Aşılama Pco, Gonal f ile 2. Aşılama

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
Merhabalar ben şimdi kontrolden çıktım. Sağ taraftaki yumurtam 11,5 mm olmuş. Sol taraftaki 14 mm olmuş ve bir yumurta daha oluşmuş o da 10,5 mm. Yumurta baya büyüdüğü için yarın da kontrole çağırdılar. İnşallah güzel bir şekilde ilerlemeye devam eder ve aşılamam gerçekleşir. İnşallah hepimiz de gebelik müjdesi alabiliriz.

Merhabalar, bugün ki kontrolümde 3 yumurta gelişmeye devam ediyor. 14 mm olan 14,5 mm olmuş, 11,5 mm olan 13,5 olmuş, 10,5 mm olan da 13,5 mm olmuş. Yarın sabah tekrar gideceğim bakalım neler olacak…

Dün rahim duvarım 10 mm idi bugün 8 mm çıktı neden düştü acaba bir sorun mu var bilen biri varsa lütfen aydınlatsın.

Merhabalar, dün kontrole gittim yine iki tane 15,5 mm ve bir tane 13,5 mm yumurtam vardı. Akşam iğnemi yaptım ve bugün tekrar kontrole gittim. E2 değerim 512 çıktı. Yumurtalarım 18 mm, 16 mm ve 14 mm olmuş. Bu akşam saat 22.00’da ovitrelle çatlatma iğnesini yapacağım ve çarşamba günü aşılamam olacak. İkiz ya da üçüz olma ihtimali var mı bilmiyorum ama sağlıkla olsun yeterki. Dualarımı bekliyorum, dualarım sizlerle…

Merhabalar yarın aşılamam olacak ve çok heyecanlıyım. Korku, stres, mutluluk, karmakarışık bir haldeyim. Dualarınızı bekliyorum…

Merhabalar bugün saat 11.48’de aşılamam gerçekleştirildi, 15 dakika yattım sonra çıktım. Sadece spekulum takılırken biraz canım yandı aslında can yanması gibi de değil hissettim diyelim. Sonra koltuğu baya yatırdılar o arada dua okuyayım derken işleminiz bitti dediler hiçbir şey anlamadım çok çabuk ve hissiz oldu hissettiğim yek şey spekulumdu. Doktor ilaç verdi fitil şeklinde eczane getirtecek bu akşam, sabah akşam kullanacakmışım. 7 eylülde kan tahlili için tekrar gideceğim o zamana kadar, zaman nasıl geçecek bilmiyorum…

Merhabalar bugün saat 11.48’de aşılamam gerçekleştirildi, 15 dakika yattım sonra çıktım. Sadece spekulum takılırken biraz canım yandı aslında can yanması gibi de değil hissettim diyelim. Sonra koltuğu baya yatırdılar o arada dua okuyayım derken işleminiz bitti dediler hiçbir şey anlamadım çok çabuk ve hissiz oldu hissettiğim yek şey spekulumdu. Doktor ilaç verdi fitil şeklinde eczane getirtecek bu akşam, sabah akşam kullanacakmışım. 7 eylülde kan tahlili için tekrar gideceğim o zamana kadar, zaman nasıl geçecek bilmiyorum…
inşallah hayırlı haberlerinizi alırız. konuyu takipteyim

Merhabalar, bugün aşılamamın 9. günü test yapmamak için kendimi çok zor tutuyorum içim içime sığmıyor. Bazen hamile gibi hissediyorum bazen değil gibi. Kasıklarındaki batmalar keskin kramplara döndü 2-3 gündür. Çok yoğun akıntım vardı o da biraz azaldı gibi hissediyorum. Göğüslerin çok hassaslaştı uçları da çevresi de, çok şişlik yok ama büyüme olduğunu hissediyorum ağırlaştılar çevresinde de damarlar belirdi sanki biraz. İlacın etkisi devam ediyor olabilir bilemiyorum ama çok stres yapıyorum ve çok heyecanlıyım. Ayakta kalınca, yürüyünce falan rahim kasılması oluyor bıçak gibi, adet öncesi fe benim kasık ağrım çok olurdu ama bu farklı bir şey. Güncelleme yapmak istedim benim son durumum bu. İnşallah güzel bir haber alabiliriz hep birlikte. Ağustosta aşılama yaptırıp pozitif ile sonuçlanan pek kimseye denk gelmedim ama inşallah hepimize mucizemiz gelir. ❤️

