ROSSMAN urunlerı hakkında

Kızlar rossmann karşıyaka çarşı da açıldığında ben de uğrayayım dedim madem bu kadar methediliyor...
Gerçekten de mağaza kozmetik meraklıları için bire bir ve rival de loop tan max factor e kadar geniş seçenekler sunuyor tabi ki burda bizi cezbeden ucuz olduğu kadar kaliteli alman kozmetikleri:KK1:
Ben en son gittiğimde synergen compact powder 01 numarayı almıştım ve 5-6 tl gibi makul bir fiyata.. açıkçası ilk kez kullanacağım için pek de fazla bir beklentim yoktu fakat gerçekten beklediğimden iyi çıktı ki benim cildim yağlı ve sivilceli olmasına rağmen bir zararını görmedim.
Onun dışında rival de loop glossy lips yazan parlatıcısı (12 cookies) da gayet hoştu fakat yoğun bir renk vermedi açıkçası daha kahverengi beklemiştim..
Bir de goldenrose stick concealer almışım o da sivilce izlerini kapatsın diye nitekim kapattı da:KK16:
Rival de loop un dudak kalemini(07 plum) aldım ve memnun kaldım kalem traş derdi yok çevirdikçe uzayanlardan..rengi de çok belirgin bir kırmızı fakat yağlı bir yapısı olmasından dolayı çabuk çıktı dudağımdan:KK19:
Bence kozmetiğe çuvalla para vermek yerine rossmann dan almak daha cazip maddi yönden rahat olsam da olmasam da seni seçtim rossmann, ne oriflame ne avon, max factor zaten bana çok uzaksın üzgünüm..... :KK42:

Kızlar rossmann karşıyaka çarşı da açıldığında ben de uğrayayım dedim madem bu kadar methediliyor...
Gerçekten de mağaza kozmetik meraklıları için bire bir ve rival de loop tan max factor e kadar geniş seçenekler sunuyor tabi ki burda bizi cezbeden ucuz olduğu kadar kaliteli alman kozmetikleri:KK1:
Ben en son gittiğimde synergen compact powder 01 numarayı almıştım ve 5-6 tl gibi makul bir fiyata.. açıkçası ilk kez kullanacağım için pek de fazla bir beklentim yoktu fakat gerçekten beklediğimden iyi çıktı ki benim cildim yağlı ve sivilceli olmasına rağmen bir zararını görmedim.
Onun dışında rival de loop glossy lips yazan parlatıcısı (12 cookies) da gayet hoştu fakat yoğun bir renk vermedi açıkçası daha kahverengi beklemiştim..
Bir de goldenrose stick concealer almışım o da sivilce izlerini kapatsın diye nitekim kapattı da:KK16:
Rival de loop un dudak kalemini(07 plum) aldım ve memnun kaldım kalem traş derdi yok çevirdikçe uzayanlardan..rengi de çok belirgin bir kırmızı fakat yağlı bir yapısı olmasından dolayı çabuk çıktı dudağımdan:KK19:
Bence kozmetiğe çuvalla para vermek yerine rossmann dan almak daha cazip maddi yönden rahat olsam da olmasam da seni seçtim rossmann, ne oriflame ne avon, max factor zaten bana çok uzaksın üzgünüm..... :KK42:

Unutmadan hanımlar, rival de loop handpeeling cherry blossom ellerimi yumuşacık yaptı bence nemlendirici kremlerden daha çok işe yaradı:KK1:

vala güvenebildiğim bi yer değil
bu yurtdışından gelirken getirilen ucuz adi hediyelere benziyor
ne oldğunu bilmeden alıp kullanmak hoşuma gitmiyor
ordan far alan birini görmüştüm oldukça şaşaırmıştım ki fiyatıda normal üstüydü
ki göz bölgesi çok önemli
herkesin kendi teni tabi
sadece oda kokularını kullanıyorum

Canım her ürünü kaliteli mi bilemeyiz ama oda parfümü kullanmak far kullanmaktan çok daha risklidir pek çok solunum sistemi rahatsızlığının ve alerjinin sebebidir tabi ama alman kalitesi şekerim aynı fiyata satılanlarla kıyasladığımızda çok daha kaliteli olduğunu vurgulamak isterim yoksa 100 tl ye de far satılıyor bütçesi uygun olanlar için .....

