Pet şişeye idrar yapmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ama 3 hesap nasıl birleştirilir, konulara bakınca siz mastoid, stunel ve ayseay11 diye 3 ayrı hesap var. Kazen Kazen Beyin böyle bir hata yapmış olabileceğini pek düşünmüyorum... hadi 2 hesap yanlışlıkla birleştirilir de, 3 tane sizce de çok değil mi? 🙄
mastoid benim hesabım. Diğerleri benim de üye olmadan okuduğum konulardandı. Tekrar baktım bazı konulara, mesajlaştığım bazı üyelere falan ama ben de anlam veremedim

Bir de sizi ağırca eleştiren yorumları dahi beğeniyorsunuz, eleştiri kaldırmanız harika bir özellik ama, sizden şu anda yalan söylediğinizle ilgili şüphe duyuyoruz tabiri caizse, bu yorumları da beğenmez bence insan ama ? 🙄

Ne diyeyim, gerçekten dediğiniz gibiyse bile çok farklı bir insansınız 😊

Kizimin wc problemi var ustelemeyim o zaman
Eğitimden cok iletisimden yana olun. Onu tuvalete yapması konusunda destekleyin yureklendirin ama egitim gibi sert bir disiplin icinde yapmayin. Yumusak bir donem olmasi onemli. Bunun icin de guzel oyuncaklar var. Bi bakayim bulursam linkini paylasayim.

Bir de sizi ağırca eleştiren yorumları dahi beğeniyorsunuz, eleştiri kaldırmanız harika bir özellik ama, sizden şu anda yalan söylediğinizle ilgili şüphe duyuyoruz tabiri caizse, bu yorumları da beğenmez bence insan ama ? 🙄

Hangilerini okudum diye kafam karışmasın diye böyle bir yöntem belirlemiştim. Çok abartı kötü yorum değilse beğenip geçiyorum sonradan bunu okumuşum tamam diyorum.

Eğitimden cok iletisimden yana olun. Onu tuvalete yapması konusunda destekleyin yureklendirin ama egitim gibi sert bir disiplin icinde yapmayin. Yumusak bir donem olmasi onemli. Bunun icin de guzel oyuncaklar var. Bi bakayim bulursam linkini paylasayim.
Inanin civciv var oyuncak onunla gidiyoruz yine de hayir diyor
Bir de deyisi var ki hıh hayir diye 😄😄😄😄

İnanmayacaksınız, içimden acaba o insanı burada anlatarak kötü bir şey mi yaptım, arkasından konuşulmuş gibi mi oldu diyorum. Sonra da sadece böyle bir insan dışarıdan nasıl görünür, tanımayan birileri ne düşünür, acaba ben çok mu safça yaklaşıp inanıyorum bunu öğrenmek için yazdım diyerek içimi rahatlatıyorum.

Inanin civciv var oyuncak onunla gidiyoruz yine de hayir diyor
Bir de deyisi var ki hıh hayir diye 😄😄😄😄
Bulamadim dedigim oyuncagi ama soyle bir seydi. Bir pano, tuvalete asiliyor. Bir bebek resmi, uzun bir yol, yollar parca parça, magnetler var çiş kaka diye, her tuvalette ne yaptiysa onu yapistiriyorsunuz, yolun sonuna gelince de bir ödül var. Mantik bu. Kendiniz de yapabilirsiniz benzerini.

Merhaba,
Bir erkek profili hakkında yorumlarınızı rica ediyorum. Bu kişi okumuş, eğitimli, devlette çalışan bir sağlıkçı. Güzel bir çocukluk geçirmemiş. Babası sorumsuz birisiymiş, babalık yapmamış. Annesi ise kendi tabirine göre cahil bir kadınmış. Anne ve babasından biyolojik anne, biyolojik baba olarak bahsediyor. Kendisini yetiştirmiş, öğretmenleri de destek olmuşlar, bir yerlere gelmiş bu sayede. Gayet kibar, anlayışlı, her görüşe saygılı, açık fikirli, bana karşı çok saygılı birisi. Buraya kadar her şey güzel gibi aile sorunları dışında.

