Çatlaklar Renew Çatlak Bakım Yağı

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri

hurihasim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2013
123
93
Kızlar şu linki bir inceleyin. Sayfanın ortalarında 1 Eylül de gratis ve Boyner de Satışa çıkacağı yazıyor.
Ayrıca linkin en altında kullanıcı Yorumları var, hem de karşılaştırmalı fotoğraflı. Ben de 42 gün oluyor doğum yapalı ve çatlaklarımla başım dertte.
Acaba bu yağı duyan, gören, bizzat kullananınız var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet ben de az once denk geldim facebookta vakit gecirirken kullanan birileri varsa bende merakla yorumlari bekliyorum son 33 urun diyor ne yapsak alsakmi ??

Evet ben de az once denk geldim facebookta vakit gecirirken kullanan birileri varsa bende merakla yorumlari bekliyorum son 33 urun diyor ne yapsak alsakmi ??
Ben de oradaki formu doldurdum. Hemen aradılar. Ama almadım vazgeçtim. Bilemiyorum ki gerçekten etkili mi değil mi..

Bende formu doldurdum hemen aradılar. Amaan nelere ne paralar harcadım bunuda deniyim dedim. Sipariş verdim. Haftaya gelir sanırım. Kullanınca sizi bilgilendiririm

Aslinda benim sorunum catlak degil,dogumda 20 kg almama ragmen bebek yagi sayesinde catlagim olmadi:)fakat selulitler ah o selulitler neler yaptoysam gecmiyorselulit etkisinide yazarsaniz cok sevinirim

ben de aldım bugun urunu bakalım inşallah işe yarar noter onayı falan var artı kutu boş bile olsa iade edebiirsniz diyor gratista satışa çıkacağı da beni biraz ikna etti.

Merhaba arkadaşlar ben bu ürünü araştırırken kendimi burada buldum ve kaç zamandır üye olmak istediğim kulübe sonunda üye olabildim:KK54: ve şu zamana kadar buradan, üyelerden çok harika şeyler öğrendim:KK200: ben şimdi bu ürünün yurtdışı bağlantılarını falan araştırıcam. Açıkcası bana pek inandırıcı gelmese de senelerdir çatlaklarıyla başı dertte olan biri olarak deneyeceğim gibi gözüküyor

kullananların yorumunu bekliyoruz..
bakalım ne kadar sürede etki edecek? edecek mi hatta :)
bu arada konuya sonradan bakanlara; link paylaşılmıyormuş, o yuzden kaldırıldı.
arama motorundan renew diye aratırsanız, karşınıza çıkacaktır.

Bende sipariş verdim kızlar doğumuma az kaldı , doğumdan sonra kullanırım diye bi kutu sipariş verdim yanında bakın yağı da yazıyor indirimliymişte bakalım görelim işe yarayacak mı

Sırf cevap yazmak için üye oldum arkadaşlar. Bende bu renewintense yok facebook da reklamını gördüm. Aradım salaklar gibi sipariş verdim.yanlış ürün gönderdiler. Geride almıyorlar. Son 5 gündür sinir krizi geçiriyorum. Yenisi gönderiyoruz ayaklarindalar.hala ses yok.

Ürünün arkasında durmuyolar.bana yanlış ürünü gönderdiler. Bir haftadır halledemediler.geri iade falanda yok.parayı kapıda alıyorlar. İş bitti.param çöp oldu.dikkat edin hanimlar

Son düzenleme:
kızlar merhaba.....

Ürünü bende aldım bugün elime ulaştı kullıp size geri bildirim sağlayacağım...yetkili kişi ile konuştum ama beni tedirgin eden boyner de 1 eylülden itibaren diyor ya ama yılını söylemiyor. bende yetkili kişiye bunu sordum oda yurtdışından geliyor şuanda tam net bişey diyemiyorum dedi bende soru işareti bıraktı ama denemedende kendimi alı koyamadım maalesef umarım yine bir hüsran ile karşılaşmayız...

sakın almaya kalkmayın. bu ürün sahte. kutu üzerinde üretim yeri yok. bildiğiniz saçma sapan şeyleri karıştırıp göndermişler.
alış sonrası firmaya ulaşılamıyor. arıyorum açan yok. sağlık bakanlığına şikayette bulunacağım. ayrıca tüketici haklarına başvuru yapacağım.

X