Pıhtılaşma testi sonucum

siz de hamilesiniz galiba faktör v neden önemli oluyormuş bir şey dedi mi
Merhaba hamile değilim daha önce ikizlerimin kalbi durduğu için test yaptırdım. Tüp bebek tedavisine başlayacağım. Homozigot da önemli ama factor 5 homozigotsa iğne veririm dedi doktorum. Açıkçası gebelik olursa başka dr a da gideceğim ben. Siz de başka bir doktora daha giderseniz içiniz rahat eder

Merhaba hamile değilim daha önce ikizlerimin kalbi durduğu için test yaptırdım. Tüp bebek tedavisine başlayacağım. Homozigot da önemli ama factor 5 homozigotsa iğne veririm dedi doktorum. Açıkçası gebelik olursa başka dr a da gideceğim ben. Siz de başka bir doktora daha giderseniz içiniz rahat eder
Çok sağ olun Bilgi için evet hafta içi bi profösörden randevu aldım gideceğim inşallah

allelık hakkında yorum yapamam ama heterozıgot olan genlerınız var.Benım 2gen sadece hetorozıgot buna rağmen kan sulandırıcı ıgne kullanıyorum gercı benım tüp bebek oldugundan doktor doguma kafar kullanmam gerektıgını söyledı.Iyı bır peranıtolog yorum yapabılır ancak yalnız kan pıhtılasmasıyla ılgılı sorunlar 12.haftadan sonra meydana gelıyormus sanırım sızın kayıplarınız daha erken muhtemelen saglıksızdı veya ıkız oldugundandı.Bu sebebe bağlayıp uzmeyın kendınızı yine de..
Merhaba bende 1 kimyasal gebelik yaşadım 4 haftalıkken ve kese bile gorunemeden regl yoluyla bebek vucudumdan atıldı. Genetik testim de faktör 5 leiden mutasyonu , mthfr heterezigot cıktı ve gebelikte iğne kullanmam gerektiği düştüğünde bu sebepten olabileceğini söyledi doktorum. Fakat sizin yazdigin 12 .haftadan sonra meydana gelmesi durumu kafami karıştırdı. Bende bi panik halindeydim doktor oyle diyince. Ya geç öğrenirsem gebeligi ve yine düşüğe çevirirse diye

Merhaba bende 1 kimyasal gebelik yaşadım 4 haftalıkken ve kese bile gorunemeden regl yoluyla bebek vucudumdan atıldı. Genetik testim de faktör 5 leiden mutasyonu , mthfr heterezigot cıktı ve gebelikte iğne kullanmam gerektiği düştüğünde bu sebepten olabileceğini söyledi doktorum. Fakat sizin yazdigin 12 .haftadan sonra meydana gelmesi durumu kafami karıştırdı. Bende bi panik halindeydim doktor oyle diyince. Ya geç öğrenirsem gebeligi ve yine düşüğe çevirirse diye
kimyasal gebelık tamamen kromozomla alakalı saglıksız gebelık oldugundan tutunmadı düştü.Siz kese bile gormemıssınız .Bu konu ıcın uzulmeyın.Adetlerınız duzenlıyse yakın takıp edersınız.Benım tüp bebek oldugu ıcın ilk beta degerınden sonra hemen başladım kullanmaya.Yakın arkadasım kendılıgınden gebe kaldı.O keseyi gördü öyle başladı.Siz iyi bir perinotolog bulun enıyısı.Onunla gorusun

Benim dr um da 12. Haftadan önceki düşükler pıhtılaşmadan değil diyor o zaman niye bütün dr lar hamile kalır kalmaz iğne veriyor anlamıyorum 🤦‍♀️

Merhaba bende pıhtılaşma ve genetik testi yaptırdım iki de düşüğüm var ama ben devlet hastanesine gidip iki düşüğüm olduğunu test yaptırmak istediğimi söyledim ancak benden herhangi bir belge falan istenmedi daha önce düşük yaptığıma dair sonuçlarım çıkınca da daha kapsamlı bir pıhtılaşma testi yaptırmam için bir hematoloğa yönlendirdi ona da ücret ödemedim yani size neden böyle söylendi anlayamadım sonuçta tek ben değilimdir ve belge falan istenmediğine göre yalan da söyleyebilirdim çok geçmiş olsun bir daha yaşamazsınız umarım🙏🏻
Hangi genlerinizde varmış acaba

X