Bahsettiğim kişi ile bir süre görüştük. Sevgili değildik ama arkadaşlığın bir tık üstü diyebiliriz. (Ben böyle istedim.) Bazı davranışlarından dolayı kendisinden aniden soğudum ve iletişimi kestim. Aşırı pintiler diye bir program varmış sanırım. Bu programı izleyip bana da gönderiyordu. Ne kadar mantıklı fikirler diye. Artık ben de böyle yapacağım diyordu.
Bir bölümde bir kadın kavanoza idrarını yapıp biriktiriyormuş. Bana bunu anlattı ve 5 litrelik pet şişe resmi gönderdi işte idrar kabım diye. Şaka yapıyor herhalde dedim. Neyse sonra birkaç bölüm daha gönderdi.
Sonrasında kendisine almayı düşündüğü pantolon fotoğraflarını gönderdi bana. Hangisi sence diye. Birkaç öneri verdim. Aralarından en ucuzunu seçmiş. Ben de onu beğenmemiştim. Şimdi bunu alırım diğerleri ile arasındaki fiyat farkına da kendime şampuan falan alırım dedi.

Kendisi otuzlu yaşlarında ve şimdiye kadar hiç cinsel birlikteliği olmamış. Bu konuda bilgili olduğunu fakat pratikte bilgili olmadığını söyledi. Evleneceği kişinin de bu şekilde daha önce hiç cinsel ilişki yaşamamış olmasını istiyormuş.

Ailesi ile görüşmek istemiyor. Hatta kız istemeye bile annesini çağırmayacakmış. (Artık öyle bir ihtimal yok ama.)

Ameliyatımla ilgili bir konu paylaşmıştım. Kendisi her şeyden haberdardı ve hep beni destekledi. Hatta bir kontrolüme birlikte gitmiştik. En son kontrolümden sonra bana nasıl olduğumu sormak yerine (Sorup geri silmiş.) benden youtube videosu önerisi istemiş. Kafam attı tabii ki bunu görünce. Bu da soğuma sebeplerim arasında.

Bu pintilik muhabbetinde kendisinden aşırı bir şekilde soğudum. Bana yazdı cevap vermedim. Sonradan böyle de ayıp oldu diyerek soğuduğumu ve bir daha görüşmek istemediğimi belirten bir mesaj gönderdim kendisine. Şaka yaptığını ama beni zorlamak istemediğini söyledi. Pek de inanmadım aslında. Zaten öncesinde de birkaç sefer bazı sebeplerden dolayı görüşmeyelim demiştim. Her seferinde de tamam demişti. İnsan bir çaba görmek istiyor açıkçası. (Buradan linç yerim kesin :) )

Aramızın pek de iyi olmadığı bir zamanda ilerisi için hayalim bir araba almak ve gezmek, sonra 50 yaşına gelince de intihar ederim demişti. Hem evlilik düşünüp hem de böyle bir şey düşünmesi biraz zoruma ve tuhafıma gitmişti.

Sürekli parasızlığından yakınırdı. Devlette çalışan bir sağlıkçı az para almıyordur herhalde diye düşünüyorum. Kendi evi var, annesi de çalışıyor. Başka sorumluluğu yok ama sürekli sanki geçinemiyormuş gibi laflar ediyordu.

Böyle bir insan ile evlilik yoluna gidilir mi? Ailesi ile sorunları olan kişiler evliliklerinde de sorunlar yaşarlarmış gibi geliyor bana. Pintilik konusu da çok sıkıntılı, böyle bir ömür geçmez diyorum. Şu an zaten görüşmüyoruz ama bana yazar yakın zamanda eminim. Sadece fikir almak istedim, teşekkürler.​
Bailıkla içeriğin bağlantısını kuramadım. Soruya verilecek cevap ise: Böyle cimri, ne istediğini bilmeyen insanla ömür geçmez!

