Bebek İkinci El PEKÇOK OYUNCAK,TİNY LOVE SİHİRLİ GECE DÖNENCE,CARTERS,MEDELA POMPA,TELESKOP,BEBEK HAMAK

Kardeş oyuncakların hepsi cok guzel gönül ister ki hepsini alsam hepsine güç yetmez ben direksiyon ama iki tane direksiyon var ikisinde istiyorum ve söküp takılan arabayi ve barbi bebekgi. Uygun bi fiyat söyleseniz alacağım kismet olursa inşaAllah

Barbi bebek hangisi onu cikaramadim

Kardeş oyuncakların hepsi cok guzel gönül ister ki hepsini alsam hepsine güç yetmez ben direksiyon ama iki tane direksiyon var ikisinde istiyorum ve söküp takılan arabayi ve barbi bebekgi. Uygun bi fiyat söyleseniz alacağım kismet olursa inşaAllah

bir arkadaşım uyardı saolsun resimlerde yanlışlık olmuş yanlış olan ürünü tekrar listeliyorum
TOMY KARINCA YAPBOZ

Temiz kullanıldı. 3 yapboz var bünyesinde. Karıncanın bacaklarını cevirerek kutucuklar cevriliyor müzik calıyor. 30 TL

Minik eller için özel tasarlanmış bu puzzle oyunu 2 farklı oyun deneyimi sunar. Yan taraflardaki düğmeleri kullanarak ya da görüntüyü değiştirip bulmacayı tamamladığınızda bebeğiniz neşeli seslerle ödüllendirileceğini anlayacaktır. Eğlenceli oyunuyla bebeğinizin problem çözme yeteneğini teşvik ederken el becerilerini de geliştirir.

Arkadaşlar 100 lira üzeri kargoyu ben karşılıyorum.

DSC00364.JPG
DSC00365.JPG
DSC00366.JPG
DSC00367.JPG
Screenshot_2015-11-27-14-07-29.jpg

KÖPEKCİK ANAHTARLIK

Hiç kullanılmadı tertemiz. 5TL

DSC00830.JPG

DSC01281.JPG
FİSHER PRİCE EĞLENCELİ ZITLIKLAR EĞİTİCİ KİTAP

Biz bu ürünü ikili set halinde aldık birini kullandık biri sıfır hiç kullanılmadı. 17.5 TL

L&L Eğitici kitapçıklar, 2 farklı kitaptan oluşur ve ikiside farklı kavramları bebeklere tanıtır.
Birinci kitapta, sayfalar çevrildikçe anne ve bebek arasındaki ilişki ile zıtlıkları anlatan bir hikae anlatılır.
Işıklı düğmeye basıldığında ingilizce kavramları öğretir.
İkinci kitapta, selamlama, teşekkür etme gibi kavramlar anlatılır. Işıklı düğmeye basıldığında ingilizce kavramları öğretir. Her kitap ayrı bir şarkı söyler.
3 adet AAA / LR03 / R03 pille çalışır. Piller dahildir.

Hitap ettiği yaş aralığı:6 Ay ve üzeri

Adsız.jpg
Eki Görüntüle 1769111
DSC01279.JPG
DSC01280.JPG

IŞIKLI MÜZİKLİ OYUNCAK
ışık yanıyor ancak müzik çalmıyor 5 TL.
DSC01336.JPG

AVENT STERİLİZATÖR

Philips Avent Hızlı Elektrikli Buhar Sterilizatörü, 6 adet Philips Avent Biberon ve beslenme aksesuarlarını yaklaşık 8 dakikada steril eder. Biz biberon kullanmadık emzikte çok az kullandık bu yüzden toplasanız 10 defa ancak kullanıldı. Garantiside devam ediyor garanti belgesini bulursam gönderirim. 60 tl.

Adsız.png
DSC01240.JPG

MANDUCA KANGURU

Çok az kullanıldı kutusunda. sizin ve bebeğiniz için gerçekten en iyi kangurulardan biri Türkiye de pek bilinmiyor ancak Avrupa da çok yaygın. 250 lira.

Manduca bir Alman markası. Manduca kangurular geniş oturma yüzeyi ile bebeklerin ağırlıklarını bacakları ve sırtlarına eşit olarak dağıtarak doktorların tavsiye ettiği ideal duruşu sağlıyor.

Bebeğinizi önde, sırtta veya yan olarak taşıyabiliyorsunuz. Tüm taşıma yöntemleri detaylı olarak kitapçıklarında açıklanıyor.

· Bebek için rahatlık
· İçlerindeki yenidoğan bölmeleri iledoğumdan itibarenkullanılabiliyor.
· 20 kiloya kadar taşıyabiliyor
· Fermuar ve klipsler nikelsiz
· İçi 100% organik pamuklu kumaş
· Anne-Baba için rahatlık
· Kalın bel ve omuz bantlarıyla ağırlığı dağıtıyor.
· Sadece 600 gram
· Gelişmiş kemer sistemi kanguruyu vücudunuza tam oturacak şekilde ayarlamanızı sağlıyor

Adsız.jpg
DSC01193.JPG
DSC01194.JPG
DSC01195.JPG
DSC01196.JPG
DSC01197.JPG
DSC01198.JPG
DSC01199.JPG

H&M BEBEK BOTU

Birkaç sefer ancak giydik yere henüz basmayan bebekler için. 11 aya kadar falan uyar. H&M marka.16-17 numara. 20 lira.

