Kontakt Lens renkli lens

edax86

edax86
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2015
23
2
38
Merhabalar siteye yeni üye oldum..Renkli natural yeşil lens arayısındayım.. bırcok marka kullandım ıstedgım gıbı bulamadım.. solotica mel kullanan var mı arkadaslar aranızda yardımcı olursanız sevınırım.

Kizlar soloticanin hem bir ayligini hem de bir yilligini denedim. Dunyanin en dogal lensi ama canimi o kadar yakiyor ki gozumu acik tutamiyorum. Kimkirmizi oluyor, ustelik bir de bulanik goruyorum. Cok uzgunum acaba sahtesini mi aliyorum yanlislikla. Direk brezilyadan mi istesem diye bile dusunuyorum ama cok pahali bir kere daha para verip atmak istemiyorum.

Kizlar soloticanin hem bir ayligini hem de bir yilligini denedim. Dunyanin en dogal lensi ama canimi o kadar yakiyor ki gozumu acik tutamiyorum. Kimkirmizi oluyor, ustelik bir de bulanik goruyorum. Cok uzgunum acaba sahtesini mi aliyorum yanlislikla. Direk brezilyadan mi istesem diye bile dusunuyorum ama cok pahali bir kere daha para verip atmak istemiyorum.

Endiselenmeye gerek yok ben Brezilya'dan da getirtirdim hassas gözlere o şekil yapior bende kullanmadim kipkirmizi yapior takma eski lense lerine geri dön. Bazı hassas gözlerde sorun yapior

Tesekkur ederim canim evet oyle yapmak zorunda kaldim. Tavsiye edebilecegim bir lens var yine de Solotica kadar dogal degil ama simdiye kadar cok lens denedim hepsinden iyi. Amazon diye bir marka mavisini kullaniyorum baya rahat.

Bütün markaları kullandım hemen hemen. . Ama en dogal ve asla lens olduğu beli olmayan freshlook pure hazel. . Ela yesilimsi. . Tavsiye ederim vazgeçemediğim yıllardır

ben başka birşey dicem .. lensi internet üzerinden alıyorsanız ben lensal.com magduruyum . lensimi uzun araştırmalar sonucunda en uygun fiyat bulduğum lensal.com da sipariş verdim . yaklaşık 15 tl daha uygundu . ancak siparişimin kargoya verildi bilgisi bir türlü gelmiyordu yazıyodum cevap alamıyodum filan falan elimizde yolluyoruz diyolardı. sonunda 1 hafta sonra kargom halen yola çıkmamışken iptal ettirdim ve başka bir firmadan verdim 15 tl pahalı piyasa fiyatına ... o kadar pes ettim yani . ertesi gün kargom gelmişti. hangi firmadan aldığımı yazmıyorum reklam yapıyo gibi anlaşılmasın diye .. şikayetim var da firmayı aratınca aynı şikayetlerden yüzlerce okudum ve sorun bende diilmiş dedim.

bunun yanında lensimin markasını doktor önerdi . oksijen en çok geçirenmiş . airoptix colors numarasız lenslerim . zümrüt yeşili .. doğal gibi.. sırıtmadı . gözlerim kahverengi . memnunum . aylık kullanıyorum . önceki lenslerim ( markasını hatırlamıyorum ) bi süre sonra bulanık gösteriyodu . onlarda zümrüt yeşiliydi . bunda olmadı

lensle ilgili her bloğa yazıcam lensal.com a okadar kızdımki insanlar aynı şeyi yaşamasın

X