Ama 3 hesap nasıl birleştirilir, konulara bakınca siz mastoid, stunel ve ayseay11 diye 3 ayrı hesap var. Kazen Kazen Beyin böyle bir hata yapmış olabileceğini pek düşünmüyorum... hadi 2 hesap yanlışlıkla birleştirilir de, 3 tane sizce de çok değil mi? 🙄
benim bildigim oyle bir sey olmaz yani kolay kolay oyle bir hata yapilmaz. cunku zaten ip adreslerine gore birlestiriyor, alakasiz uc hesabi hmm konu icerikleri ayni diye ipleri farkli olsa bile niye birlestirsin adam kac yillik site sahibi.

hatta bizim is yaptigimiz bazi sitelerde ayni ip olmayanlari birbirine ekleyemiyoruz istesek bile, teknik detaya bogmayayim ama hic sanmam oyle bir hata olacagini.

Bahsedilen programda hasta pintilerin alışkanlıkları anlatılıyor. Ayni programda Bir kadın komşularını yemeye davet ediyor. Yemek olarak da orman kenarındaki karayollarında, araçların yanlislikla çarptığı, ölmüş bir tavşanı eve getirip pişiriyor. 🤢
Ayyy evet o bolumu izlemiştim 😖😝 iğrenç bir bayandı

Merhaba,
Bir erkek profili hakkında yorumlarınızı rica ediyorum. Bu kişi okumuş, eğitimli, devlette çalışan bir sağlıkçı. Güzel bir çocukluk geçirmemiş. Babası sorumsuz birisiymiş, babalık yapmamış. Annesi ise kendi tabirine göre cahil bir kadınmış. Anne ve babasından biyolojik anne, biyolojik baba olarak bahsediyor. Kendisini yetiştirmiş, öğretmenleri de destek olmuşlar, bir yerlere gelmiş bu sayede. Gayet kibar, anlayışlı, her görüşe saygılı, açık fikirli, bana karşı çok saygılı birisi. Buraya kadar her şey güzel gibi aile sorunları dışında.

Bahsettiğim kişi ile bir süre görüştük. Sevgili değildik ama arkadaşlığın bir tık üstü diyebiliriz. (Ben böyle istedim.) Bazı davranışlarından dolayı kendisinden aniden soğudum ve iletişimi kestim. Aşırı pintiler diye bir program varmış sanırım. Bu programı izleyip bana da gönderiyordu. Ne kadar mantıklı fikirler diye. Artık ben de böyle yapacağım diyordu.
Bir bölümde bir kadın kavanoza idrarını yapıp biriktiriyormuş. Bana bunu anlattı ve 5 litrelik pet şişe resmi gönderdi işte idrar kabım diye. Şaka yapıyor herhalde dedim. Neyse sonra birkaç bölüm daha gönderdi.
Sonrasında kendisine almayı düşündüğü pantolon fotoğraflarını gönderdi bana. Hangisi sence diye. Birkaç öneri verdim. Aralarından en ucuzunu seçmiş. Ben de onu beğenmemiştim. Şimdi bunu alırım diğerleri ile arasındaki fiyat farkına da kendime şampuan falan alırım dedi.

Kendisi otuzlu yaşlarında ve şimdiye kadar hiç cinsel birlikteliği olmamış. Bu konuda bilgili olduğunu fakat pratikte bilgili olmadığını söyledi. Evleneceği kişinin de bu şekilde daha önce hiç cinsel ilişki yaşamamış olmasını istiyormuş.

Ailesi ile görüşmek istemiyor. Hatta kız istemeye bile annesini çağırmayacakmış. (Artık öyle bir ihtimal yok ama.)

Ameliyatımla ilgili bir konu paylaşmıştım. Kendisi her şeyden haberdardı ve hep beni destekledi. Hatta bir kontrolüme birlikte gitmiştik. En son kontrolümden sonra bana nasıl olduğumu sormak yerine (Sorup geri silmiş.) benden youtube videosu önerisi istemiş. Kafam attı tabii ki bunu görünce. Bu da soğuma sebeplerim arasında.

