yere her zaman uysun zamansız bir koku olsun dersen; Burberry The Body (Pudralı Çiçek)
Şekerli, cici ama seksi kız kokusu istersen; Lolita Lempicka (Mor şişe) (anason Yasemin)
Cennet gibi Tropikal bir adanın esintilerini taşıyan tertemiz zarif ve karizmatik bir koku istersen; Roberto Cavalli Paradiso ( Bergamut, Tatlı Mandalina ve Yaban Yasemini)

Bunlara bakmadan karar verme derim :KK66: Çok yaygın olmayan piyasa olmamış kokulardır:KK66:

tatlı şekerli ve gittiğin yerde kokun olsun istiyorsan lancome la vie est belle tavsiye ederim.. fiyat olarak bir tık üste çıkabilirim dersen dior poison girl de çok güzel.

Dün Yeni bir parfüm aldım ismi Sakura çiçeksi caddebostan VNV parfüm diye çok hoş butik parfüm yerinden kendileri Syed junaid alam üretim ülkesi Bahreyn olan firmanın Türkiye satış yeri...Fiyatları çok iyi ve kalıcı

Son düzenleyen: Moderatör:
X