Poğaçalar Pastane Poğaçası Fotolu

dscn0694ws2.jpg

nefis oluyor tıpkı pastana poğaçası.çok aradığım bir tarif sonunda buldum.
eşim ve misafirlerim bayıldılar.ben yaşa maya yerine instant maya kullandım.:nazar:

sütlü gayfecim uzun zman aradım ben böle pastane poğaçası denediklerim hiç olmadılar..oldularda daha doğrusu pastane gibi olmadı.şimdi bunu deneyeceğim bakalım seninki nasıl olcak

nefis görünüyor hemen deneyeceğim..tşklerr..

sütlü gayfecim uzun zman aradım ben böle pastane poğaçası denediklerim hiç olmadılar..oldularda daha doğrusu pastane gibi olmadı.şimdi bunu deneyeceğim bakalım seninki nasıl olcak

nefis görünüyor hemen deneyeceğim..tşklerr..

biz çok beğendik canım denemeni tavsiye ederim
tıpki öle oluyor.

yılbaşı akşamı bu poğaçaları yapmayı düşünüyorum.
Tadı damağında kalmı eşimin.eşimde her poğaçayı yemez şu mayalayarak yapılan poğaçaları pek sevmez ama buna bayıldı.

valla şu an karnım aç çok canım çekti kalkıp yapsam dedim evde un kalmamış. havada soguk şimdi dışarı çıkmayıda canım istemedi ama akşamüstü unu alıp yapıcam yapınca yazarım.

arkadaşım bişey sorucam üstüne yumurta sarısı sürüyon ya nasıl çizgi halinde kalıyor ben fırça ile sürüyorum öyle olmuyor yoksa çatallamı şekil veriyorsun

Son düzenleyen: Moderatör:
şekerler benim poğaçalarım pişticokacimcoookşimdi afiyetle yiyicem

Eklentiler

• $Görüntü002.jpg
    $Görüntü002.jpg
    121,9 KB · Görüntüleme: 105
Emeklerine sağlık arkadaşım çok güzel görünüyor...cokacimcoook
Bu tarifi bende hep yaparım yalnız içine yumurta koymadan yapıyorum, sadece üstüne kullanıyorum.
Gerçekten çok güzel oluyor, hele şöyle fırından çıkıp ılıklaşınca 3-4 tane birden yiyiyorum valla... Bak canım istedi şimdi...hihoyyyt

12345jtjg033et7.jpg

çocuklarım tadını çok beğendi özellikle büyük oğlum bayıldııı
çok teşekkür ederim günümde mutlaka yapacağım
fotoğraf biraz büyük oldu ama küçültemiyorum upload sitesinin kendi ayarladığı boyut

Son düzenleme:
çok teşekkür ederim uzun zamandır tarifinini nerden bulurum diye düşünüyodm hemen denicem ellerinize sağlık...

Sütlü gayfecim sağolasın ellerine, yüreğine sağlıkŞeniz Sayende süper pohaçalar yaptım peynirli ve sade, herkes çok beğendi bitanem, çok teşekkürler bu harika paylaşım içinkaydirigubbakcemile5
Bu da okur okumaz yaptığım pohaçalarım:nazar:
fffrg002nn6.jpg

w1024.png

Son düzenleme:
cnm ellerine sağlık harika görünüyor.
beğendiğine çok sevindim tatlım
afiyet bal seker olsun sana
gerçekten çok güzel oluyor
bu seefer kasarlı denemeyi düsünüyorum
sağlıkcakla kal sevgiler

uzun zamandir tam pastane tadinda pogaca ariyodum,,,,,,,
sana guveniyorum,yapicam en kisa zamanda............

X