Canım her ürünü kaliteli mi bilemeyiz ama oda parfümü kullanmak far kullanmaktan çok daha risklidir pek çok solunum sistemi rahatsızlığının ve alerjinin sebebidir tabi ama alman kalitesi şekerim aynı fiyata satılanlarla kıyasladığımızda çok daha kaliteli olduğunu vurgulamak isterim yoksa 100 tl ye de far satılıyor bütçesi uygun olanlar için .....

merak etme canım açık hava için kullnıyorum :)
güvenmediğim bi ürünü evime sokmam zaten
vala herkesin kendi tercihi
bilmediğim bi marka sonuçta o yüzden
hemde ucuz
yaniiii

evet ucuz etin yahnisi yavan olabilir diyosunn :)) hayırlısı neyse bakalım ben şu farlara bidaha bakıyım neler varmış içinde :KK16:

Bilmek gerekir ki L'oreal Maybelline gibi ürünler yurt dışında çok çok ucuz fiyatlara satılıyor.elf markasının yıllarca kıl dökmeyen fırçaları sadece 1 euro... Artı Flormar ve Golden rose markalarıda çok ucuza üretilen içerikleri zararlı maddelerle dolu markalar ama gayette iyi satıyorlar..Demek ki neymiş ucuz mal kötüdür gibi bir düşünce yanlışmış.. Ki bir insan Avon gibi bir markadan gözüne sürüyorsa bence Rival de den hayli hayli sürebilir.. Maddi imkanınız vardır ya da profesyonel makyözsünüzdür pahalısını ve kalitelisini alırsınız ama ucuz ürünler kötüdür gibi genelleyemezsiniz..Profesyonel makyaj bloğu yazarı olarak söylüyorum bunları...
rivaldeloop göz makyaj temizleyici (iki fazlı) douglas xxl den daha iyi temizliyor..
Rivaldeloop dudak kalemleri (asansörlü olanlar) muhteşemler ruj gibi duruyorlar dudakta,açılan kalemleride fena değil..
Rivaldeloop far bazı gayet iyi..Hemde uygun..
jel eyelinerın siyahı muhteşem..
Narsın multiplesine benzeyen stickler muhteşem bir allık bazı..
57 numara ruju anlatmama gerek bile yok sanırım.. gayet iyi..
Göz kalemlerini kullanmadım bilmiyorum,farlarının bazısı iyi bazısı çok kötü...
Yüz temizleme ürünlerini ben denemedim cildim çok hassas ama deneyip memnun kalanlar varmış..Bilmiyorum..
ısana Kuru şampuan,duş jelleri,alterra sabunlar çok kaliteli..Kesinlikle denenmeli..
P ile başlayan bir diş macunları vardı oda çok güzel deneme boyunu alıp deneyin derim..
Ki bu markanın bir güzelliğide o.Çoğu ürünlerinin seyahat boyunu satıyorlar,biraz denersiniz memnun kalmazsanız almazsınız zaten 2-3 lira filan o ürünler..
Rivalde concealer paleti çok kötü almayın yazık olur paranıza..
Ojelerini bilmiyorum ama kullanan arkadaşlarım var..
Pudra ve allıklarınıda denemedim,fondötenlerinide denemedim.Maddi imkanım olduğu için cilt ürünlerimi belli markalardan seçiyorum ama bu dmek değilki uygun markalarda iyi ürünler yok..Tabiki var..Bu markanınkini ben denemedim ama olumlu ya da olumsuz konuşmayacağım o yüzden..
Çok kötü ürünleride vardır elbet,hiçbir marka drtdörtlük kozmetik ürünü üretmiyor zaten..Ama benim size önereceğim -kendi kullandığm ürünler olarak- bunlar..Umarım yararlı olmuştur sevgiler..