Bu pintilik muhabbetinde kendisinden aşırı bir şekilde soğudum. Bana yazdı cevap vermedim. Sonradan böyle de ayıp oldu diyerek soğuduğumu ve bir daha görüşmek istemediğimi belirten bir mesaj gönderdim kendisine. Şaka yaptığını ama beni zorlamak istemediğini söyledi. Pek de inanmadım aslında. Zaten öncesinde de birkaç sefer bazı sebeplerden dolayı görüşmeyelim demiştim. Her seferinde de tamam demişti. İnsan bir çaba görmek istiyor açıkçası. (Buradan linç yerim kesin :) )

Aramızın pek de iyi olmadığı bir zamanda ilerisi için hayalim bir araba almak ve gezmek, sonra 50 yaşına gelince de intihar ederim demişti. Hem evlilik düşünüp hem de böyle bir şey düşünmesi biraz zoruma ve tuhafıma gitmişti.

Sürekli parasızlığından yakınırdı. Devlette çalışan bir sağlıkçı az para almıyordur herhalde diye düşünüyorum. Kendi evi var, annesi de çalışıyor. Başka sorumluluğu yok ama sürekli sanki geçinemiyormuş gibi laflar ediyordu.

Böyle bir insan ile evlilik yoluna gidilir mi? Ailesi ile sorunları olan kişiler evliliklerinde de sorunlar yaşarlarmış gibi geliyor bana. Pintilik konusu da çok sıkıntılı, böyle bir ömür geçmez diyorum. Şu an zaten görüşmüyoruz ama bana yazar yakın zamanda eminim. Sadece fikir almak istedim, teşekkürler.​

Canım psikolojik sorunları olduğu açık,bu adam acıkmamak için tuvaletimi yapmamayım diyede düşünür.Değil evlenmek arkadaş bile olmanı tavsiye etmiyorum.Kendini eğitim ile geliştirmiş olabilir ama kafa yapısı farklı seni de dibe çeker.

Başlığı okuyunca bir kere otobüs yolculuğu yapıyorduk çocuklarla ve mola yerinden önce çişi gelmişti oğlumun , 4 yaşındaydı ve pet şişeye çişini yaptırmıştık . Pipim sıkışacak diye ne çok ağlamıştı .
Ama size tavsiyem ciddi bir ilişki düşünmeyin . Araba alıp gezmek ve 50 yaşında intihar etmek isteyip sonrasında da bu kadar pinti ve pis olmak hiç sağlıklı değil .
Yazık acaba küçükken tacize filan mı uğradı acaba ? Veya annesi pipini kedilere atarım mı dedi ? Kediler yer pipini kelimesini anasınıfı öğrencim söylemişti . “It is a cat “ deyince :olamaz: Uzman birilerine sorun bence .

Hem sağlıkçı,hem pet şişeye işiyor hem pinti koşarak uzaklaşın derim.

Not : Devlette sağlıkçıyim geçen seneden beri anamizdan emdigimiz süt burnumuzdan geldi .Hani şartlarımiz öyle dışarıdan görüldüğü gibi değil,yüksek paralar kazanmiyoruz öyle .

Her şeyi böyle ciddiye mi alırsınız? Pet şişe olayının şaka olduğunu anlamak için şaka demek gerekmiyor ki. Bazı insanların şakaları da normal konuşma gibidir sanırım öyle biri. Bir de mesela kadınlar tutumlu olduğunda iyi bir özellik olduğu düşünülüyor ama erkek tutumlu olduğunda pinti damgası yiyor. Kendine aldığı pantolonu ucuz olandan seçmesi sizi ilgilendirmez ki? İkisini de beğendiyse fiyatı uygun olanı tercih etmek daha mantıklı gelmiştir. Burada tek sorun her şeyi size yansıtması. Kalan parayla şampuan alırım falan demese sorun yok aslında. Neticede Türkiye’de yaşıyoruz, pahalı bir ülke dolayısıyla hepimiz böyle hesaplamalar yapıyoruz kafamızda. Bana karşı taraf sizinle her şeyini paylaşan, saydam biriymiş gibi geldi ve siz çok fazla analiz yapıyorsunuz. Umarım benim şakalarımı da insanlar ciddiye almıyordur bu kadar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X