Gebeliğe Hazırlık Progestan kullananlar bakabilir mii??

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
kızlar, ilaç bitiminde ne zaman adet gördünüz? ben histereskopi oldum. ilaçlar bittikten sonra adet olacaksın dedi doktor. ilaçlar biteli 9 gün oluyorç olmadım hala
Ben ilaç bitiminden 3 gün sonra adet gördüm bebek olması için vermişti doktor

kızlar, ilaç bitiminde ne zaman adet gördünüz? ben histereskopi oldum. ilaçlar bittikten sonra adet olacaksın dedi doktor. ilaçlar biteli 9 gün oluyorç olmadım hala
Ben ilaç bitiminden 3 gün sonra adet gördüm bebek ol
Bende progestan kullanıyorum devam et bence test yaptım böyle çıktı hatta sanki silik gibi ama anlayamadım geçsin biraz yine yapıcam
Gebe kalmak için mi kullanıyodun? Bir de kaç ay kullandın işe yaradı mı ilaç

Ben gebelik için kullanıyorum adetimde düzensiz
Adetimin 17. Günü başlıyorum 10 gün sabah akşam içiyorum bir ay bitti içtim regl oldum daha iki ayda içicem bakalım inşallah Allah nasip eder sizde mi içiyorsunuz

Kızlar merhaba yumurtalıklarım büyümüyor ve çatlamıyor. 8 aydır korunmuyoruz ve hamile kalamıyorum. Geçen ay doktora gittiğimde reglimin 17. Gününden itibaren 10 gün boyunca PROGESTAN 200 ML kullanmamı söyledi bugün başladım. Size sorum bu şekilde ilaç kullanıp hamile kalan var mı? Forumdaki konuları okuduğumda çoğunluk klomen kullanıyor ama bana o ilacı vermedi. Ayrıca soğan kürü de yapıyorum. Lütfen cevaplayın
Benimde sizle aynı 8 ay oldu korunmuyorum gebe kalamıyorum progestana başladım bakalım nasip

Ben gebelik için kullanıyorum adetimde düzensiz
Adetimin 17. Günü başlıyorum 10 gün sabah akşam içiyorum bir ay bitti içtim regl oldum daha iki ayda içicem bakalım inşallah Allah nasip eder sizde mi içiyorsunuz
İlaç bitti 4 gün sonra regl oldum bende

Benimde sizle aynı 8 ay oldu korunmuyorum gebe kalamıyorum progestana başladım bakalım nasip
Bende 1 senedir korunmuyorum. Yumurtalıklarım yavaş çalışıyormuş. 2. Defa kullanıcam doktor bu ayda hamile kalmazsan gel demişti 27 28 gün sonra kontrole gidicem olur inşallah

hanımlar , femaradan sonra progestanı sabah akşam fitil olarak kullanıyorum. rahimde batma yapma gibi yan etkisi var mı ? sanki zonkluyor rahmim ?

Merhaba arkadaşlar ben geçtiğimiz aylar klomen ve femera kullandım çatlatma iğnesi de oldum . Bu ay ise femera ovitrelle kullandım ayın 10 nda ignemi oldum 11 inde progestan hapa başladım . Normal adet günümu 2 gün geçti ki ne ağrı ne sızı hicbirsey yok ne regli olcam ne de hamile gibi bı his var . Sadece reglide 1 hafta önce hafif sancılarım vardı oda gitti . Doktor ilaca devam et dedi . Son iki gündür hafif göbeğim seyriyor gece yatınca da kasıkta batma oluyor . Bu ay niyeyse hicbisey hissetmiyorum böyle olan varmı aranızda . Hafta sonu test yaparım diye düşünüyorum meraktan ovulasyon testiyle baktım çizgi fln da yoktu 🙈🙈🙈

X