Popo Protez,lipo,yağ dolgusu..

Onceden oldugunuz lipo ve karin germeden bahsedebilirmisiniz
Merhaba, karın germe lipo Sürecim Açtıgım bu konuda mevcut 😉

MerhabA arzu bnde popo protezi oldum 6.günüm agrim hala devam ediyor azalarak..ne zaman gecer diye arasttrkn kendimi burda buldum senn icin uye oldum..cevaplarsan sevinirim..gerginlik odem ne zamn geciyor..ne kadar zaman sonra hissetmysun..yere egilemiyorum daha..bnm lipo da oldu yanlara yag enjeksiyonu..heryerim mosmor..cocugumla ilgilenemiyorum psikoljim bozuldu
Merhabalar, şuan nasılsınız bende parayı denkleştirdigim an olucam. Sizin agrılarınız ne zaman geçti

Merhaba. Evet yağ enjeksiyonu tamamen kalıcı değil. Yani enjekte edilen yağın kalitesine göre erime oluyor muhakkak. Ama yeterli yağ olur,fazlaca enjekte edilirse ilk başta tabi çok Şiş olur falan erime olunca kalan miktar tatmin edebilir. Bu biraz daha sıkıntılı tabi,ne kadar lipo o kadar dağa ağrılı süreç. Lipo da kolay bir işlem değil.
Doktorlar yağ oranınızı yeterli görürse sadece yağ enjeksiyonu yapılabilir. Sonrasında tekrarı gerekebilir ama. Süreç herkesde farklılık gösterebilir.
Protez tabiki kalıcı işlemdir. Otururken yatarken hiçbir şekilde hissetmiyorum. Ama ilk zamanlar tabiki hem daha gergin hemde ödem oluyor. Zamanla herşey normale dönüyor . Sanki ameliyat olmamış gibi oluyorsunuz. Asla hissetmiyorum ben,hem görüntü olarak farkedilmiyor hemde ellendiginde asla belli değil.
Size göre doğru planlama yapılırsa çok memnun kalırsınız. Protez,yağ dolgusu miktarı,protezin büyüklüğü ve protezin koyulacağı yerin planlanması çok önemli!
Arzum yastık kullandın mı protez sonrası bir hafta neler yaptın anlatırmısın

Ya fotolariniza nerden bakabilitorum yardimci olurmusunuz cok merak ediyorum ilk defa ameliyati olan biri cok memnun halinden okadr guzel anlattinizki hepimiz heveslendik.bnm cok merak ettihim bisi var agirlik yapiyormu ve oturunca nasil bis his ve dokununva farkediliyormu?

Ya fotolariniza nerden bakabilitorum yardimci olurmusunuz cok merak ediyorum ilk defa ameliyati olan biri cok memnun halinden okadr guzel anlattinizki hepimiz heveslendik.bnm cok merak ettihim bisi var agirlik yapiyormu ve oturunca nasil bis his ve dokununva farkediliyormu?
Fotolarımı kaldırdım canım. Agırlık,oturunca hissetme veya his kaybı... Olumsuz birşey yok çok şükür. Varlığını unuttum artık, gerşya sadece güzel bir popo bıraktı bana 😊🧿

Amannnn sakin poponuza silikon yerlestirtmeyin. Yağ enjeksiyonu evet çok mantıklı. 9 ay önce popoya silikon taktırdım acısı hala geçmedi her gün her dakika ağrı olur mu hiç mi geçmez. Geçmiyor dayanilmicak derecede hep ağrıyor hâlâ açıyor kalcam. Taktirmaz olaydım. Çıkarttırsam bi dünya para isterler. Ne yapicam bilmiyorum. Çıkmazken silikonun yeride belli oluyor çok fena. Resmen deriye bakınca hiç anlamayan insan bile silikon olduğunu orada bir cisim olduğunu anlar. Aman sakın ama kesinlikle yağ enjekte ettirin ama silikon yatırmayın. Hâlâ oturamıyorum piponun üzerine. Her gün her dakika ağrıyor açıyor. Yatarken bile sırt üzeri yatamıyorum hâlâ yüzü köyün yada yan yatıyorum. O kadar pişman oldum ki yaptırdığına