rossmann'î ben de çooook seviyorum evime nispeten daha yakın olduğu için kentpark rossmann'a gidiyorum.

alterra diye bir marka var içlerinde paraben bulunmuyor ve doğal organik bitki özlerinden bulundurduğu belirtiliyor. en azından parabensiz diye göz altı kapatıcısını, allığını, yağlı ciltler için yüz temizleme jeliyle nemlendiricisini ve göz çevresi kremini aldım. temizleyici veya nemlendirici hangisi bilmiyorum ama cildimde inanılmaz bir sivilce patlaması yaptı. zaten sivilce sorunum vardı ama onları kullanırken çok daha kötü oldu. daha sonra bıttım sabunu kullanmaya başladım anca öyle toparladı şimdi de bioderma kullanıyorum hala eski sivilcelerin izleri var ama yenileri çıkmıyor çok şükür. allığı kalıcı değil göz altı kapatıcısı ise su gibi renk bile vermiyor bırak kapatmayı. kısacası pek memnun kalmadım.

bunun dışında rival de loop'un gençler için olan serisinden çok ucuza rimeller almıştım sırf denemek için, onlardan çok memnunum cidden maybelline veya max factor'den hiç bir farkları yok. rival de loop göz kalemi epey bir akıyor asansörlü olanını kullanıyorum. yine rival de loop el peelingi fena sayılmaz.

ama 2-3 liraya sattıkları seyahat boyu ürünler cidden çok süper. hem kendime hem anneme hem erkek arkadaşıma alıyorum seyahatlerde cidden çok işe yarıyor hiç yer kaplamıyor hem de bir sürü ürünü çok ucuza denemiş oluyosun.

fakaaaat en güzelini en sona sakladım. mel merio diye bir markanın parfümleri satılıyor rossmann'da. bu markanın limited edition (az sayıda üretilmiş ve devamı gelmicek) parfümleri var. önceki seri meyvemsi kokulardı. yeşil elma, portakal çiçeği, vanilya, bir de ne kokusu olduğunu bilmediğim pembe renkli ve bence en güzeli olan parfümlerini kullandım ve çok beğendim. şimdiki seri çiçek kokuları ağırlıklı. sırf leylak kokusu olandan başka çiçek kokularına kadar bi kaç çeşit parfüm var. yine hepsinden çifter çifter aldım. fiyatlar da 8.50 mi 9 lira mı öyle bir şey. kesinlikle tavsiye ederim. üstelik eau de toilette değil eau de parfüm hepsi. bu kadar ucuza bu kadar güzel parfümler zor bulunur.

rossmann'î ben de çooook seviyorum evime nispeten daha yakın olduğu için kentpark rossmann'a gidiyorum.

alterra diye bir marka var içlerinde paraben bulunmuyor ve doğal organik bitki özlerinden bulundurduğu belirtiliyor. en azından parabensiz diye göz altı kapatıcısını, allığını, yağlı ciltler için yüz temizleme jeliyle nemlendiricisini ve göz çevresi kremini aldım. temizleyici veya nemlendirici hangisi bilmiyorum ama cildimde inanılmaz bir sivilce patlaması yaptı. zaten sivilce sorunum vardı ama onları kullanırken çok daha kötü oldu. daha sonra bıttım sabunu kullanmaya başladım anca öyle toparladı şimdi de bioderma kullanıyorum hala eski sivilcelerin izleri var ama yenileri çıkmıyor çok şükür. allığı kalıcı değil göz altı kapatıcısı ise su gibi renk bile vermiyor bırak kapatmayı. kısacası pek memnun kalmadım.

bunun dışında rival de loop'un gençler için olan serisinden çok ucuza rimeller almıştım sırf denemek için, onlardan çok memnunum cidden maybelline veya max factor'den hiç bir farkları yok. rival de loop göz kalemi epey bir akıyor asansörlü olanını kullanıyorum. yine rival de loop el peelingi fena sayılmaz.

