Psikolojik nefes açlığı yaşayan var mı?

sanem789

Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2022
91
18
40
merhaba psikolojik nefes AÇLIĞI yaşayan var mı acaba aranızda nasıl atlatabilirim bir şeylere üzüldüğüm zaman oluyor genelde

Aklina getirmezsen kendiliginden kaybolur gider yillar önce banada olmustu ama psikolojik degilmis benimki demir ekligi kansizliktan dolayi olmus kanimda oksijen yoktu kansizliktan dolayi sana tavsiyem vitaminlerine baktir

Aklina getirmezsen kendiliginden kaybolur gider yillar önce banada olmustu ama psikolojik degilmis benimki demir ekligi kansizliktan dolayi olmus kanimda oksijen yoktu kansizliktan dolayi sana tavsiyem vitaminlerine baktir
Baktırdım canım bi tek b 12 düşğk çıktı diğerleri normal takıntı Halime getirdim hep aklımda

Bende yıllardır yaşıyorum. Test yaptırdım astım sandım ama temiz çıktı.b12 ve demir eksikligim var belki o yuzden oluyordur. Bu durumu yaşadığımda baska bir seye odaklanmaya çalışıyorum unutunca geçiyor ama eğer zorlayıp nefes almaya çalışırsam sürekli dahada artıyor.

Bende yıllardır yaşıyorum. Test yaptırdım astım sandım ama temiz çıktı.b12 ve demir eksikligim var belki o yuzden oluyordur. Bu durumu yaşadığımda baska bir seye odaklanmaya çalışıyorum unutunca geçiyor ama eğer zorlayıp nefes almaya çalışırsam sürekli dahada artıyor.
Bende öyleyim takıyorum şuan iyim teşekkür ederim

Esneyerek nefes alma oluyor
Böyle filmlerde olur ya,uyanır nefes nefes kalır,benim o şekilde. Bir uyanıyorum nefesim kesilmiş yeni nefes almaya başlamışım gibi.
Şu arada düzeldi biraz çok şükür.
Belirtileri tam bilmiyorum ama uyku annesi mi diye dusunuyordum

Esneyerek nefes alma oluyor
Aaaa su an çok şaşırdım,bunun bir ismi olmasına.
Bende de var.
İsyeri hekimim "kalbinde ufurum olabilir" dediği için kardiyiloga gittim,onla alakalı değilmiş.
Solunumla ilgilidir diye göğüs hastalıklarına gittim, onla alakalı değilmiş.
Alerjik bir şey mi diye alerji testi yaptırdim,onla da ilgili değilmiş.
Psikolojik dedim geçtim
Genelde geceleri ve ekseriyetle stresliyken oluyor bende. Ama hayatımı çok fazla etkilemiyor.

Bu gün tahlil yaptırdım ve Demir eksikmiş demekki nefes açlığı o yüzden oluyormuş

Bu gün tahlil yaptırdım ve Demir eksikmiş demekki nefes açlığı o yüzden oluyormuş
Aklina getirmezsen kendiliginden kaybolur gider yillar önce banada olmustu ama psikolojik degilmis benimki demir ekligi kansizliktan dolayi olmus kanimda oksijen yoktu kansizliktan dolayi sana tavsiyem vitaminlerin
sizim nasıl oluyordu nefes açlığı

Merhaba Ferritin değerim 11 yani Demir eksikliği çıktı

X