pembe incili bohça, kurdela nakışı

Bu nakislarin nasil yapildigini bide bana sorun..Hatun gece yarisina kadar nakis i$liyor.Takipteyim CICEN hanim.....Yegenine yaptigin cantalarin resimleri nerde acaba?CATI-PALAS.....NAPCASSS

Canım gerçekten çok şık vede zarif bir bohça olmuş..ellerine sağlık...el emeklerimiz birazda sahiplerini yansıtır aslında....zarif ve kibar bir bayansın anladığım kadarıyla....

ellerine sağlık tatlım çok güzel olmuş
tşkler canımmmm
süper olmuş,ellerine emeğine sağlık
çok tşklerrr
her zamanki gibi harika olmuş tijen

harika baska ne diyebilirimkialkisalkisalkisellerine saglika.s.
tşklerrr :)
çok hoş olmuşş gerçekten
elinize sağlık
tşk canımm
çok güzel olmuş tijeen.
seccadede yapıyomusun. dahada önemlisi yapıpta satıyomusun:) kurdele nakışı seccade istiyo annem benim çeyizime. dedim bi bakayım kkda varmı?
tşkler canım, spariş üzerine çalışıyorum, ne istenirse yapıyorum,secada daha bu güne kadar işlememiştim senin için işleyiveririm :)
ellerinize emeginize saglik basligindan bile daha guzelmis pembe incili diye baslayinca hemen tikladimda incilere hastayimdirda:)
bende cok ogrenmek istiyorum su kurdela nakisini harika bisey yaa renk uyumuda harikaopuyorumnanaktan
kurdela nakışı bölümünde açıklamalı yapımlarıda var canım takıldığın yerde sorarsın
çünkü bende bu işi netten öğrendim :)
Canım gerçekten çok şık vede zarif bir bohça olmuş..ellerine sağlık...el emeklerimiz birazda sahiplerini yansıtır aslında....zarif ve kibar bir bayansın anladığım kadarıyla....

ay çok tşkler yaaa ,valla çok hoş iltifatlar bunlar
daha iyileri sizlerin olsun canlarımmmmm

Bu nakislarin nasil yapildigini bide bana sorun..Hatun gece yarisina kadar nakis i$liyor.Takipteyim CICEN hanim.....Yegenine yaptigin cantalarin resimleri nerde acaba?CATI-PALAS.....NAPCASSS

KK ya üye olmuşta ,ablasına yorum yazarmıştaaa, yerim kız ben seni yiyimmm
oy ablası kurban sanaaa öptüm zuzum yanaklarından mucukssssssss

ben de çok yeniyim bu işteee daha peçeteden başladım bi tane yaptım tek :kedi: 11 tane kaldı ama çok keyif aldım... fotografı eklerimm profesyonel gözüyle bakarsınız... sizinkiler harikaaa.... a.s.

ben de çok yeniyim bu işteee daha peçeteden başladım bi tane yaptım tek :kedi: 11 tane kaldı ama çok keyif aldım... fotografı eklerimm profesyonel gözüyle bakarsınız... sizinkiler harikaaa.... a.s.

beğenmiş olmanıza sevindim :) tşklerr
bu işe başladınızmı tamam artık gerisi gelir çok zevkli bi hobi ,eminim sizin yaptığınızda güzel olmuştur
(profesyonel gözüyle demiyelimde, nacizane biraz cık daha deneyimliyim sanırım )

ellerinize sağlık canım harika kurdale nakışları hele gülün rengi ve dizaynı söyleyecek söz yok emeğinize sağlık

eline saglık canım çok güzel diyer yaptıklarınıda görmek istiyorumda bunların hepsinin bir arada oldugu bi yer yokmuydu acaba

eline saglık canım çok güzel diyer yaptıklarınıda görmek istiyorumda bunların hepsinin bir arada oldugu bi yer yokmuydu acaba
malesef sitem yok tüm yaptıklarım buralarda kikikik
şöyle yapabilirsin benim nicke tıkla açılan pencerede istatistiklere tıkla oradan da açtığı tüm konuları bul tıkla :))) karışık anlatım ama yapımı daha kolay :)
harika olmuş tek kelimeyle süper elinize sağlık

tşkler canım

incili güzelllll sositososito ellerin dert gormesin çok guzel olmus

ellerine saglık çok güzel olmuş sende olmasan güzelliklere hasret kalacagızopuyorumnanaktan

çook güzel olmuş emeğinize sağlık bu kurdela nakışını ilk arkadaşımın sergisinde görmüştüm şaşırıp kalmıştım nasıl yaptıklarına yapan bayan da çok kolay demişti nerdeeeee bizde o becerimafoldumben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…