Erkek İnfertilitesi Proxeed Plus'ı Nereden Bulabiliriz?

Erkek Faktörü / Erkek İnfertilitesi
amin çnm inşallah sizinde güzel haberlerinizi alıçaz evet çnm 3 ay snra düzeldi 4. ay hamile kaldım ilk ay çok artmadı bizimkide ama 3.ay biranda attı morfoloji fazla düzelmedi ama %4 bile hamile kalmama yetti yani olmuyo diye ilk aydan ümitsizliğe kapilmayın ztn 6 ay kullanın 6 aydan snra bi değişiklik olmazsa bırakın diyo
anladım canım o yüzden gelecek ay için umutluyum inşallah yükselir de bizde mutlu haberi alırız..

Arkadaşlar bir türlü Arginmax bulamıyorum. GNC mağazalarında da yok. Başka nerde bulabilirim yardımcı olurmusunuz?

Arkadaslar esimin ilerleyen sperm orani ilk testte %16 cikdi . 1 ay sonra bir test daha yaptik ve sonuc %36 cikdi . ilerleyen sperm sayisi %36 gebe kalma ihtimalim varmi :KK43: bu dusuk oranmi . bu arada benim esimde proxeed plus kullanmaya basladi

Arkadaslar esimin ilerleyen sperm orani ilk testte %16 cikdi . 1 ay sonra bir test daha yaptik ve sonuc %36 cikdi . ilerleyen sperm sayisi %36 gebe kalma ihtimalim varmi :KK43: bu dusuk oranmi . bu arada benim esimde proxeed plus kullanmaya basladi
allahın takdırı canım ben ılerı hız sıfırla hamıle kaldım gelısmedı dustu...sımdı beklıyoru benım esımde proxeed kullanıyo eczanelerde var

Iyi geceler. Eşimin tedavisinden artan bir kutu +25 adet proxeed plus var. Artık kulllanmayacağımızdan uygun fiyata vereceğim

arkadaşlar benim eşim doktor tavsiyesi ile proxeed plus kullandı .. ayrıca keçi boynuzu pekmezi ve çakşir kürüde uyguladık Allaha şükür şu an hamileyim o yüzden bulundugum yerde eczaneden zor buldugumdan 2 kutu birden almıstık ilk kutu bitti ikinci kutu hiç kullanılmadı elimde .. 3o lu 1 kutu proxeed mevcut ... özelden mesaj atanlara yardımcı olurum eczanede fiyatı 140 tl civarı...

arkadaşlar benim eşim doktor tavsiyesi ile proxeed plus kullandı .. ayrıca keçi boynuzu pekmezi ve çakşir kürüde uyguladık Allaha şükür şu an hamileyim o yüzden bulundugum yerde eczaneden zor buldugumdan 2 kutu birden almıstık ilk kutu bitti ikinci kutu hiç kullanılmadı elimde .. 3o lu 1 kutu proxeed mevcut ... özelden mesaj atanlara yardımcı olurum eczanede fiyatı 140 tl civarı...

Hayırlı olsun sağlıklı bir gebelik ve doğum nasip olsun

Acaba değerleriniz kaçtı?

sperm sayısı ileri progresıff 3milyondan 6 milyona cıktı dediğim gibi eşim saati saatine hiç kacırmadan içti ekşi mayhos bi tadı var diyor pek begenmedi ama dikti kafasına .. şu an 1 kutu kullanışmamış buzdolabında bekliyor :)

Arkadaşlar benimde elimde toplam 6 kutu proxeed plas şase var (6. kutudan birkaçtane eksik 5 kutusu tam açılmamış)eşim 6 ay sabah akşam olarak kullandı şuan değerleri güzel sadece benimle ilgili tedavimiz olduğundan artık eşimin spermlerini dondurttuk artık bu ilaca ihtiyacımız kalmadı istanbulda olup ihtiyacı olanlara fiyat konusunda yardımcı olacam özelden mesaj atabilirsiniz o şekilde görüşebiliriz istanbuldakilere ben kendi elimle teslim edebilirim anlaşırsak istanbul dışındakilere yardımcı olamıycam maalesef iyi günler

merhaba arkadaşlar elimde bir kutudan beş adet eksik (25 şase) proxeed plus var eşim için almıştık ama zaman kaybetmemek için tüp bebek tedavisine başladık ve şu an hamileyim ihtiyacımız kalmadı. isteyen olursa yarı fiyatına vermeyi düşünüyorum kargoyu da karşılayacağım. isteyen arkadaşlar özelden mesaj atabilir. umarım en kısa zamanda bebeklerinize kavuşursunuz...

