Romatoid artrit

hangi doktora gidiyorsunuz ? biz biraz külfetli olmakla beraber uzun yıllar sonunda bu işin en iyisini bulmuştuk. o doktor ciddi anlamd ağrıları azalttı. ama kesinlikle dediği gibi uygulamanız lazım ilaçları. muayenesi de çko detaylıdır. her seferinde eklemlerin ne kadar hareket ettiğini ölçer tek tek. resmen ayak parmaklarına kadar her ekleme bakar.
hatta ırsi olduğu için her gittiğimizde beni de muayene ederdi.
Ben Kocaeli deyim arastirma hastanesine gidiyorum. O kadar detaylı muayene etmiyorlar tabii.. Suan maleseff özele gidemem muayene ücretleri de uçmuş durumda

Ben Kocaeli deyim arastirma hastanesine gidiyorum. O kadar detaylı muayene etmiyorlar tabii.. Suan maleseff özele gidemem muayene ücretleri de uçmuş durumda

malesef öyle yurdumun sağlık sistemi. bahsettiğim doktor nişantaşında ancak o burnu büyüklerden değil. gerçek bir bilim insanı. ama illa özel doktorlar iyi diye birşey yok. araştırma hastanelerinde de çok kaliteli ve iyi doktorlar oluyo. dilerim size şifa verecek olana en kısa zamanda denk gelirsiniz.

Selamlar benimde eşimde ankilozon spondilit var ne yazılı anti tnf kullanıyoruz hiç bir ilaç fayda etmedi evet yan etkisi fazla ama yapacak bişi yok ne yazikki resmen surundugu günleri bilirim hiç kolay degil

Selamlar benimde eşimde ankilozon spondilit var ne yazılı anti tnf kullanıyoruz hiç bir ilaç fayda etmedi evet yan etkisi fazla ama yapacak bişi yok ne yazikki resmen surundugu günleri bilirim hiç kolay degil
Merhaba canım.. Size de cok gecmis olsun malesef ki bir süre sonra ilaclar da fayda etmiyor. Allah yardimciniz olsun.. Ömrümüz sürünmekle geçecek

Merhaba canım.. Size de cok gecmis olsun malesef ki bir süre sonra ilaclar da fayda etmiyor. Allah yardimciniz olsun.. Ömrümüz sürünmekle geçecek
Saolun rabbi m hepimize bol bol şifa versin benim kendi annemde kv hepsinde var akrabalar zaten nerdeyse bütün sulalede var romatizma ama kimi ağır geçiriyor kimi biraz daha hafif

Arkadaslar merhabalar luyfen banada yardinci olun.
Dia kapagimda 3 senedor gecmeyen agri var doktora gittim bsy yok deyip yolladi. Sizce romatizmamidir ?
Arada dirseklerimde agriyor.

Dia kapagimda 3 senedor gecmeyen agri var doktora gittim bsy yok deyip yolladi. Sizce romatizmamidir ?
Cok gecmis olsun. Benimde çocuklukta diz ağrılarım cok fazla vardi. Öyleki geceleri sabaha kadar ağladigimi bilirim. Daha sonradan biraz daha büyünce romatizma olduğumu öğrendim. Belki o zamanlarda bir tedaviye başlansaydı simdi bu kadar ilerlememiş olacaktı. Lütfen bir romatoloji doktoruna görünün ve tahlil isteyin. Erken teşhis çok önemli.

Cok gecmis olsun. Benimde çocuklukta diz ağrılarım cok fazla vardi. Öyleki geceleri sabaha kadar ağladigimi bilirim. Daha sonradan biraz daha büyünce romatizma olduğumu öğrendim. Belki o zamanlarda bir tedaviye başlansaydı simdi bu kadar ilerlememiş olacaktı. Lütfen bir romatoloji doktoruna görünün ve tahlil isteyin. Erken teşhis çok önemli.
Niye simdi ne gibi kotu etkisi oldu. Ne yonde kotuye gitti romatizmaniz

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Ben son 5 yıldır fizik tedavi, dahiliye,romatoloji bölümlerine gittim. Başta iltihaplı romatizma teşhisi konuldu sonra akdeniz ateşi ve farklı şeylerden şüphelenildi. Devamlı farklı tedaviler uygulandı. Kısaca en son geldiğim nokta evet romatizmal bir hastalığım var ama ne olduğu belli değil. Zamanla kendini gösterecek denildi. Benim durumumda olan var mı bilmiyorum ama doktorlar hemen teşhis koymak istiyorlar yanlış ilaçlar kullanabiliyoruz. O yüzden araştırın, imkanınız varsa iyi doktorlara gitmeye çalışın.

Merhaba, öncelikle geçmiş olsun. Ben son 5 yıldır fizik tedavi, dahiliye,romatoloji bölümlerine gittim. Başta iltihaplı romatizma teşhisi konuldu sonra akdeniz ateşi ve farklı şeylerden şüphelenildi. Devamlı farklı tedaviler uygulandı. Kısaca en son geldiğim nokta evet romatizmal bir hastalığım var ama ne olduğu belli değil. Zamanla kendini gösterecek denildi. Benim durumumda olan var mı bilmiyorum ama doktorlar hemen teşhis koymak istiyorlar yanlış ilaçlar kullanabiliyoruz. O yüzden araştırın, imkanınız varsa iyi doktorlara gitmeye çalışın.
Benimki tek diz kapaginda ve herzaman var ara ara gectigi oluyor. Ilginc olan yuruyunce agrim azaliyor

En son gittiğim doktor kalça kemiğimde erime olduğunu söyledi ve yürüyüş yapmamam gerekiyormuş. Bir romatoloji doktoruna gözükün isterseniz. MR çektirin orda çıkar belki.
Yasiniz kac ? Bundan 2 sene once cektirdim ozamanda rahatsizdim bsy yok dediler. 26 yasindayim

Bu hastalik kabusumuz oldu arastira arastira okuya okuya bilgilenduk resmen benim bir kuzenim üzüldügünde soguklarda falan elleri morario agrio birde cok üzüldügünde tansionu cikio sadece ellerde var biliorum eger ilerlerse bu hastalik skledermaya kadar gidebiliomus deri seertlesmesi adi cokdaha kötüsü sigara en büyük düsmani ve bu hastaliklar geneöikle hamilelikte cikan birhastalikmis sinsi vücutta bekleyen bir hastalik Allah herkesin şifasini versin🙏😔

X