Gelinlik Modelleri Pronovias Aglaya

ben bi yerle konuştum kızlar,
pronovias modellerini bende çok beğenirim,
bu gelinlikte harika bu arada,
dediki eğer kumaş güzel olursa bu fotoğraflarda gördüğünüz gibi durur öbür türlü aynı modeli diksekte alakası olmaz
burası şöyle çalışıyomuş,
kumaşı müşteri alıyo getiriyo, dikimi yapıyolar sadece istenen modele göre..
dolayısıyla kumaşa biraz fazla para verilsede, öyle dudak uçurtan fiyatlara gelmiyo sonunda gelinlik..
üstelik kalitede hemen hemen aynı oluyo..
ben öyle yapıcam inşallah..
başka türlü o kadar para vermeye acıyorum bi gece için..

kumaşları getirip sadece dikim yapmayı çoğu gelinlikçi uygular zaten, teklif ederseniz. iyi bir yöntemdir de bence. ancak şehrinizde gelinlik kumaşçılarını bilmeniz, gidince de iyiyi-kötüyü ayırt edebilmeniz lazım. bu gelinliği ben çok inceledim, malesef büyük fotoğrafı bile bulunmuyor nette. "fransız tipi" dediğim dantelden kullandırtmanız şart. bununla ilgili iki ayrıntılı yazım var:
mine.ertgrl.com/yazdiklarim/evlilik-hazirliklari/item/40-gelinlik-danteli-cesitleri.html
mine.ertgrl.com/yazdiklarim/evlilik-hazirliklari/item/104-gelinlik-danteli-cesitleri-2.html
bu dantellerden bulmak da yetmez, bu gelinlikte dantel üstüne lazer kesim çiçekler var. hazırını ben hiç bulamadım, çok araştırmama rağmen. özel lazer kesim yaptırtabilir gelinlikçiniz ama maliyeti arttırır. bazen de fransız tipi dantel üstüne lazer kesim dikili hazır kumaşlar var ama bunun gibisi yok, genelde aşırı gereksiz süslü oluyorlar.

Pronavias ın kullandıgı gelınlık kumasları genelde ipek o yuzden bu kadar şık ve zarif ..

ben bu gelinligin orijinalini istinye park vakko wedding de denedim. sonuc tam biir fiyasko. gelinligin fotograftaki ile hic ama hic alakasi yok. dikisler cok kotu eteginin ustundeki seyler plastik gibi. zaten gelinlik kararmisti gri olmustu. o kadar kalitesiz gorunuyordu ki degil buna 23.000 TL vermek uzerine para verseler giyip dugunumu rezil etmem dedim. hayallerim yikildi resmen. ben de hayalimde canlandirdigim gelinligi diktirmeye karar verdim.

inanırım...pek fotoğrafta durdukları gibi olmuyorlar. gerçi denediğiniz ürün biraz yıpranmış da olabilir. ben aglayanın straplesi diyebileceğim laertesi denemiştim, tabi ki katalogda gördündüğü kadar gizemli ve güzel değildi ancak fena da değildi...

bu model pronoviasın elie saab koleksiyonundan yani fiyatlar 20.000+
ben pronovias mağazada mankenin üzerinde gördüm, kumaş yumuşak bir ipek gibi akıyor, üzerine minenesin dediği gibi ortasından tutturularak dikilen aplik parçalar da kumaşın üstüne konmuş ve uçmaya çalışan kelebek gibi görünüyor.

aynı kumaşı bu etkiyi verecek şekilde dikebilen terzi varsa ellerinden öpmek lazım.

bi gelinlik 5 ve 10 binden başlıyor ne gerek var 4-5 saat için vermem o parayı..evet pronoviasın tüm modellerine bayılıyorum herkes gibi ama gereksiz

ben de bir çin sitesinde bir gelinlik beğendim ve ararken ararken aglaya modelinin taklidi olduğunu gördüm ve bu topiği buldum..
baya uzun zaman olmuş.. ee gelinliğini bu model diktiren oldu mu? topiğe bakıyorsunuzdur umarım yazarsınız gelinliklerinizin fotolarını koyarsınız.. heyecanla bekliyciğim

pronovias modellerine bayılıyorum ben. muhteşemler... hepsi de güzel mi olur

Son düzenleme:
gelinliğin orjinali 17.000 dolar :)) bu fotoğtafta çok güzel duruyor ama aslında daha sönük.. resmi baz alarak bende diktirdim aynısını 2200 TL ye :)))

gelinliğin orjinali 17.000 dolar :)) bu fotoğtafta çok güzel duruyor ama aslında daha sönük.. resmi baz alarak bende diktirdim aynısını 2200 TL ye :)))

canım rica etsem giyilmiş resmini koyar mısın gerçekte birinin üstünde nasıl duruyor görmek isterim..

canım rica etsem giyilmiş resmini koyar mısın gerçekte birinin üstünde nasıl duruyor görmek isterim..

evdeki pcden bakayım canım akşam.. ofisteyim şimdi. akayında modellerini çok beğenmiştim.. hele biri vardı ki tamam bu dedim.. bir gittim fecahat!! gerçekten katalogtaki gibi olmuyor. gelinliğimi diken terzimden çok memnun kaldım oyle zırt pırt provada yapmadık.. 2 prova sonunda teslim etti 1 ayda..

rötar için özür dilerim:)) 50 tane fotoğraftan gelinliğin önden görünen ayakta tek halide buymuş he:))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…