Tüp Bebek Merkezleri Prof. Dr. Bülent Tıraş

Tüp bebek sürecinde hangi tanı ile Bülent Tıraş ile yollarınız kesişti ?

• Sekonder İnfertilite

OY: 0 0,0%
  • Vajinismus

• Asherman Sendromu (Rahim içi yapışıklıklar)

• Kanda Pıhtılaşma Problemi

• Frozen Pelvis

• Hipogonadizm

• Erkek Faktörü ; Testis Tümörleri

• Erkek Faktörü ; Vazektomi (Erkekte Tüplerin Bağlanması)

• Erkek Faktörü ; Azospermi (Geriye Boşalma)

• Erkek Faktörü : Klinefelter Sendromu

• Erkek Faktörü ; Azospermi (Kistik Fibrozis)

• Ankete Katılan
    62

Kazen

Babalar ve Oğulları
Administrator
14 Kasım 2001
21.406
92.358
Merhaba,
Doktorların uzmanlıklarını ayırmak, bunlara istatistiksel yaklaşmak haddimize değil. Fakat üyelerimiz ile yaptığımız görüşmelerde böyle bir eksiklikten bahsedildi. Öğrenmek istediğimiz hangi tanı ile tüp bebek sürecinde uğraştınız.

ve sorumuz şu ;
Hangi tanı ile Prof. Dr. Bülent Tıraş ile yollarınız kesişti ?

Ankette max. 3 seçenek seçme hakkınız bulunmaktadır.

Henuz bı doktora basvurmadım bu anket ıcın oyumu yazın kullanıcam sımdılık buyuk ıhtımal hakan yaralıya gtcem sebebsız ınfertılıtem var yada ben oyle sanıyorum

Pko diyor doktorun fakat ben her ay düzenli olarak adet oluyorum yumurtlamamda oluyo pko olan hastalar düzenli adet görür mu

Merhaba,
Doktorların uzmanlıklarını ayırmak, bunlara istatistiksel yaklaşmak haddimize değil. Fakat üyelerimiz ile yaptığımız görüşmelerde böyle bir eksiklikten bahsedildi. Öğrenmek istediğimiz hangi tanı ile tüp bebek sürecinde uğraştınız.

ve sorumuz şu ;

Emeginize saglik. Ayni calismayi izmirdeki doktor ve tüp bebek merkezleri icin de yaparsaniz cok güzel olur.

Mrb güzel topikler olusmaya basladı ama bır dr la sınırlı kalmamalı bence..en azndan ilk olarak istanbuldaki bilinen dr şar ve merkezleri listeleseniz daha iyi olcak diye düşünüyorum..bulent tras bahceci yücel karaman vs..daha bı kac isim daha aklıma gelmeyen

Emeginize saglik. Ayni calismayi izmirdeki doktor ve tüp bebek merkezleri icin de yaparsaniz cok güzel olur.

Mrb güzel topikler olusmaya basladı ama bır dr la sınırlı kalmamalı bence..en azndan ilk olarak istanbuldaki bilinen dr şar ve merkezleri listeleseniz daha iyi olcak diye düşünüyorum..bulent tras bahceci yücel karaman vs..daha bı kac isim daha aklıma gelmeyen

Merhaba,
Bana doktor isimleri vermelisiniz.

Merhaba,

merhaba bu 3. denemem ve bu denemem,n de tutmama ihtimaline yönelik bende merkez arıyoum.
ilk anketinizi doldrudum ve doktorlara yönelik anketinizi bekliyordum.
Ben aşağıdaki cliniklere ve doktara ait anket çalışması yapmanızı talep ediyorum.
Dikkate alırsanız sevinirim.
Şimdiden teşekkürler.

Recai Pabuçcu Centrum Clinik Ankara
Mehmet-Ahmet Erdem NovaArt Tü Bebek merkezi Ankara
Gen-Art Tüp bebek Merkezi Ankara

Bu doktora hiç başvurmadim
Bu Dr bu sitede sorulara cvp veriyordu galiba o yuzdenmi öncelik onun adına bir anket düzenlendi?