DSC01232.JPG
DSC01233.JPG
DSC01235.JPG
DSC01237.JPG

BABY PLUS BANYO MATI

Özellikle yalnız olan anneler için süper bir ürün hiç kullanılmadı sıfır ama kutusu yok. Kutusunu atmıştım sonra kuzenimde aynısından verince bunu kullanmadım. Oturak kısmı mat kısmından ayrılıyor kendi vantuzları var ayrıda kullanılabilir. 40 lira.

Özellikleri:

· Çok fonksiyonlu ısı uyarıcılı kaydırmaz banyo matı ve oturağı ile bebeğinizi/çocuğunuzu banyoda çok güvenli, rahat ve eğlenceli bir şekilde yıkayabilirsiniz. Kırmızı hassas nokta sayesinde, su sıcaklığını ayarlayabilirsiniz, böylece bebeğinizin teni yanmaz.

· Matın üzerindeki ısı uyarısını yapan kırmızı nokta nedir?
Matın üzerinde bulunan kırmızı nokta, su sıcaklığına göre renk değiştirerek sizi uyaracaktır, böylelikle su ısısını ayarlayabilirsiniz.
Gerek oturak gerekse banyo matı ayrı ayrı kullanılabilir.

Özellikleri:

· 6 ay sonrası bebekler oturaklı pozisyonda bu ürünü kullanmaya başlarlar.

· Kaydırmaz Mat bebeğiniz içinyumuşak ve konforlu bir oturuş sağlar.

· 2 yaş sonrası bebekler ise oturak çıkartılarak sadece kaydırmaz Mat üzerinde yıkanabilirler.

· Kaydırmaz Mat bebeğinizin / çocuğunuzun ıslak zeminde kaymadan banyo yapmasına yardımcınız olur.

· Kaydırma Mat sayesinde bebeğiniz banyo yaparken soğuk zemine basmak zorunda kalmasın.

· Bebeğiniz içinekstra küvet almanıza gerek kalmaz, matı ebeveyn küvetine güçlü vakumları sayesinde monte edebilirsiniz.

· Bebeğinizi yıkarken her an onu tutmanıza gerek kalmaz çünkü matın üzerinde bulunan oturak bebeğinizi güvenli bir şekilde tutar.

Kullanımı:

· 6 aydan itibaren:
Kaydırmaz banyo matını ebeveyn küvetine yerleştirebilir, vakumları sayesinde küvete yapıştırabilirsiniz. Bebeğiniz matın üzerinde bulunan oturağa oturabilir. Oturağı tek başına da kullanabilirsiniz, oturak vakumları sayesinde küvete sabitlenir daha rahat kullanım olanağı sunar.

· 2 yaşından itibaren:
Matı küvete yerleştirdiğiniz de bebeğiniz üzerine basabilir ve rahat hareket edebilir.
Bu ürün sayesinde bebeğinizi güvenli bir şekilde ebeveyn küvetinde yıkayabilirsiniz.
Küvette rahatça oyun oynama imkanı sağlar.
Ürün, phthalate madde içermez.
Tüm güvenlik testlerinden geçmiştir.

Ürün ölçüleri:40 x 91.4cm

Hitap Ettiği Yaş Aralığı:6 ay ve üzeri

Markanın Ait Olduğu Ülke:Türkiye

Adsız.png
DSC01018.JPG
DSC01019.JPG
DSC01020.JPG
DSC01021.JPG
DSC01022.JPG
DSC01023.JPG
DSC01024.JPG
Screen Shot 2015-07-11 at 18.23.01_5e15074f-3dec-4cd8-957f-fc46ad24e4e8.png

3 ADET TSHİRT

2 si lcw 1 i mothercare. çok az kullandık. 3-6 ay. Hepsi 5 TL

DSC00438.JPG
DSC00439.JPG
DSC00440.JPG

3-6 AY 5Lİ KIZ BEBEK CITCITLI BODY

Temiz kullanıldı leke, yırtık yoktur. 6-9 ay. 5 adet. 12.5 tl.

DSC09756.JPG
DSC09757.JPG
DSC09758.JPG
DSC09759.JPG
DSC09760.JPG

DSC00210.JPG
DSC00376.JPG
DSC00379.JPG
DSC00380.JPG
6-9 AY 5Lİ KIZ BEBEK CITCITLI BODY

9-12 AY 5Lİ KIZ BEBEK CITCITLI BODY

DSC00739.JPG
DSC00740.JPG
DSC00741.JPG
DSC00742.JPG

9-12 AY SIFIR 5Lİ UNİSEX BEBEK CITCITLI BODY

Sıfırıdır paketinden çıkmadı. 9-12 ay hem kız hem erkek bebekler giyebilir. 5 adet. 39 liraya almıştım. 25 tl.

DSC01025.JPG
DSC01026.JPG
DSC01027.JPG
DSC01028.JPG
DSC01029.JPG

ASKILI ELBİSE

Hediye geldi etiketli 6-9 aya uygun 5TL

DSC09922.JPG
DSC09923.JPG

ASKILI TUNİK TAYT TAKIM

Altı hiç giyilmedi üstü 1 kere giyildi. Tertemiz. 6-10 aya uyar. 5 TL

DSC00408.JPG
DSC00409.JPG
DSC00410.JPG

X