Gebeliğe Hazırlık Regl bittiği gün yumurtladım galiba🤭

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Valla bacm nasipte bebiş varsa regl başı sonu fark etmiyor geliyor
Regla 1 gün kala yumurtlama olmaz diye korunmadık ve şuan 1.5 yaşında bir kızm var 😅
Rabbim sana ve tüm isteyenlere nasip etsin inşaAllah 🤲❤️

Regla 1 gün kala yumurtlama olmaz diye korunmadık ve şuan 1.5 yaşında bir kızm var 😅
MaşaAllah rabbim size bağışlasın🥰
Doğru söylüyorsun gerçekten öyle. İki kaybım var biri kürtaj. Kendimi suçladığım zamanlar bile oldu keşke su içmeye bile kalkmasaydım vs diye. Biliyorum onun geleceği varsa gelirdi. Son gebeliğimden bu yana 1,5 senedir de tık yok. Onun da vardır nasibi diyorum. Allah razı olsun amiin bu hasretle yüreği tutuşan herkesin yüreğine hayırlı haberlerle ferahlık versin rabbim❤️

Hahah maşallah 😅 biz de reglin son günü nasılsa dedik ve 1,5 yaşında ellerinizden öper 😅 konu sahibi arkadaşım herşey kısmet anlayacağın ☺️ Çalışmalara devam 😍

image.jpg

Kızlaarr bu gerçek mii??

Baktım yine biraz daha pembe pembe. Gayet ben burdayım diyor ama inşallah farklı bir şey yoktur. Dua edin bana kızlar nolur

Eklentiler

• AB7862F8-1033-432B-80CC-91ABBC56FC01.jpeg
    AB7862F8-1033-432B-80CC-91ABBC56FC01.jpeg
    82,2 KB · Görüntüleme: 42
Canım herşey allahtan olumsuz da olsa git bi baktır için rahat eder ☺️ Üzülme sakın herşeye hazır olmalısın . Allah korusun 9. Ayında bebeğini kaybedenler var.
Hiç hazır değilim. Kayıplar yaşadığım için o kötü duyguyu biliyorum . allah’ım aynı acıları göstermesin bana inşallah dua edin nolur

Yok
İnşallah sizin de öyledir güzel haberler alırız
İnsAllah ama inanmıyorum çünkü bütün belirtiler gitti göğüs siskinligim bile indi ve dolu dolu regl görüyorum şuan afedersiniz parçalar bile akıyor ve regl den üç gün önce test yapmıştım kocaman bir negatif ti

Hiç hazır değilim. Kayıplar yaşadığım için o kötü duyguyu biliyorum . allah’ım aynı acıları göstermesin bana inşallah dua edin nolur
Dualarım seninle Rabbim önce hayırlı evlat nasip etsin hayırlı doğum insAllah mujdelisinizdir

X