PKO klomen+çatlatma iğnesi çakşır suyu ve sonuç ikizlere hamileyim 😍

Smktp

Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2021
210
84
Herkese merhabalar daha önceki konulardan görülceği gibi lise çağlarımdan beri pko rahatsızlığım var en son ilaçsız regli olamıcak dereceye gelince ve doktorumdan korunma bebeğin çok zor olur gibi önerilerde gelince tedavi görmeye başladım yaklaşık 1 yıldır klomen tedavisi görüyorum geçtiğimiz kasım ayında bir kimyasal gebeliğim oldu tedaviye bir süre ara verdik ve son regli tarihimde 23 şubatta klomene tekrar başladım günde üç tane 5 gün içiyordum ben 14.gün yumurtalar tam olarak doktorun istediği kıvama gelmişti o gün çatlatma iğnesi oldum ve şuan 7 haftalık ikizlere gebeyim.
Önerilerim ;
Siz bu tedavileri görürken eşinizinde sabah akşam çakşır suyu ve keçi boynuzu özü kullanması (ben kimyasal gebeliğimide bu ikiliyi kullandığım ay yaşamıştım)
Yumurtaları kontrole gitmeden önce gün aşırı ilişkiye başlamış olmak hatta iğneyi vurulduğunuz gün veya bigün öncesi daha sonrada düzenli olarak devam etmek.

BELİRTİLERİM:
Kasık ağrısı bu ikisindede ilk belirtimdi regliden 3-4 gün önce başlamıştı.
Gerginlik sinirlilik hali
Regli tarihinden sonra göğüs ucu hassasiyeti
Sık idrara çıkma
Hayırlı uğurlu olsunn canımm darısı bizlere klomen tarzı ilaçlar 6 aydan fazla kullanılmıyor diye biliyorum siz de aralıklı olarak mi bir sene kullandiniz
 

Ozyoz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Haziran 2021
54
14
29
Hayırlısı olsun bebisler canım Allah kucağına almayı nasip etsin sağlıklı uzuuuuuuuuun ömürleri Olsun inşallah 😘ben geçen ay klomen kullandım bu ayda klomen artı ovitrelle iğne kullandım bugün 13. Günüm ama negatif.. Sen ne zaman test yapmıştın? normal kaset test yaptım bu arada..Bu saatten sonra pozitif görebilir mitin ilerleyen günlerde acaba
Kızlar bence igneden sonra adetiniz gecikirse yapın ben 14 ve 18. Gun yaptım. Negatif ti 23. Gun yaptım yani adetim geçince 2 gun sonra öyle pozitif çıktı..
 

sosyologhanim6

Üye
Kayıtlı Üye
6 Şubat 2020
40
11
28
Kızlar bence igneden sonra adetiniz gecikirse yapın ben 14 ve 18. Gun yaptım. Negatif ti 23. Gun yaptım yani adetim geçince 2 gun sonra öyle pozitif çıktı..
Merhabalar 🌺 benim çatlatma iğnesinden sonra bugün 17.günüm dün normal şartlarda regl olmam gerekiyordu ama olmadım dün sabah evde test yaptım negatif çıktı sizce pozitif olma ihtimali var mı yarın Allah nasip ederse kan tahlili vereceğim ama kafam çok karıştı 🥺 sizde sağlıcakla kucağınıza alın inşallah bebeğinizi hayırlı olsun 🌺