Saç Bakım Ürünleri Resimli Saç onarıcı kayısı yağı ve pirinç suyu kürüm

venussel

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Temmuz 2014
489
266
Arkadaşlar sizlerle memnun kalıpta paylaşmak istediğim bir kür var :) Saçlarınızdaki kırıklar ve tül tül kabarmalar varsa birde ışıl ışıl olsun istiyorsanız .
*Pirinçleri bir sprey şişesine bırakın.
*Önceden kaynamış kireçsiz veya şaşal su ekleyin.
*Bir kaç damla göz kararı kayısı yağı ekleyin.
ve saç uçlarına yogunluklu olmak üzere sıkın ( durulama gerektirmediğinden diplere yakın sıkmanızı tavsiye etmiyorum çabuk yağlanmaya sebep olabilir çünkü) eminim faydasını göreceksiniz. Saçlarımın rengini küllü kumrala oturtmak için sürekli olarak boyayıp cila yapıyorum. Bir kaç hafta içinde hava değişimine maruz kalan bolca elektriklenmiş kırılmış,günlerce arka arka maşa ve sprey uygulanmış saça göre çok çabuk düzelme yaşadım bu karışımla. Aynı zamanda bir kaç fıs yüzümede uyguluyorum ve kendi kendine kurumasını bekliyorum Pirinç suyunun cilt için faydasını deneyipte görmeyen olacağını sanmıyorum.
(Not:Saçımı toparlamama yardımcı olan banyo öncesi hint,badem,zeytin yagı kürleride kullanıyorum daha hızlı çözüm için banyo öncesi bu kürü öneriyorum) umarım sizde benim kadar memnun kalırsınız :)
Öncesi fotografı koymadım ama sürekli 9luk su ile boyanmış ve maşa ve hava değişimine maruz saçı eminim tahmin edebilirsiniz :KK70:

Eklentiler

• 2015-12-29 12.43.11.jpg
    2015-12-29 12.43.11.jpg
    36 KB · Görüntüleme: 210
  • 2015-12-29 12.43.53.jpg
    2015-12-29 12.43.53.jpg
    47,4 KB · Görüntüleme: 381
Cok saglikli gorunuyor
olcu verebilirmisin pirinc ve su icin

Teşekkürler ben göz kararı koyuyorum ama yaklaşık olarak bir su bardagına bir avuc pirinç yeterli olacaktır kayısı yağınıda 4 damla kadar damlatabilirsiniz muhteşem kokuyor :) 2 gün sonra suyu yenilemeyi unutmayın beklemiş pirinç iki günden sonra bakteri üretiyor

Ben de çok beğendim çok sağlıklı görünüyor:nazar:
çook teşekkür ederim. Bi süredir pirinç suyu yerine gliss saç speyine damlattım onu kullanıyorum. İnanılmaz kurtarıcı dağınık kuru gözüken saçı anında yatıstıyor cok memnunum :)

X