Polikistik over ve soğan kürü

Bende de pcos var. Çok ileri düzeyde değildi. Kilo problemim de yoktu. Yumurtlamayı sağlar ve adet düzensizliğine iyi gelir demişti doktorum. Gerçekten de faydasını gördüm çok şükür
ALLAH sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin bizlere de dua edin

Masallah sogan kuruyle mi hamile kaldiniz

Merhaba siz nasil hamile kaldiniz masallah bende pcosum hamileyim masallah herkes hamile mi ne bu yil 2020 yi cok kotuledim ama bebis getrdi bizlere sanirim benimde olmuyodu cunku

Merhaba sogan kuru ile mi hamile kaldiniz

İyi akşamlar kızlar bende de pco var bende hamile kalmaya çalışıyorum de bana tavsiye verebileceğiniz şeyler var mı

İyi akşamlar kızlar bende de pco var bende hamile kalmaya çalışıyorum de bana tavsiye verebileceğiniz şeyler var mı
İyi Bi doktora gidin. Promotil diye Bi ilaç kullandım doktorunuza da danışıp kullanabilirsiniz. Vitamin takviyesi gibi Bi ilaç. Denemenizi tavsiye ederim.

Kızlar ben bu soğan kürünü nasıl kullandığımi unuttum.suan adetliyim ne zaman baslicam soğan kruune ?

Ben de promotil women adlı ilacı kullandım ve hamile kaldım soğan kuru bırakın ise yaramayi bende ters tepti tüm düzenimi bozdu. Asla tavsiye etmem.

Ben promotil diye Bi ilaç kullanmaya başladım. 3 ay kullan demişti doktorum. 1.kutu bitmeden hamile kalmışım çok şükür. Darısı hayırla sizin başınıza
Bende siparsi verdim esimede erkek olanini aldik.. saglicakla kucagina al canim sen pkonun hangi semptomlarini yasiyodun ??

Ben de promotil women adlı ilacı kullandım ve hamile kaldım soğan kuru bırakın ise yaramayi bende ters tepti tüm düzenimi bozdu. Asla tavsiye etmem.
Merhaba kaç ay kullanmıştın promotil women i hayırlı olsun gebeliğin sağlıkla kucağına almayı nasip etsin Allah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…