Lazer Epilasyon Philips Lumea Prestige IPL kullanıcı tecrübeleri ve yorumları

Merhaba, yazdığınız modeli araştırırken cihazın çok çabuk ısındığına dair kullanıcı yorumlarını gördüm. Sizde de böyle bir durum oldu mu? Bir de ne kadara almıştınız?
Bende herhangi bir ısınma olmadı hiç durdurmafan neredeyse bütün vücudu yapıyorum hiçbir sıkıntı yaşamadım. 2300tl ye almıştım sanırım ocak gibiydi

Merhaba bende sc1997/00 modelini yeni aldim.ama ozel bölgemde kirmizi isik yanip sonuyor ve atış yapmiyor.diger butun bolgelerde sorunsuz calisti.neden acaba bilen anlayan var mi.bir cozum bulamadim cok uzuluyorum

Merhaba bende sc1997/00 modelini yeni aldim.ama ozel bölgemde kirmizi isik yanip sonuyor ve atış yapmiyor.diger butun bolgelerde sorunsuz calisti.neden acaba bilen anlayan var mi.bir cozum bulamadim cok uzuluyorum
O bölgede teninizde kararma varsa ondan olablir ya da tam düz şekilde cihazı oturtamıyor da olablirsniz

Yorumlara baktımda burda herkes memnun kalmış bende almayı düşünüyordum ev tipi lazer ama cevremde kullananlar hiç memnun kalmadı o parayı vereceğine lazere git dediler kendileride ise yaramayinca lazere gittiler
Bende bugün buz lazere anlastim şaşırdım açıkçası yorumlara
buz lazerden memnun kaldınız mı acaba

Ben iki sene önce kullanmıştım memnundum. Sonra hamile kaldim, Simdi emziriyorum. Emzirirken bi sakıncası olur mu acabadoktoruna soran var mi kizlar? Hamileyken yasak demisti doktorum. Böyle agda magda ugrasmak zor ya😂

buz lazer nasıl oluyor biraz bahseder misiniz? nerede yaptırdıız
Philips Lumea'ya benzer bir başlık düşünün. Alex'in aksine buz lazerde noktasal atış değil de ileri geri sürterek atış yapılıyor. Cihaz teninize değiyor yani. Can yakması acı eşiğinize bağlı. Ben seanstan yarım saat önce Emla uyuşturucu krem sürüyordum, gayet rahat minimum acıyla yaptırıyordum. Sürmeyen arkadaşlarım da vardı ama özellikle genitalde çok canlarının yandığını söylüyorlardı.

Sonuçtan gayet memnunum. İnanır mısınız bilmem pandemi başlangıcından beri epilasyon derdim yok. Son seansımı aşağı yukarı 2 yıl önce yaptırdım. Sadece genitalde tüylenme oluyor, eskiye göre çok çok az tabii ki. Onu da makasla hallediyorum. Ama benim kadar memnun kalmayan tanıdıklarım da var. Sonucu kişiye göre değişiyor.

Kendi şehrimde bir klinikte yaptırdım. Küçük bir yerde yaşıyorum isim vermeyeyim.

Teşekkür ederim canım. :KK36:
Seninkide hayırlı olsun..Sonuç alacağından eminim :KK19:
Bende almayı düşünüyorum da özel bölgede nasıl peki yanma yapıyor mu tüyler azaldı mı , kolay mı o bölgeyi yapmak alacağım model bu Philips hamile iken kullanmak istiyorum ama zarari var mı bilmiyorum

Eklentiler

• IMG_20210712_180006.jpg
    IMG_20210712_180006.jpg
    67,5 KB · Görüntüleme: 98
Merhaba bende bisey sormak istiyorum.lumea aldim bende.ten ve kıl rengini sectim 5. seviye de atmami tavsiye etti program.ama 5. seviye dayanilacak gibi degil cok cok aciyo.1 ya da en fazla 2 de atabiliyorum.size de boyle oluyormu

Rica ederim :) emzirirken kullaniliyor mu bilmiyorum su anda emziriyorum 2 çocukla zaten vaktim olmadığı için sormadım 😁
Bende internetten baktım da öyle birşey okudum emzirirken de uygun değilmiş ne alaka ise anlamadım 😁🤷🏻 bence yapın sıkıntı olmaz ya hani hsmilelik tamam anladık da emzirmek ne alaka 😁

Bende internetten baktım da öyle birşey okudum emzirirken de uygun değilmiş ne alaka ise anlamadım 😁🤷🏻 bence yapın sıkıntı olmaz ya hani hsmilelik tamam anladık da emzirmek ne alaka 😁
Canim doktor onayı almadan yapamam. Sebebini bilmiyorum ama, zararli denirse yapilmamali anne sütü çok önemli. Her sey bebeklerimiz icin degil mi? Mesela saç boyosina da kuaförler artik gelisti her sey bisey olmaz gibi basit cümleler kurabiliyolar ama doktorum asla öneriyor. Cok cok lazimsa dogal boya bul diyor
Merhaba bende bisey sormak istiyorum.lumea aldim bende.ten ve kıl rengini sectim 5. seviye de atmami tavsiye etti program.ama 5. seviye dayanilacak gibi degil cok cok aciyo.1 ya da en fazla 2 de atabiliyorum.size de boyle oluyormu

Bende sorun olmadi canım canıni yakıyorsa düsuk ayarda yapmalısın

Canim doktor onayı almadan yapamam. Sebebini bilmiyorum ama, zararli denirse yapilmamali anne sütü çok önemli. Her sey bebeklerimiz icin degil mi? Mesela saç boyosina da kuaförler artik gelisti her sey bisey olmaz gibi basit cümleler kurabiliyolar ama doktorum asla öneriyor. Cok cok lazimsa dogal boya bul diyor

Bende sorun olmadi canım canıni yakıyorsa düsuk ayarda yapmalısın
Vallahi geçen hafta pakette nin boyasını sürdüm sıkıntı olmadı herhalde 🤷🏻🙈😁 aslında cuma günü doktoruma gitmisken onu da sorayım zararlı mı die

X