Red yedim

Bu da benim size son mesajım :
Benim size söylemem gereken şeyi siz mi bana söylüyorsunuz? Asıl siz sadece ben üste çıkmaya çalışıyormuşum gibi bir tavır takınmışsınız
Benimle aynı fikirde olan insanlar da var? Siz karşı taraf cevap verirken “tamaaaaaam siz haklısınız tamaaaaamm” demeniz saygısızlık olarak algılamıyorsanız bana verdiğiniz tavsiyeyi kendinize de verin :) siz de saygı nedir öğrenin sonra konuşalım. 1 yıldır burada olmanızın da bana yaptığınız saygısız tavırla hiçbir alakası yok isterseniz 10 senedir burda olun.
Bana dediğiniz kavramları sizin net algılamışta benim algılamamış gibi takılmanız da ayrı bir komik
Önce herkes kendisine baksın sonra başkalarına şu kavramı öğren de gel diye tavsiye verelim :) zira siz pek iyi biliyor gibi durmuyorsunuz
Size de iyi günler bu da size son mesajımdı

Bence hatayı açılmakla yapmışsınız. Bu biraz yetenek ister ama onun sizden etkilenmesini ve onun size açılmasını sağlamalıydınız. Ama karşılaştığım biri değil dediniz. Valla bu iş zor gibi. Vazgeçin artık. Kafaya da takmayın. Ama benim gözlemlediğim, ortada bi etkileşim olmadan, kadın açıldığında erkkler genelde direk reddediyor bi bahaneyle. Peşinden koşup biraz uğraşmak istiyolar sanırım bundan zevk alıyolar. Sizin de aklınızda bulunsun.

Niye bana yalan söylüyora takılmayın. En kibar şekilde istemediğini söylemiş. Şimdi biraz sert konuşucam ama adamın sevgilisi yoksa, sizi reddetme nedeni ilişki düşünmemesi değildir. Herkes ister kafasına göre bi olsun sevsin sevilsin heyecanlansın. Böyle söylese, bu da dürüstçe değil. Adam sizi bi sebepten beğenmemiş elektrik alamamış(kırmak için söylemiyorum sadece farkındalığınız olsun diye). Ancak böyle söyleseydi dürüst olurdu. Ama bu defa da kırıcı olurdu. Bence en güzel şekilde reddetmiş. Sorun sende değil, benim sevgilim var. Sebebi bu demiş. Ayrıca sizi kabuledip duygularınızla da oynayabilirdi. Adama kızmayın. Saygı duyun.

Günaydın herkese . Sürekli iletişimde olamayacağım, Hoşlandığım bir çocuk vardı. Hatta bana buluşma teklif etmişti. Ama kendisinden ses Seda çıkmamıştı.önceki konumda yazmıştım zaten Ben de içimdeki hisler toksik olmaya başladı, söylersem ne kaybederim vs diyerek dürüst bir şekilde içimdekileri söyledim.Olursa olur olmazsa da yoluma bakarım diye.Onu daha yakından tanımak istediğimi, birlikte zaman geçirmek istediğimi vs. Söyledim.
inanılmaz kibar olgun karşıladı ama biraz da beklenen son red yedim.
Sevgilisi olmadığını adım gibi biliyorum ama bana yalan söyledi sevgilim var dedi.
Yani evet önüme bakmalıyım, beni istemeyeni ben hiç istememeliyim
Ama şu da canımı çok sıktı: Ben karşımdaki insana düpdürüst olarak duygularımı açıyorum karşındakinden dürüstlük beklerim. Yalana ne gerek var? İlişki düşünmüyorum deseydi gayet açıklayıcı ve tatmin edici bir cevap olurdu. Ve öyle deseydi de yapışan bir tip değilim ki sevgilim var diyerek uzaklaştırmaya çalışıyor?
Red yiyince bu kadar üzüleceğimi de tahmin edemezdim garip duygular yaşıyorum bu dönemde :KK43:
Öyle işte.İçimi döküp dertleşmek istedim.
sevgilisi olamaz mı ,var dediyse vardır.

Üniversite boyunca aşikar olarak kimse sevgilim olduğunu bilmedi, şehir dışındaydı. Öylesine sorana da sevgilim yok derdim. Ta ki birisi hoşlandığını vs söyleyene kadar da seslenmezdim. Belki bu adam da böyledir. Gerçi istememiş işte bahaneye de gerek yok, ama yalan söylediyse de ısrarcı olacağınızı düşünmüş demek ki.

Acı çeken sensin karşı taraf senin hissettiklerini hissetmiyor. O yüzden görebileceğin yerlerden engelle, önüne bak. Sorun sen değilsin onun kendiyle ilgili sorunu.

Buraya 🍉 basarim bu adam sana geri dönüş yapicak.sende ozamn beni etiketleceksin dönüş yaptı diye.birak bişi kaybetmedin söyleyerek iyi yaptın icinde kalmadı enazindan.biraz düşünsün artık hiç bir adım atma üstüne düşeni yaptın. Dönerse senindir dönmezse hiç senin olmamıştır En Büyük KK

Günaydın herkese . Sürekli iletişimde olamayacağım, Hoşlandığım bir çocuk vardı. Hatta bana buluşma teklif etmişti. Ama kendisinden ses Seda çıkmamıştı.önceki konumda yazmıştım zaten Ben de içimdeki hisler toksik olmaya başladı, söylersem ne kaybederim vs diyerek dürüst bir şekilde içimdekileri söyledim.Olursa olur olmazsa da yoluma bakarım diye.Onu daha yakından tanımak istediğimi, birlikte zaman geçirmek istediğimi vs. Söyledim.
inanılmaz kibar olgun karşıladı ama biraz da beklenen son red yedim.
Sevgilisi olmadığını adım gibi biliyorum ama bana yalan söyledi sevgilim var dedi.
Yani evet önüme bakmalıyım, beni istemeyeni ben hiç istememeliyim
Ama şu da canımı çok sıktı: Ben karşımdaki insana düpdürüst olarak duygularımı açıyorum karşındakinden dürüstlük beklerim. Yalana ne gerek var? İlişki düşünmüyorum deseydi gayet açıklayıcı ve tatmin edici bir cevap olurdu. Ve öyle deseydi de yapışan bir tip değilim ki sevgilim var diyerek uzaklaştırmaya çalışıyor?
Red yiyince bu kadar üzüleceğimi de tahmin edemezdim garip duygular yaşıyorum bu dönemde :KK43:
Öyle işte.İçimi döküp dertleşmek istedim.

"İlişki düşünmüyorum" deseydi de yalan söylemiş olacaktı.
"İlişki düşünüyorum ama seninle düşünmüyorum. Çünkü senden hiç hoşlanmıyorum" deseydi dürüst olmuş olurdu ancak. Bunu mu tercih ederdiniz?
Kırmamak için kibarca geri çevirmeyi tercih etmiş.

Ben davranislarinizi cok sacma buldum....dürüstüm demissiniz ama önceki konunuzda bile sirf bahane olsun diye cocuga cüzdanimi okulda unuttum diye yalan söylemissiniz...

cocuk sizin tuhaf oldugunuzu anlamis olmali ki kendini direkt cekmis

Istememis net.
Erkek akıllı kadın ister
kişiliği oturmuş kadin ister
Sizde bunları bulamamış olabilir.

O bulmadi ama bir baskasi sizde bu özellikleri bulabilir.

Adamı ve ret yemenizi olduğu gibi kabul ederseniz, kolay atlatirsiniz

X