Merhabalar, bugün aşılamamın 9. günü test yapmamak için kendimi çok zor tutuyorum içim içime sığmıyor. Bazen hamile gibi hissediyorum bazen değil gibi. Kasıklarındaki batmalar keskin kramplara döndü 2-3 gündür. Çok yoğun akıntım vardı o da biraz azaldı gibi hissediyorum. Göğüslerin çok hassaslaştı uçları da çevresi de, çok şişlik yok ama büyüme olduğunu hissediyorum ağırlaştılar çevresinde de damarlar belirdi sanki biraz. İlacın etkisi devam ediyor olabilir bilemiyorum ama çok stres yapıyorum ve çok heyecanlıyım. Ayakta kalınca, yürüyünce falan rahim kasılması oluyor bıçak gibi, adet öncesi fe benim kasık ağrım çok olurdu ama bu farklı bir şey. Güncelleme yapmak istedim benim son durumum bu. İnşallah güzel bir haber alabiliriz hep birlikte. Ağustosta aşılama yaptırıp pozitif ile sonuçlanan pek kimseye denk gelmedim ama inşallah hepimize mucizemiz gelir. ❤️
Merhaba. İnşallah aşılamanız tutmuştur 🙏🏻 Ben dün sabah ovitrelle vuruldum doktorum üstüne basarak adetin geçmeden test yapma iğne etkilemesin sonucu dedi. Beklemek çok zor ama, 14 gün geçmeden test yapmayın bence

Merhaba. İnşallah aşılamanız tutmuştur 🙏🏻 Ben dün sabah ovitrelle vuruldum doktorum üstüne basarak adetin geçmeden test yapma iğne etkilemesin sonucu dedi. Beklemek çok zor ama, 14 gün geçmeden test yapmayın bence
Bende bekliyorum ama günler geçmiyor sanki. En azından 12. günden önce yapmamaya çalışacağım genelde 12 güne geçiyor etkisi diyorlar zaten 14. günde kan tahlili için randevu verdiler. İnşallah hepimizinki tutar ❤️

Bende bekliyorum ama günler geçmiyor sanki. En azından 12. günden önce yapmamaya çalışacağım genelde 12 güne geçiyor etkisi diyorlar zaten 14. günde kan tahlili için randevu verdiler. İnşallah hepimizinki tutar ❤️
Hadi bakalım güzel haberlerinizi duyarız inşallah ❤️ 🤗

Merhabalar, bugün kan testi verdim ve maalesef sonucum negatif çıktı. Yakında regl olacağımı söyledi doktorum, tüp bebekten önce bir kere daha aşılama deneyeceğiz. İnşallah Rabbim tez zamanda hepimize evlat nimetini nasip eder. Tekrar doktora gittiğimde yine sizlerle paylaşacağım.

Merhabalar, geçtiğimiz perşembe günü akşam üzeri regl oldum. Cuma sabahı hastaneye gittim, muayeneden sonra profesör ile görüşüp öğleden sonra ilaçları yazacağız dediler ve ben öğretmen olduğum için bekleyemeyeceğimi söyledim onlar da pazartesi gelebileceğimi o zaman da ilaca başlayabileceğimizi söylediler. Yarın yine gideceğim bakalım neler olacak. Bir de perşembe akşamı regl oldum ama dün akşam sadece biraz leke geldi ardından pede hiçbir şey gelmiyor yalnızca peçeteye biraz geliyor normalde 5-6 gün sürerdi ama bugün daha 3. gün acaba ilaçlardan dolayı mı böyle oldu bilginiz var mı?

Merhabalar bugün 3. aşılamama başladım az önce 75 mL dozumu burdum yine Gonal f kullanıyorum. Cuma günü muayeneye gideceğim inşallah güzel ilerlemeler olur ve güzel bir sonuç alabilirim. 🤲🏻

Merhaba arkadaşlar ben aşılama oldum ve 9. Günüm de kan testi yaptım 1.61 çıktı negatiftir dedim doktora gönderdim ben size 15. Gün test yapın dedim dedi bende şimdi bu değer zaten hamile olmadığımı göstermiyor mu dedim haftayı bekleyel dedi bir bilgisi olan var mı

Merhaba arkadaşlar ben aşılama oldum ve 9. Günüm de kan testi yaptım 1.61 çıktı negatiftir dedim doktora gönderdim ben size 15. Gün test yapın dedim dedi bende şimdi bu değer zaten hamile olmadığımı göstermiyor mu dedim haftayı bekleyel dedi bir bilgisi olan var mı

9. gün çok erken bazen sonuçlanabilir da ama genelde 12. günden sonra çıkar. Döllenme yerleşme derken ancak o vakitleri buluyor siz yine de bekleyin.

X