Bebek İkinci El Park yatak

Gardenia

Bana kırmızı çok yakışıyorr :))
Pro Üye
12 Ocak 2009
4.048
1.089
Evet arkadaşlar uygun fiata park yatak arıyorum temiz kullanılmış istanbul avrupa yakası şişli elden teslim almak tercihimdir.

Canım bende var İstanbul Beylikdüzü'nde oturuyorum.
Bu resimi KK'da bir başlıktan almıştım bende ki kapalı olarak kenarda duruyor bu resimde yatak yok ama bizimkinde ayrıyeten yatakta mevcut.
Oğlum birkaç kez ancak kullanmıştır zaten ananemizde duruyordu ona gittiğimizde yatması için almıştık ama benim yaramaz oğlum o yatakta yatmadı.
Fiyat olarakta 120 tl diyorum.

29kyzr4.jpg

Son düzenleme:
Canım bende var İstanbul Beylikdüzü'nde oturuyorum.
Bu resimi KK'da bir başlıktan almıştım bende ki kapalı olarak kenarda duruyor bu resimde yatak yok ama bizimkinde ayrıyeten yatakta mevcut.
Oğlum birkaç kez ancak kullanmıştır zaten ananemizde duruyordu ona gittiğimizde yatması için almıştık ama benim yaramaz oğlum o yatakta yatmadı.
Fiyat olarakta 120 tl diyorum.

29kyzr4.jpg

teşekkürler ben daha uygun bir şey arıyorum

canım ben 75 e satıyorum comfy marka netten baktım şimdi benzer bulamadım, benimkiside kapalı eğer fiyatı uygun dersen kurup fotosunu çekerim..

beylikdüzündeyim bende bu arada. yatağı yok.. tekerleği yok ..

canım ben 75 e satıyorum comfy marka netten baktım şimdi benzer bulamadım, benimkiside kapalı eğer fiyatı uygun dersen kurup fotosunu çekerim..

beylikdüzündeyim bende bu arada. yatağı yok.. tekerleği yok ..

teşekkür ederim ama tekerlekli istiyorum birde beylikdüzü çok uzak bize iyi satışlar size

X