Pikap öneriniz var mi ?

Neris

Yusuf Abrek
Kayıtlı Üye
24 Şubat 2015
1.391
1.077
34
Kizlar esime pikap almayi dusunuyorum. 1. Evlilik yildonumuz ... onerileriniz ve bu konuda tecrubeli olanlar varsa neye dikkat etmeliyim... su cantalilardan alirim ama hangisini... benim beğendiklerim 1000 ile 1200 arasında

Kizlar esime pikap almayi dusunuyorum. 1. Evlilik yildonumuz ... onerileriniz ve bu konuda tecrubeli olanlar varsa neye dikkat etmeliyim... su cantalilardan alirim ama hangisini... benim beğendiklerim 1000 ile 1200 arasında
O çantalıları bilmem ama bir eski eşya satan dükkânda şayet Torsan marka pikap bulursanız hiç vakit kaybetmeyin alın derim,neden mi ? Çünkü kefili benim🥰

Muhakkak bilginiz vardır ama hani eğer yoksa, gramofon almayın sakın. 😃

Televizyon dizi ve filmlerinde sürekli gramofonda long play çalıyorlar, çok gülüyorum sonra.
Gramofon sadece taş plak çalar.

Eski eşim sağlam bir plak koleksiyonuna sahipti. Evde bir dünya ses ve müzik sistemi vardı. Eğer sizde de iyi bir ses sistemi varsa, ona uyumlu set üstü pikap alabilirsiniz. Uzun ömürlü olurlar. Çanta pikapların ömrü nasıldır bilmiyorum.

Muhakkak bilginiz vardır ama hani eğer yoksa, gramofon almayın sakın. 😃

Televizyon dizi ve filmlerinde sürekli gramofonda long play çalıyorlar, çok gülüyorum sonra.
Gramofon sadece taş plak çalar.

Eski eşim sağlam bir plak koleksiyonuna sahipti. Evde bir dünya ses ve müzik sistemi vardı. Eğer sizde de iyi bir ses sistemi varsa, ona uyumlu set üstü pikap alabilirsiniz. Uzun ömürlü olurlar. Çanta pikapların ömrü nasıldır bilmiyorum.
Yeni teknolojilere uygun oluyor cantalar. Bilmiyirum bakacagim. Yorumlarda iyi olan bir marka var bakalim. Plak koleksiyoncu olma durumum var bende seviyorum cunkj😊

X