Gebeliğe Hazırlık Regl bittiği gün yumurtladım galiba🤭

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
adetimin bittiği gün ovulasyonda pik gördüm, ertesi sabahta gebelik testinde koyu çizgi gördüm. iki yıldır deniyorum ben ilk defa böyle birşeyle karşılaştım. tüm bildiğimi sandığım şeyler alt üst oldu o yüzden bilemiyorum.benim reglin sonlarına sonlarına doğru kasık ağrım olmuştu. kendinizi dinleyin şüpheleniyorsanız yapın isterseniz
Bende regl olana kadar kesin hamileyim diyordum belirtiler var gibiydi bilemiyorum psikolojik mi ama

Bende regl olana kadar kesin hamileyim diyordum belirtiler var gibiydi bilemiyorum psikolojik mi ama
regl olana kadar kasık ağrısı göğüs ağrısı bel ağrısı vardı regl olunca kesildi. şimdi de tekrar üçü de geri döndü arada da hafif mide bulantısı eklendi şuan. psikolojikte olabilir sizin, ben de her ay kendimi hamile sanıyorum:)

regl olana kadar kasık ağrısı göğüs ağrısı bel ağrısı vardı regl olunca kesildi. şimdi de tekrar üçü de geri döndü arada da hafif mide bulantısı eklendi şuan. psikolojikte olabilir sizin, ben de her ay kendimi hamile sanıyorum:)
Regl olana kadar aynıları bende de vardı şuan regliyim 5. Günüm hala kasık batmalarım var ara ara mide bulantım oluyo özellikle geceleri birazdan test yapıcam ya duramıcam galiba meraktan 🤣

C Canan0904 ManyakMisir ManyakMisir kızlar benim durum çok nadir görülen bir şey bence sonuc negatif çıksa da üzülmeyin çünkü gerçekten iki yıldır ilk defa oldu benim de böyle. benim durumumdan etkilenip üzülmenizi istemem

C Canan0904 ManyakMisir ManyakMisir kızlar benim durum çok nadir görülen bir şey bence sonuc negatif çıksa da üzülmeyin çünkü gerçekten iki yıldır ilk defa oldu benim de böyle. benim durumumdan etkilenip üzülmenizi istemem
Yok canım seninkine çok sevindik insAllah sağlıkla devam eder biz umut kirintilariyla besleniyoruz özellikle ben şükürlu biriyim ben daha yeni deniyorum

Bende daha yeni deniyorum canım ama 10 gün gecikme olup belirtilerim olunca merak ettim 😘

yarın kan testine gidicem iki kat artış olup olmadığı önemli ona göre doktorum değerlendirecekmiş. taze kırmızı kan olursa haberleşelim dedi bide
İnşallah sağlıklı gebeliktir canım benim çok sevindim senin adına ❤️ düşme falan olmaz inşallah

Eklentiler

• IMG_20210930_003541.jpg
    IMG_20210930_003541.jpg
    80,2 KB · Görüntüleme: 43
İnşallah sağlıklı gebeliktir canım benim çok sevindim senin adına ❤️ düşme falan olmaz inşallah
Ah inşaallah. İki kaybım var zaten. Psikolojik olarak hazır değilim olumsuzluğa. İnşaallah güzel haber verebilirim size vee tabii ki sizden de güzel haberleri alırım inşaallah❤️

Ah inşaallah. İki kaybım var zaten. Psikolojik olarak hazır değilim olumsuzluğa. İnşaallah güzel haber verebilirim size vee tabii ki sizden de güzel haberleri alırım inşaallah❤️
İnşallahhh canım benim ya hepimizin gönlüne göre olsun 💜

X