Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar resimli saç dökülmesi içi İbrahim Saraçoğlu'ndan lavanta kürü ve deneyimleri

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
merhabalar..bu kürü her banyo sonrasında mı uyguluyosunuz??bir de saç gürleşmesi konusunda bir etkisi var mı sadece dökülmeyemi etkili??

merhabalar..bu kürü her banyo sonrasında mı uyguluyosunuz??bir de saç gürleşmesi konusunda bir etkisi var mı sadece dökülmeyemi etkili??
her banyodan sonra uyguluyorum ayrıca birer gün arayla gelcek şekilde uygulamaya calısıyorum ama ozellıkle saclarım yıkansın ozaman kullanayım demıyorum tarıftede dedıgı gıbı eger temız saçsa direkt uygulanabılıyorda ,gürleştirir mi ? dneeyip göreceğm bakalım ama dökülme konusunda şimdilik iyi. ve saçların hızlı uzamasınıda sağlıyormuş bu da yeni edindiğim bir bilgi

şu an için resimlerdeki gibi dökülmem ve bence sağladı

Kızlar ya bu sac için lavanta kürü taze mi uygulanmali ? Bi şişe yapsam dolaba koysam spreyle her gün siksam olmaz mı ? Bilgisi olan ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…