Pco, Gonal f ile 2. Aşılama

purplet

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2020
151
62
Merhaba. İnşallah aşılamanız tutmuştur 🙏🏻 Ben dün sabah ovitrelle vuruldum doktorum üstüne basarak adetin geçmeden test yapma iğne etkilemesin sonucu dedi. Beklemek çok zor ama, 14 gün geçmeden test yapmayın bence
Bende bekliyorum ama günler geçmiyor sanki. En azından 12. günden önce yapmamaya çalışacağım genelde 12 güne geçiyor etkisi diyorlar zaten 14. günde kan tahlili için randevu verdiler. İnşallah hepimizinki tutar ❤️

haileyy

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2020
705
964
Bende bekliyorum ama günler geçmiyor sanki. En azından 12. günden önce yapmamaya çalışacağım genelde 12 güne geçiyor etkisi diyorlar zaten 14. günde kan tahlili için randevu verdiler. İnşallah hepimizinki tutar ❤️
Hadi bakalım güzel haberlerinizi duyarız inşallah ❤️ 🤗

purplet

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2020
151
62
Merhabalar, bugün kan testi verdim ve maalesef sonucum negatif çıktı. Yakında regl olacağımı söyledi doktorum, tüp bebekten önce bir kere daha aşılama deneyeceğiz. İnşallah Rabbim tez zamanda hepimize evlat nimetini nasip eder. Tekrar doktora gittiğimde yine sizlerle paylaşacağım.

purplet

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2020
151
62
Merhabalar, geçtiğimiz perşembe günü akşam üzeri regl oldum. Cuma sabahı hastaneye gittim, muayeneden sonra profesör ile görüşüp öğleden sonra ilaçları yazacağız dediler ve ben öğretmen olduğum için bekleyemeyeceğimi söyledim onlar da pazartesi gelebileceğimi o zaman da ilaca başlayabileceğimizi söylediler. Yarın yine gideceğim bakalım neler olacak. Bir de perşembe akşamı regl oldum ama dün akşam sadece biraz leke geldi ardından pede hiçbir şey gelmiyor yalnızca peçeteye biraz geliyor normalde 5-6 gün sürerdi ama bugün daha 3. gün acaba ilaçlardan dolayı mı böyle oldu bilginiz var mı?

purplet

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2020
151
62
Merhabalar bugün 3. aşılamama başladım az önce 75 mL dozumu burdum yine Gonal f kullanıyorum. Cuma günü muayeneye gideceğim inşallah güzel ilerlemeler olur ve güzel bir sonuç alabilirim. 🤲🏻

Tubamerwe

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2021
295
119
30
Merhaba arkadaşlar ben aşılama oldum ve 9. Günüm de kan testi yaptım 1.61 çıktı negatiftir dedim doktora gönderdim ben size 15. Gün test yapın dedim dedi bende şimdi bu değer zaten hamile olmadığımı göstermiyor mu dedim haftayı bekleyel dedi bir bilgisi olan var mı

Tubamerwe

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2021
295
119
30
Merhaba arkadaşlar ben aşılama oldum ve 9. Günüm de kan testi yaptım 1.61 çıktı negatiftir dedim doktora gönderdim ben size 15. Gün test yapın dedim dedi bende şimdi bu değer zaten hamile olmadığımı göstermiyor mu dedim haftayı bekleyel dedi bir bilgisi olan var mı

purplet

Üye
Kayıtlı Üye
7 Ekim 2020
151
62
9. gün çok erken bazen sonuçlanabilir da ama genelde 12. günden sonra çıkar. Döllenme yerleşme derken ancak o vakitleri buluyor siz yine de bekleyin.

Tubamerwe

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2021
295
119
30
İnsalalh inşallah rabbim herkesin gönlüne göre versin inşallah hepimize rabbim hayırlı evlatlar nasip etsin

Tubamerwe

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2021
295
119
30
Çok teşekkür ederim ya çok sağolun rabbim size isteyen herkese nasip etsin insallahhh. Doktorum ile konuştum Çarşamba tekrar et testi dedi sebebi ne olabilir acaba yaa