Plazmapen ile çatlak tedavisi

Herkese merhaba. Ben expreen marka cihazı aldım ve dizimdeki beyaz ve çok eski çatlaklara sık bir şekilde uyguladım kalın ucla. Ama ne yazık ki fayda etmedi. İlk başta kabuk, sonra kızarıklık, sonra rengi açıldı ve yine eskisi gibi oldu. 2 tane de yara izime yaptım. Onlarda da değişiklik olmadı. Yara izim ince bir kesik iziydi, hala aynı duruyor. İlk başlarda bepanthol, medacassol falan da sürmüştüm kabuklar dökülünce. Bilemiyorum.

Herkese merhaba. Ben expreen marka cihazı aldım ve dizimdeki beyaz ve çok eski çatlaklara sık bir şekilde uyguladım kalın ucla. Ama ne yazık ki fayda etmedi. İlk başta kabuk, sonra kızarıklık, sonra rengi açıldı ve yine eskisi gibi oldu. 2 tane de yara izime yaptım. Onlarda da değişiklik olmadı. Yara izim ince bir kesik iziydi, hala aynı duruyor. İlk başlarda bepanthol, medacassol falan da sürmüştüm kabuklar dökülünce. Bilemiyorum.
Üzüldüm sonuç alamayışınıza kabuk dökümünden sonra krem kullanmamıştım ben ciltten cilde fark oluyor galiba tamamen gitmedi benim de ama parlak görüntüsü biraz olsun silindi

Merhaba ben çok araştırdım marka olarak burdan yazmam doğru olur mu bilmiyorum isterseniz mesaj olarak atabilirim size. Cihazı kendim aldım bacaklarımdaki çatlaklar için uyguladım. Yalnız çok acı veren bir işlem ben anestezisiz krem kullanmadan yaptım ama işlemden memnunum diyebilirim hem deride gerginlik yapıyor hem de çatlaklara iyi geliyor.
Merhaba
Kulandiginiz plazmapenin markasini ogrenebilir miyim?

Merhaba ben alalı neredeyse 1 sene oldu ünlü internet sitesinden almıştım burayı kullanmayı çok bilmiyorum marka söylersem belki yanlış yapmış olurum ama isterseniz özelden kendi aldığım cihazı atabilirim size. Benim cihazım beyaz renkte ve kenarlarında sarı yerleri var bazı doktorlar ve estetisyenlerde aynı cihazdan gördüğüm için onu almıştım ama başka önerebileceğim bir cihaz daha var ben alırken o cihazı görmemiştim
Merhaba cihazin markasini ogrenebilir miyim?

Muhakkak alip yapin ben suan 49 yasindayim catlaklarim bacakta 15 yasinda 2 ayda 13 kilo alinca olusmustu yani cok eski catlaklar yapali bugun dorduncu gunum yaptigim alan bayagi iyilesti sonucu gorebiliyorum ve gozume ilk carpan beyaz cizgiler yok gercekten ise yariyor ki ben sadece cizgiler uzerinde calistim yani muhakkak deneyin
Merhaba...cihazinizin matkasini yazabilir misiniz?

X