merhaba arkadaşlar elimde bir kutudan beş adet eksik (25 şase) proxeed plus var eşim için almıştık ama zaman kaybetmemek için tüp bebek tedavisine başladık ve şu an hamileyim ihtiyacımız kalmadı. isteyen olursa yarı fiyatına vermeyi düşünüyorum kargoyu da karşılayacağım. isteyen arkadaşlar özelden mesaj atabilir. umarım en kısa zamanda bebeklerinize kavuşursunuz...
ürünü birine verdim ilgilenenler için belirtmek istedim.

Kızlar mrb bende bir bucuk yildir evliyim ilk iki ay ilac kllandm snra braktm ve hamle kalmadm dktora gttm hormn testi felan yptrdm ynrtalklarmdada sorn yok sadece rahim filmi cektrmedm esmde sperm testi yaptirdi hareketlilik %40 ckti dktor sknti olmaz cocugun olur engel degl dems esme proxeed plus verms bnu kllanran yuksek ihtmalle hamle kalr dems banada dktor klomen verdi ymrta takibi yapti ymrtalarm catladi bi hafta snra hasta okucam beklyorm sizce smden kaynaklimi olmyo dktor ski olmaz dems ama

Kızlar mrb bende bir bucuk yildir evliyim ilk iki ay ilac kllandm snra braktm ve hamle kalmadm dktora gttm hormn testi felan yptrdm ynrtalklarmdada sorn yok sadece rahim filmi cektrmedm esmde sperm testi yaptirdi hareketlilik %40 ckti dktor sknti olmaz cocugun olur engel degl dems esme proxeed plus verms bnu kllanran yuksek ihtmalle hamle kalr dems banada dktor klomen verdi ymrta takibi yapti ymrtalarm catladi bi hafta snra hasta okucam beklyorm sizce smden kaynaklimi olmyo dktor ski olmaz dems ama
canım bizim de eşimin hareketlilik oranı size yakındı doktorlar sıkıntı yok dedi nitekim 2 sene kadar olmadı ama aynı durumda olup bi iki aya kalan da var ben tüp bebekle hamile kaldım en sonunda sana söyleyebileceğim tek şey kafana hiç takma bu durumları düşünme daha düşük değerlerle bilmeden hamile kalan dünya kadar insan var.

canım bizim de eşimin hareketlilik oranı size yakındı doktorlar sıkıntı yok dedi nitekim 2 sene kadar olmadı ama aynı durumda olup bi iki aya kalan da var ben tüp bebekle hamile kaldım en sonunda sana söyleyebileceğim tek şey kafana hiç takma bu durumları düşünme daha düşük değerlerle bilmeden hamile kalan dünya kadar insan var.

Cnm ne guz3l hamle kalmssn darisi basimiza ins esm ilaca baslicak artj hayrlisi olsn

Elimde 1 kutudan 2 tane eksik olarak 28 sase proxeed plus var. Isteyen olursa uygun fiyata vericem.

Arkadaşlar doğal yollardan bu eforu sarfetmenizi öneririm.
Bol bol yeşil yiyin, keçiboynuzu meyvesi ve özü tüketin. Sürekli tükettiğimiz atışeri mersin ürünleri var, kadın infertilitesi için de çok iyi geliyor, çinko ve demir takviyesi oluyor. Antioksidan bol olduğundan yumurtaları güçlendiriyor.

MRB ARKADAŞLAR BENİMDE EŞİMDE SPERM SAYISINDA VE HAREKETLİLİĞİNDE SORUN ÇIKTI BU İLAÇTAN ELİNDE OLAN SATMAK İSTEYEN VARSA GÖRÜŞELİM ARKADASLAR TŞKLR

X