pişiğe deniz suyu mucizesi!!!

Pembemsi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mayıs 2008
182
0
44
kızlar belki inanamayacaksınız ama.... geçen hafta tatilden döndüm, giderken bebişimin poposu fena halde pişikti. dr. ilaç falan vermişti ama nafile.. neyse birgün denize soktum kızımı, poposunu deniz suyuyla iyice yıkadık hemşire arkadaşımla, çıkınca arkadaş durulama böylece bezle tuzlu kalsın otele dönünce de duş aldırırsın dedi... ben böyle şeylere pek inanmam hatta da hoşlanmam ama diğer arkadaşlarda ısrar edince bebişimi tuzlu tuzlu bezledim:1no2::1no2: otele dönünce de bi güzel yıkadım... sabah kalktığımda gözlerime inanamadım kızımın poposunda pişikten eser yoktu:uhm::uhm: diyorum ya normalde böyle şeylere uzak bakrım ama galiba pişiğe deniz suyu birebir :teytey::teytey:

yakıp daha çok acıtmadımı canını meleginin canımm ama şükürler olsun ki geçmiş

tuz daha çok yakmaz mı ya... ben bile dayanamıyorum denize girdikten sonra duş almadan kuruyunca her yerim yanıyor.

valla bende başta öyle düşünüyordum ama, arkadaşların ısrarıyla tuzlu bıraktım. iyiki de bırakmışım... meleğimde hiç öyle huzursuzluk falan olmadı, ağlasa hemen yıkardım zaten, uslu uslu oynadı sudan çıkınca, sabaha da hiçbişeyi kalmamıştı... diyorum ya bende çok şaşırdım... feci haldeydi poposu çünkü

X