Doğuma Hazırlık Park yatak içine yenidoğan yatağı marka önerisi

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

darvin

Üye
Kayıtlı Üye
14 Mayıs 2018
42
5
37
doğumuma 6 hafta kadar bebeğim için park beşik kaldı parkbrşik aldım. Fakat yatak konusu çk muhım benim için bebeğimin gelişimine uygun bir yatak arıyorum. Nasıl bir yatak olmalı ?kullanıp memnun kaldığınız markaları lütfen yazabilir misiniz?🙏😌

Ben de araştırıyorum bu konuyu, anladığım kadarıyla yeni doğan için yaylı vs yatak tavsiye edilmiyor. Sünger yatak denen yatak tipi tavsiye ediliyor. Bunun için google a yazdığımda çıkan markalardan en bilindiği maxi cosi olandı. Bilgim yok maxi cosi nasıldır kullanmadım ama ondan alabilirim ben de.

Ben de araştırıyorum bu konuyu, anladığım kadarıyla yeni doğan için yaylı vs yatak tavsiye edilmiyor. Sünger yatak denen yatak tipi tavsiye ediliyor. Bunun için google a yazdığımda çıkan markalardan en bilindiği maxi cosi olandı. Bilgim yok maxi cosi nasıldır kullanmadım ama ondan alabilirim ben de.
Maxi cossiyi ben de gördüm ama onun çoğu modeli yaylı sanırım ben de sünger istiyorum aslında ama ölçülerimden dolayı bilmediğim markalar çıkıyor karşıma onları da güvenip alamıyorum benim ölçülerim65x95 birçok bilinen markada yok en belli başlılarında yani aldınız mı siz maxi den memnun kaldınız mı?

Maxi cossiyi ben de gördüm ama onun çoğu modeli yaylı sanırım ben de sünger istiyorum aslında ama ölçülerimden dolayı bilmediğim markalar çıkıyor karşıma onları da güvenip alamıyorum benim ölçülerim65x95 birçok bilinen markada yok en belli başlılarında yani aldınız mı siz maxi den memnun kaldınız mı?
Yok henüz almadım ama araştırdım. Maxi cosi nin sünger olanlarından bahsediyorum ben de, yaylılar yeni doğana uygun değilmiş. Bir de wellmatt marka gördüm park yatak yatağı ama fiyatı çok geldi bana sizin bütçeniz uygunsa bakabilirsiniz. 65x95 cm 1.649 tl

X