Dr MUSTAFA ACET sayesinde ve tabiki öncelikle RABBIMIN izniyle kızım yanımda

Merhaba,
Ümit Inceboz, Kaan Bozkurt bunlar izmir irenbe tüp bebek merkezi doktorlari.

İsrael Aruh kendi mauynehanesi olan bi doktor.

Erdal Aktan Izmir Tinaztepe hastanesi tüp bebek doktoru

Ahmet Zeki Işık, Süleyman Akarsu medikalpark hastanesi.

Ege Nazan Tavmergen , Erol Tavmergen ege universitesi

Bunlar izmirde en cok gidilen tüp bebek doktorlari.

BÜLEnT TIRAŞ ile bır kere mailleştim,bekardım durumumla ilgili konusmak için 2 yıl once. ama istanbulda olmasından ve benım bekar olmamdan dolayı görüşemedim.
ARET KAMAR ile görüştüm gecen yaz istanbula gittiğimde ve cok pozitif konustu fakat tam benım tedaviye başladıgım sırada 15 temmuz olaylarından dolayı merkez kapatıldı tedavıye baslamadım.
EROL TAVMERGEN bir kez aşılama denetımım oldu sonuç negatif. Zaten benim gibi hipo hipo hastalarında tüp bebek daha iyi sonuçlar veriyor.
YAZIN tüp bebek denemeyi düşünüyorum bakalım daha doktora karar vermedım.aklımda bır kac ısım var ama araştırıyorum

Merhaba... ankete katılmamı rica etmişsiniz ama ben tüp bebek tedavisi görmedim. bu nedenle ankete katılamadım...

Bende ilk denemede hamile kaldım 2 buçuk yaşında bir oğlum var kayseri acıbadem hastanesi turgut aydın başarı oranı yüksek mükemmel bir insan

Merhaba,

ve sorumuz şu ;

hipogonadotropik hipogonadizm kadın

İstanbulda Kararsız kaldığım doktorlar : Prof. Dr. Mustafa Bahçeci, Prof. Dr. Semra Kahraman, Dr. Aret Kamar,

Doç. Dr. Cem Demirel

Ankete yaş ve başarı oranın da belirtilmeli. Sebeplerin ne olduğu diğer anketlerde de var. Bu sebeplerle gidip başarı olanlar ve olmayanların yüzdesi önemli diye düşünmüştüm.

Yaptiginiz uygulama cok iyi ama boyle her soylenen doktor adina anket olursa cok asiri zaman alir sonucta bir suru tup bebek merkezi ve doktorlari var.
Bende erken menopozdan dolayi tup bebege basladim malatyada. ama gittigim merkezde ilgi alaka 0 olunca biraktim yeni yerler arastiriyorum

Bu yaz gitmeyi düşünüyorum ...ankarada iken nasip olmadı istanbula gittibize Bülent beyi tavsiye eden doktora.guveniyorum birikim yapacağım inşallah

hipogonadotropik hipogonadizm kadın
Merhaba.bende hipo hastasiyim.bizim hastaligimizda cogunluk hamile kaliyo deniliyo ve gecmiste tanidigim herkes sonuclari pozitif oldu ama ben bikere bile sonuc alamadim.9 senedir bicok doktora gitmem bile bi yarari olmadi.insallah sizin olur.ben artik biraktim pesini:KK43:

Konu bulent tiras madem.bende gittim muane oldum gorustum ama tercih etmedim.aceleye getirmek istendi gibi geldi.normalde tupbebekte adetin 2. veya 3.gunu baslanir tupbebege.ama bulent bey bana adet olmana gerek yok.yarin gel dedi.diger doktorlardan farkli bi tahlil falan istemedi.kaldiki tupbebek tedavisi hem maddi hem manevi yipratici bi surec.bi deneyelim bari diyerek riske atmak istemedim