Pet şişeye idrar yapmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya bir şey sorabilir miyim, nedir bu yanlış tutumlar?
Malum bebeleri olan kadınım, kendi elimle cimri yetiştirmeyeyiö, korktum😂
Baskıcı olmak, tuvalet disina bir yere kaçırırsa kızmak dövmek, eskilerin yaptığı çok kötü bir sey var, tuvalete yapmazsan yakarım diye korkutmak gibi gibi. Ne kadar sakin, iletişim içinde, saygı ve sevgi içinde atlatılırsa o kadar iyi😊

Konuyu okumadan ‘herhalde yolda sıkıştı, sağa çekti’ falan diye bir şey düşündüm.
Adam doğal antiseptik üretimine girmeyi amaçlamış meğer...
Ben de ayni sekilde düşündüm.

Harika huylu temiz kendini yetistirmis bir adam, bir yerde şiseye işemek zorunda kaldi gibi geldi bana 🤣

sizce soğumakta hakli miyim sorusunu bekliyordum.

Adam boklunun teki çıktı riza baba 😆😆

Baskıcı olmak, tuvalet disina bir yere kaçırırsa kızmak dövmek, eskilerin yaptığı çok kötü bir sey var, tuvalete yapmazsan yakarım diye korkutmak gibi gibi. Ne kadar sakin, iletişim içinde, saygı ve sevgi içinde atlatılırsa o kadar iyi😊
Çok teşekkür ederim bilgi için.
Çocukların su sevdası, tuvalet kağıdı israf meselesi malum herbiri öyle, su tasarrufu konusunda uyarıyoruz sürekli, dakikalarca musluk başındalar yoksa.
Kuraklık haberlerini dinletiyoruz vs, öyle bir şey mi diye korktum😂

Bir bölümde bir kadın kavanoza idrarını yapıp biriktiriyormuş. Bana bunu anlattı ve 5 litrelik pet şişe resmi gönderdi işte idrar kabım diye. Şaka yapıyor herhalde dedim. Neyse sonra birkaç bölüm daha gönderdi.
Sonrasında kendisine almayı düşü
İnsan sevgilisine böyle bir şaka bile yapmaz. Bu ne iğrençlik ya böyle şaka bile olmaz. Normal insan davranışı değil bu evlilik diyorsunuz bir de şaka gibi

Çok teşekkür ederim bilgi için.
Çocukların su sevdası, tuvalet kağıdı israf meselesi malum herbiri öyle, su tasarrufu konusunda uyarıyoruz sürekli, dakikalarca musluk başındalar yoksa.
Kuraklık haberlerini dinletiyoruz vs, öyle bir şey mi diye korktum😂
Trendyoda şöyle bir oyuncak var, çok az suyu döndüre döndüre akıtıyor. Çok güzel oyalıyormuş. Ve israf da olmuyor Kristalgift Eğitici Modern Çeşmeli Lavabo Mutfak Seti Fiyatı, Yorumları - Trendyol

Eski konularıniza baktım da, konuya inancımı kaybettim. 😑

Çoğu konunuzda tuhaflıklar var..

Bir konuda dışarıda yemek yediğinizde kalan pilavdan, kürdana kadar evinize götürdüğünüzü yazmışsınız, pet şişe de sizin hayal ürününüz mü?

Olamaz mı, olabilir.

Eski konularıniza baktım da, konuya inancımı kaybettim. 😑

Çoğu konunuzda tuhaflıklar var..

Bir konuda dışarıda yemek yediğinizde kalan pilavdan, kürdana kadar evinize götürdüğünüzü yazmışsınız, pet şişe de sizin hayal ürününüz mü?

Olamaz mı, olabilir.
Biride normal çıksın be🤣🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X