Kebaplar Patlıcan Burger (Ablamın Sponsorluğunda)

Muhteşem gorunuyo bunu da deniycem :)) servis edilirken sos nasil o kadar muntazam oldu tekrar üstüne mi dokuyoruz ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Yemedim.Azcık köftenin tadına baktım.Bende ya hep ya hiçtir durumlar:)Ekmek bansaydım devamı gelirdi.İnşallah seni de görürüz bir yarışmada.

Muhteşem gorunuyo bunu da deniycem :)) servis edilirken sos nasil o kadar muntazam oldu tekrar üstüne mi dokuyoruz ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Önce yemeği koydum tabağa.Sonra tatlı kaşığıyla sosu etrafına yaydım.Teşekkür ederim güzel yorumunuza.

Yemedim.Azcık köftenin tadına baktım.Bende ya hep ya hiçtir durumlar:)Ekmek bansaydım devamı gelirdi.İnşallah seni de görürüz bir yarışmada.

Vallahi yemediysen demek ki kafana koymuşsun sen ben dayanamazdım zaten o yüzden gitmiyor 3 kilo

Ay inan ki ölünesi bitilesi bi yemek olmuşşşşşşşş nımm nımmm nımmm
Ellerinize sağlık en kısa zamanda deneyeceğim

Vallahi yemediysen demek ki kafana koymuşsun sen ben dayanamazdım zaten o yüzden gitmiyor 3 kilo

Evet kafaya koymak zorunda kaldım artık.Göbeğimi içeri çekmek artık kar etmiyor çünkü.Yaz geldi.Ekmeği ve şekeri kesince veriyorsun.Bir de spor.

Evet kafaya koymak zorunda kaldım artık.Göbeğimi içeri çekmek artık kar etmiyor çünkü.Yaz geldi.Ekmeği ve şekeri kesince veriyorsun.Bir de spor.

Spor spor spor başlayacağım konunu meşgul etmeyeyim canımcım başarılar dilerim

Canım eğlenmek için katılmalısın inan sonra burdan ayrılamıyacaksın
Sen de güzel tarifler sunumlar hazırlarsın hiç öyle düşünme
Bu kategori değilse başka bir kategoride bekliyoruz

Canım eğlenmek için katılmalısın inan sonra burdan ayrılamıyacaksın
Sen de güzel tarifler sunumlar hazırlarsın hiç öyle düşünme
Bu kategori değilse başka bir kategoride bekliyoruz

Teşekkürederim canım sağol sizi çok önemsiyorum sanki rakip olunca tuhaf bir duygu oluşur gibi geliyor İnşallah katılacağım bir gün güzel fotoğraf çeken bir telefonum olsa

Teşekkürederim canım sağol sizi çok önemsiyorum sanki rakip olunca tuhaf bir duygu oluşur gibi geliyor İnşallah katılacağım bir gün güzel fotoğraf çeken bir telefonum olsa

Canım benim çok sağol bizde senin yarışmadaki maharetlerini görmek istiyoruz
İnşaallah canım ,umarım yakın zamanda olur

ellerinize sağlık, yapmaya karar verdiğim tarif buydu ama çok geç kaldım çok leziz duruyor.. Başarılar

ellerinize sağlık, yapmaya karar verdiğim tarif buydu ama çok geç kaldım çok leziz duruyor.. Başarılar

Siz de yapın.Belki sizinki daha güzel olur:)Bu tarif benim aylardır aklımdaydı.Yarışma olursa yaparım diye bir köşede duruyordu.Tarif araştırdım ama bunu geçen olmadı.Ben biraz da değiştirdim.Nette buna benzer yok bildiğim kadarıyla.Çok teşekkür ederim ayrıca.

ayy yemek harika gorunuyor, eminim tadi da super olmusturr !! Patlican la kiyma bir araya gelsin yeterr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…