PASTACI DİYETİ

Cicekkz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Mart 2019
662
182
Herşeyden sadece kurabiye boyutu kadar yiyoruz..Zayıflıyoruz❤️
(kurabiyeboyutu bir buçuk yemek kaşığına denk oluyor:)
Böylelikle herşeyden azar azar yemiş oluyoruz.Hem de canımız ne istiyorsa..yiyoruz diyeti bozmak zorunda kalmıyoruz hiç.Mesela baklava mı var? Bir dilim zaten kurabiye kadar onu bile yiyebiliriz:)
Hem de kalori saymak zorunda kalmıyoruz.

Son düzenleme:
Haftada bir kez yeni diyet reçetesi/beslenme şekli ile konu açmanıza çok şaşırıyorum. Hiçbir bilimsel dayanağınız da yok. Sağlıksız önerilerden ibaret hepsi.
Ben denediklerimi yazıyorum sadece benim gibi diyet yapamayanlar için belki faydası olur diye. Kimseye zorla yapın demiyorum sonucta. Diyetisyen diyeti yapamıyorum ben o yüzden de bu tip seylerle kilo veriyorum kadınz sonucta hormonal durumlardan dolayı sürekli kilo alp veriyoruz kaldı ki diyetisyen diyeti uygulayan hangi tandğm varsa kendimde dahil olmak üzere geri aldk o kiloları.Yani demek istediğim illaki kilo alp verme durumu icindeyiz sürekli o yüzden de böyle diyetlere yöneliyorum ben.İster yapın ister yapmayın.

Böylelikle herşeyden azar azar yemiş oluyoruz.Hem de canımız ne istiyorsa..yiyoruz diyeti bozmak zorunda kalmıyoruz hiç.Mesela baklava mı var? Bir dilim zaten kurabiye kadar onu bile yiyebiliriz:)
Sadece çok sevdiğin bir yemek varsa onun tümünü yiyebilirsin asla hayır diyemediğin bir yiyecek meselâ💕❤️
Bu diyeyi siz mi uydurdunuz? 😂

Hahaa tatlım uydurdun diyosun ya ben zayfladım sen hâlâ forumlarda diyet arıyorsun😂
Sağlıksız diyetlerle de zayıflanır. Mesele diyet olması değil sizin hiçbir sağlık kuralına uymayan değişik diyetleriniz. Hayal ürünüdür yazın bari millet sağlığından olmasın.
Diyet aramıyorum forumda sürekli diyet uyduran biri var diye bahsettikleri için bakmaya geldim, 50 kiloyum. 😃

Sağlıksız diyetlerle de zayıflanır. Mesele diyet olması değil sizin hiçbir sağlık kuralına uymayan değişik diyetleriniz. Hayal ürünüdür yazın bari millet sağlığından olmasın.
Diyet aramıyorum forumda sürekli diyet uyduran biri var diye bahsettikleri için bakmaya geldim, 50 kiloyum. 😃
Kendinde diyorsun bak sağlıksız diyetlerle de zayıflanır diye.. ben diyetlerimin sağlıklı olduğunu iddia etmedim ki. Nasıl bir nefeetse herşeye takıyorsunuz garip açıkcası.Beğenmeyen yapmaz bu kadar basit. Ben denedim zayfladm yazdm illa sizde yapın demedim sağlıklı demedim. Herangi bir iddiam yok yani. Bu neyin hırsıdır anlayabilmiş değilim. Bu arada eminim 50 kilosundur... (!) Yazık😂😂

Kendinde diyorsun bak sağlıksız diyetlerle de zayıflanır diye.. ben diyetlerimin sağlıklı olduğunu iddia etmedim ki. Nasıl bir nefeetse herşeye takıyorsunuz garip açıkcası.Beğenmeyen yapmaz bu kadar basit. Ben denedim zayfladm yazdm illa sizde yapın demedim sağlıklı demedim. Herangi bir iddiam yok yani. Bu neyin hırsıdır anlayabilmiş değilim. Bu arada eminim 50 kilosundur... (!) Yazık😂😂
İnanmadığın için ağlıyorum şu an. 😢😃

Siz bu insanları takmayın kafaya bu tarz insanlardan çok var Taha Duymazı da çok linçlediler şimdi yaşasa da linçlemesek diyorlar gerçi kimisi hala pişman değilim diyor o da ayrı bir vicdan meselesi şok diyetler yapılmadığı sürece ne var bunda her şeyden azar azar yemek mantıklı ee sofraya ben koyuyorum kendime çorba patates salatası tatlı tavuk göğsü de olunca napayım yani 1 kaşık da ondan alıyorum çok sıkı diyet yapınca çabuk bozuyor insan diyeti

Siz bu insanları takmayın kafaya bu tarz insanlardan çok var Taha Duymazı da çok linçlediler şimdi yaşasa da linçlemesek diyorlar gerçi kimisi hala pişman değilim diyor o da ayrı bir vicdan meselesi şok diyetler yapılmadığı sürece ne var bunda her şeyden azar azar yemek mantıklı ee sofraya ben koyuyorum kendime çorba patates salatası tatlı tavuk göğsü de olunca napayım yani 1 kaşık da ondan alıyorum çok sıkı diyet yapınca çabuk bozuyor insan diyeti
Ay çok teşekkür ederim yaa🥰 sonunda beni anlayan biri♥️ ben de napayım her yolu deniyorum kilo vermek için. Ne bulursam onu yazıyorum buraya belki birinin işine yarar diye. Ama insanlar nefret kusuyor bazen.. Kaldı ki internette binlerce zararlı diyet var ben buraya yazsam nolur yazmasam nolur.. ben yazınca mı yapıp hasta oluyormuş insanlar.Ya o kadar saçmalayanlar var ki anlatamam.

X