Çatlaklar Renew Çatlak Bakım Yağı

Çatlaklar; nedenleri ve çözümleri
Arkadaslar almayin eger kapida odemeli verdiyseniz siparisi. Ben almadim ki gelmedi de. Beni aradilar almak istemedigimi iptal etmek istedigimi soyledim fakat tartistik biraz ama gozumu korkutmaya calistilar istemiyorum dedim kapattim ardindan msj geldi sozde kargodan. Dikkate almayin hic bisey yapamiyorlar paraniz bosa gitmesin

2 hafta geçti mail telefon hiçbir işe yaramadı meşgule atıyorlar numaraları bir şekilde tanıyorlar. yeşil şişe gönderdiler ki bunlar piyasada satılan ucuz yağlar. asıl gönderilmesi gereken mavi şişeyi ısrarla göndermiyorlar.2 haftadır değiştirilmesini bekliyorum. kimse satın almasın...

Aynen banada mavi kutu içinde yeşil şişe gönderdiler açmıolar da telefonu maile falan da bakmıyorlar sizde hangi numarası var paylaşırmısınz lütfen

sitedeki numarasını başka telefonla aradığımda ulaştım sonu 28 26 olan numara. önce sisteme numaranız kayıtlımı diye bakıyorlar uzun süre açmıyorlar. ama onlardan paramı alıp bu çeteyi yakalattırıcam özel mesajla bilgi alabilirsiniz yapıcaklarım hakkında. Adi ler burayıda takip ediyorlar büyük ihtimal. gönderdikleri yeşil şişede yağ falanda yok.. hafif parfüm sıkılmış su benzeri birşey. çağrı merkezi imajı yaratılmış yalandan sesler geliyor fondan sadece 2 farklı kadın sesi var başka kadın yok orda. birde kendi kuryeleri var adam. başka kim var bilemiycem.

sitedeki numarasını başka telefonla aradığımda ulaştım sonu 28 26 olan numara. önce sisteme numaranız kayıtlımı diye bakıyorlar uzun süre açmıyorlar. ama onlardan paramı alıp bu çeteyi yakalattırıcam özel mesajla bilgi alabilirsiniz yapıcaklarım hakkında. Adi ler burayıda takip ediyorlar büyük ihtimal. gönderdikleri yeşil şişede yağ falanda yok.. hafif parfüm sıkılmış su benzeri birşey. çağrı merkezi imajı yaratılmış yalandan sesler geliyor fondan sadece 2 farklı kadın sesi var başka kadın yok orda. birde kendi kuryeleri var adam. başka kim var bilemiycem.
magduruz

Arkadaşlar öncelikle alo tüketiciyi aradım bana Nasıl bir yol izleyeceğim söylendi. Öncelikle PTT'ye gidip iadeli taahhütlü posta ile şikayet dilekçesi yazıyoruz ve dilekçeye faturanın fotokopisini ekliyoruz ve paramızı geri istiyoruz 1 hafta ses çıkmazsa ilçe kaymakamlıkta bulunan tüketici hakemine başvuruyoruz tüm evraklarınızın bir fotokopisini bulundurun bu sahtekarlar cezasını çeksin benim 70tl gitti ama bunu para için yapmıyorum insanların umutlarını beklentilerini kullanarak dolandırmak neymiş görsünler ben bu işin sonuna kadar gideceğim. Ayrıca Parayı sokakta mı buluyoruz? insanların alınlarının terleriyle kazandıkları paraları öylesine alamazlar bizleri salak yerine koyamazlar. Boşver demeyin Siz de şikayet edin hakkımızı arayalım!
Ben 269 tl ödedim MNG kargo ile geldi biride kırık çıktı faturada korkut inşaat malzemeleri lojistik oto yedek sanayi tc... Falan yazıyor numarası 05494821913 kargo paketi üstünde burak Odabaşı 02125678275 yazıo tabi bide sipariş verdim 28 li numarası var hiçbiri ile görüşme yapamadım

ben direk fatura ve ürünlerle karakola gidip şikayetçi oldum. sizlerde öyle yapın belki paranızı alabilirsiniz. ürünün sahte olduğunu su esans gibi birşey olduğunuda söyledim fatura ve ürünleri elimden aldılar zaten polisler. bunun dışında tüketici hakları hakem heyeti dilekçe örneği yazın internete o dilekçeyi kendinize göre doldurup başvuruda yapabilirsiniz. ama ben direk karakola başvurdum

sağlık bakanlığı onayı yok mavi kutu gönderseler bile içinden yeşil şişe çıkıyor. kutuda yazan içerik sitede yazan içerikten farklı. zaten içindede zerre yağ yok ne olduğu belirsiz su gibi bir sıvı. insan sağlığıyla oynuyorda olabilirler organize bir suç bu hepiniz gidip şikayetçi olun şehirleriniz farketmez

sağlık bakanlığı onayı yok mavi kutu gönderseler bile içinden yeşil şişe çıkıyor. kutuda yazan içerik sitede yazan içerikten farklı. zaten içindede zerre yağ yok ne olduğu belirsiz su gibi bir sıvı. insan sağlığıyla oynuyorda olabilirler organize bir suç bu hepiniz gidip şikayetçi olun şehirleriniz farketmez
Bende az önce sipariş vrdm kapida ödeme o zaman teslim almıyım

X