Protez,jel,akrilik tirnak deneyimi olanlar

foreverlove

Hadi beni aşka inandır..!
Kayıtlı Üye
1 Temmuz 2012
377
3
Arkadaslar tirnaklarimi bildim bileli uzin hayal ediyorum.Bu protez tirnak bayadir ilgimi cekiyor,gerci gec bile kaldim ama bazi kotu yorumlar benim hevesimi kiriyor. Cikinca cok kotu oluyor falan.
Piyasasi nedir ? Eskiden ucuk fiyatlara yapiliyordu..
Protez,jel,akrilik farkli mi duruyor.En dogal hangisi duruyor?
Birde istanbul bakirkoy civari tavsiye var mi ?

Kafamda deli sorular..Deneyimleyen arkadaslardan yardim istiyorum.

Jel daha doğal sanırım ama işi bilen olunca gğzel oluyor hepside. Protez tırnak yaptırmıştım bende ama kullanmak zor geldi. Çok kalın oldu ve tırnaklarımda ağırlık hissettim. Biraz kullandıktan sonra kendim çıkarma gaflatinde bulundum. Tırnaklarım bayağı incelmişti çok kötüydü. Hem havasız kalıyor hem inceliyor. Tabi üstüne bir de benim haldır huldur çıkarmam neticesinde tırnaklarım kağıt gibi kalmıştı. Bence gideceğiniz yer de çok önemli. Çıkacağı zamanda mutlaka kuaförünüze çıkarttırın eğer yaptıracaksanız. Pek kolay çıkmıyor

Takipteyim konuyu ben de yaptıracağım ama bakıyorum kullananlardan yorum bekliyorum. İzmirde güzel yer var ise söylemenizi beklerim :KK3:...
@
Derda321 Derda321
valla tırnaklarımı yediğim için zaten ince, protez tırnak benim kendi yaptığım kadar zarar veremez diye düşünüyorum, zaten incecik tırnaklarım....

X