Merhaba arkadaşlar...
Aslında konu açmayı düşünmüyordum ama çok fazla soru geliyor,hepsine ayrı ayrı yazmak zor oluyor. Ayrıca başka estetik konularda yazmakta olmuyor. En iyisi süreci buradan yazıp bilgilendirmek :)
2 Aralık Cuma günü popo protez,sırt bel ve popo altı kısmında yağ alındı,olan selülitlerdende kutulmak için ameliyat oldum. Doktorum her zamanki ameliyat olduğum doktor Hasan Fındık.
425 cc kullanıldı.Daha öncesi karın germe ameliyatıda olmuştum,lipo yapılmıştı. Ama bu ameliyatla birlikte yine bir miktar yağ alımı oldu.
Popo altında hafif katlantı şeklimde bir birikimde vardı,oradaki yağlarda alındı,yine popo alt kısımda görüntü kirliliği yapan selülitlerde temizlendi.
Ameliyat sonrası çok aman aman bir ağrım olmadı. Aslında lipo yapılan yerlerin ağrısı biraz daha belli idi. Sanki dayak yemiş gibi bir ağrı oluyor :)
Kaın germede kullanılan alttan Ve önden çıtçıtlı,askılı bir korse kullanıldı. Korsenin altında büyük sargılar Ve sıkı sıkı bandajlar vardı. Lipo delik yerlerinden sıvı sızmaları oluyordu.
Ameliyattan sonra hep sırtüstü yatırdılar. Öyle yüzüstü yatmak gerekli değil,doktorum hayır sırtüstü yatacaksın,hiçbirşey olmaz dedi..
İlk gün ilk beslenmeden yarım saat bir saat sonra ayağa kaldırmak yürütmek istediler ama ben narkozu kötü atlattım. O yüzden kalkamadım. İki sefer kusunca ilaçlı serum takıldı.
Bu arada ağrı kesici iğneler bacağımdan yapıldı. Artık kalçadan iğne yapılması yasak :))
Antibiyotiklerim damaryolundan verildi..
Ertesi gün daha iyiyidim. Dayak yemiş gibi ağrılar devam ediyordu evet ama en azından yürümeye başlamıştım :) Yan odada ameliyat olanlar beni ziyarete geliyordu,bende onlara gidiyordum :)) Olduğumuz ameliyatları konuşup birbirimize destek veriyorduk :))
3 Gün sonra kontrolüme gittim. Büyük bamdajlar çıkarıldı,aynada kendime baktım :nazar: Henüz ödemler olmasına rağmen gayet dik ve pürüzsüz bir popoya sahiptim :) Tabi morluklar vardı,ödemlerden dolayı biraz şekilsizlik ve şişlik vardı ama nasıl bir sonuç alınacağı az çok belli idi :)
Şimdiden dar spor taytları giyinmeye başladım :))
Doktorumun tavsiyesi ile bol bol dinlenip yatıyorum sürekli. Kendimi yormam yasak.
Kendimi daha iyi hissedince sizlerle foto paylaşabilirim:KK66:
Not: fiyat soran arkadaşlar olabilir muhakkak,çok uygun bir ameliyat değil tabi. Şöyle söylilim meme protezinden daha pahalı hatta iki katı.Çünkü popo protez ücreti fazla.. Daha detaylı bilgi için görüşme yapıp fiyat alabilirsiniz. Çünkü bu daha iyi olur. Misal bana selülit ve lipo da yapıldı ama size yapılmayabilir :KK66:
Aklıma başka birşey gelmiyor,sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım
Sevgiler ❤️
Merhaba bende popo protezi olmak istiyorum bana özelden ulaşırmısınız lütfen

