Ramazan Bayramınız Kutlu Olsun

Sevdikleri varsa bir insanın yanında, bir telefon kadar uzakta dahi olsa o gün bayramdır...

Yarın teyzemsiz ilk bayram ve ailesi için çok daha zor bir bayram

Yanımızda olamasan da ruhun bizimle teyzecim sevdikleriniz sağ ve sağlıklı iken kıymetini bilin.

Yakınları vefat edenlere özellikle ilk bayramını geçirecekler için Allahtan sabır ve metanet diliyorum. 🤲🏻
#neredeoeskibayramlar

Geçen senede yasak vardı ama ginede hazırlıklar yapmıştım. Bu sene şu virüs illetine yakalandik. Şu an karantinadayız. Ramazan-ı bile unuttuk, Allah affetsin. 😣 Herkese sağlıklı, mutlu bayramlar dilerim. 🙏🏼

Arkadaşlar selam iyisiyle kötüsüyle bir bayrama daha geldik bu forumda birbirimizi hiç tanımayan ama tezat şekilde en çok tanıyan insanlar topluluğuyuz iyi ya da kötü bir sürü güzel zamanlarla dolu bir ev gibi burası, bizim evimiz. Zaman zaman birbirimizle atışsak bile birbirimizin isimleri olmayan ailesi olduk.
KadınlarKulübü ailesi hepinizin bayramını şimdiden kutlarım 😍❤️

IMG_20210512_193052.jpg

Herşeye rağmen musmutlu Bayramlar Dilerim Canlarım:KK36: :KK36: :KK74: :KK200:

Bugün Bayram! Mübarek Ramazan Bayramı Tüm insanlar birbirlerine daha çok yakınlaşsın, dargınlıklar ortadan kalksın, kardeşlik ve dostluk duyguları daha da kuvvetlensin. Tüm insanlar neşe ve mutluluk denizinde yüzsün. Bugün sevinç günü, kederleri bir yana bırakıp mutlu olalım.

Ramazan Bayramı'nı doya doya yaşıyalım. Hayırlı bayramlar.
Herkese hayırlı bayramlar

Nice bayramları,sağlıkla birlik beraberlikle kutlamak nasip olsun hepimize..:) Eskiden,el öpmeye giderdik apartmandaki komşularımıza,kapıdan bize şeker ikram ederlerdi.Hele de süslü mendilerin içinde şeker,çikolata verilirse sevinçten uçardık.Eski de kaldı artık.Nice bayramlar,nice bayramlara..

Bayram önce hepimize mubarek olsun
Sonrasında
İyi
Mutlu
Sağlıklı
Savaşsız
Hastalıksız
Depremsiz
Selsiz
Gözyaşı olmadan
Gülümsemenin yüzümüze yapıştığı
Kulağımızın Kötü haberler duymadığı
Herkesin huzurlu döneminin başlangıcı olsun
İnşalllaaahhh. Aminnn

Öncelikle herkese sağlık diliyorum, şu son yıllarda sanırım en kıymetli şeyin sağlık olduğunu bir kez daha anladık hepimiz, uzakta da olsak, sarılamasak hasret kalsak da sevdiklerimizin sağlıklı olduğunu düşünmek dahi içimizi rahatlattı.
Sonra huzur diliyorum, sağlığınız ve huzurunuz yerindeyse yaşadığınız her yer cennet gibi geliyor insana, sevdiklerinizin sağlıklı huzurlu olduğunu bilmekse dünyalara bedel.

Ve umut diliyorum, pandemiden, yaşadığımız her türlü sıkıntıdan kurtulacağımıza olan umudumuz hiç bitmesin.

Yaşadığımız her şey geride kalır, çekilen tüm acılar son bulur umarım.

Hepinize hayırlı bayramlar...

X