Karın germe 360 derece kuşak ameliyatım popo kaldırma

Merhaba arkadaşlar...
Aslında konu açmayı düşünmüyordum ama çok fazla soru geliyor,hepsine ayrı ayrı yazmak zor oluyor. Ayrıca başka estetik konularda yazmakta olmuyor. En iyisi süreci buradan yazıp bilgilendirmek :)
2 Aralık Cuma günü popo protez,sırt bel ve popo altı kısmında yağ alındı,olan selülitlerdende kutulmak için ameliyat oldum. Doktorum her zamanki ameliyat olduğum doktor Hasan Fındık.
425 cc kullanıldı.Daha öncesi karın germe ameliyatıda olmuştum,lipo yapılmıştı. Ama bu ameliyatla birlikte yine bir miktar yağ alımı oldu.
Popo altında hafif katlantı şeklimde bir birikimde vardı,oradaki yağlarda alındı,yine popo alt kısımda görüntü kirliliği yapan selülitlerde temizlendi.
Ameliyat sonrası çok aman aman bir ağrım olmadı. Aslında lipo yapılan yerlerin ağrısı biraz daha belli idi. Sanki dayak yemiş gibi bir ağrı oluyor :)
Kaın germede kullanılan alttan Ve önden çıtçıtlı,askılı bir korse kullanıldı. Korsenin altında büyük sargılar Ve sıkı sıkı bandajlar vardı. Lipo delik yerlerinden sıvı sızmaları oluyordu.
Ameliyattan sonra hep sırtüstü yatırdılar. Öyle yüzüstü yatmak gerekli değil,doktorum hayır sırtüstü yatacaksın,hiçbirşey olmaz dedi..
İlk gün ilk beslenmeden yarım saat bir saat sonra ayağa kaldırmak yürütmek istediler ama ben narkozu kötü atlattım. O yüzden kalkamadım. İki sefer kusunca ilaçlı serum takıldı.
Bu arada ağrı kesici iğneler bacağımdan yapıldı. Artık kalçadan iğne yapılması yasak :))
Antibiyotiklerim damaryolundan verildi..
Ertesi gün daha iyiyidim. Dayak yemiş gibi ağrılar devam ediyordu evet ama en azından yürümeye başlamıştım :) Yan odada ameliyat olanlar beni ziyarete geliyordu,bende onlara gidiyordum :)) Olduğumuz ameliyatları konuşup birbirimize destek veriyorduk :))
3 Gün sonra kontrolüme gittim. Büyük bamdajlar çıkarıldı,aynada kendime baktım :nazar: Henüz ödemler olmasına rağmen gayet dik ve pürüzsüz bir popoya sahiptim :) Tabi morluklar vardı,ödemlerden dolayı biraz şekilsizlik ve şişlik vardı ama nasıl bir sonuç alınacağı az çok belli idi :)
Şimdiden dar spor taytları giyinmeye başladım :))
Doktorumun tavsiyesi ile bol bol dinlenip yatıyorum sürekli. Kendimi yormam yasak.
Kendimi daha iyi hissedince sizlerle foto paylaşabilirim:KK66:
Not: fiyat soran arkadaşlar olabilir muhakkak,çok uygun bir ameliyat değil tabi. Şöyle söylilim meme protezinden daha pahalı hatta iki katı.Çünkü popo protez ücreti fazla.. Daha detaylı bilgi için görüşme yapıp fiyat alabilirsiniz. Çünkü bu daha iyi olur. Misal bana selülit ve lipo da yapıldı ama size yapılmayabilir :KK66:
Aklıma başka birşey gelmiyor,sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım
Sevgiler ❤️
Süreci anlattığınız için teşekkürler sizinle iletişime geçme şansım olur mu?

smas high orta yüz ve boyun germe ameliyatı oldum Dr serdar Altun'a. 4. Günüm, yazıp resim koymaya başladım, konu açtım.

X