ama 2-3 liraya sattıkları seyahat boyu ürünler cidden çok süper. hem kendime hem anneme hem erkek arkadaşıma alıyorum seyahatlerde cidden çok işe yarıyor hiç yer kaplamıyor hem de bir sürü ürünü çok ucuza denemiş oluyosun.

fakaaaat en güzelini en sona sakladım. mel merio diye bir markanın parfümleri satılıyor rossmann'da. bu markanın limited edition (az sayıda üretilmiş ve devamı gelmicek) parfümleri var. önceki seri meyvemsi kokulardı. yeşil elma, portakal çiçeği, vanilya, bir de ne kokusu olduğunu bilmediğim pembe renkli ve bence en güzeli olan parfümlerini kullandım ve çok beğendim. şimdiki seri çiçek kokuları ağırlıklı. sırf leylak kokusu olandan başka çiçek kokularına kadar bi kaç çeşit parfüm var. yine hepsinden çifter çifter aldım. fiyatlar da 8.50 mi 9 lira mı öyle bir şey. kesinlikle tavsiye ederim. üstelik eau de toilette değil eau de parfüm hepsi. bu kadar ucuza bu kadar güzel parfümler zor bulunur.

yahu mel merioyu önermeyin herkes bilmesin:KK1:
gerçekten harika bir parfüm.bana ilk olarak almanyadan gelmişti sonra rossmanndan sipariş ettik çok yardımcı oldu saolsunlar..
ben mor şişesinin hastasıyım.yaz içinse maviyi kullanmayı düşünüyorum..

üsküdar'da tam olarak nerede olduğunu bilen var mı acaba? ayrıca isana duş jelleri vardır sütlü eskiden onlardan da var mı acaba hala:KK52:

üsküdar'da tam olarak nerede olduğunu bilen var mı acaba? ayrıca isana duş jelleri vardır sütlü eskiden onlardan da var mı acaba hala:KK52:

sitesinde yazıyor ben size kopyalayıp yazıp yardımcı olayım :)

Atlas Çıkmazı Sokak No: 5/9
Üsküdar / İstanbul

ayrıca isana duş jelleri haala mevcut hatta ben bugün aldım inci özlüsünden,mükemmel kokuyor bir de elmas özlü vardı o da harikaydı..sütlü,salatalıklı hepsi mevcut.en azından benim aldığım şubesinde vardı..:KK6:

sitesinde yazıyor ben size kopyalayıp yazıp yardımcı olayım :)

Atlas Çıkmazı Sokak No: 5/9
Üsküdar / İstanbul

ayrıca isana duş jelleri haala mevcut hatta ben bugün aldım inci özlüsünden,mükemmel kokuyor bir de elmas özlü vardı o da harikaydı..sütlü,salatalıklı hepsi mevcut.en azından benim aldığım şubesinde vardı..:KK6:

çok teşekkürler, adresten anlamadığım için sormuştum aslında ama haritan bakayım en iyisi belediyenin:))) inci özlüyü de yazdım kenara:KK66: istanbul'da daha doğrusu anadolu yakası'nda sadece üsküdar;'da var bildiğim kadarıyla.

çok teşekkürler, adresten anlamadığım için sormuştum aslında ama haritan bakayım en iyisi belediyenin:))) inci özlüyü de yazdım kenara:KK66: istanbul'da daha doğrusu anadolu yakası'nda sadece üsküdar;'da var bildiğim kadarıyla.

isterseniz kendi sitesine girin.türkiyede nerde şubeleri var yazıyor harita da mevcut ayrıca :nazar:
ben kendimi kaybettim.daha alacaktım ama frenledim kendimi.bir diğer rossmann çılgınlığıma sakladım.:KK1:

arkadaşlar size rossmann ürünlerini rahatlıkla tavsiye ederim. ben kozmetik ürünleri almadan önce araştırırım ve rossmanna ait ürünlerin rahatlıkla pahalı markalarla yarışabileceğini söyleyebilirim.

zaten alman markalara genellikle güvenebiliriz. özellikle alterra adlı doğal ürünleri veya SEHR GUT notu alan test edilmiş ürünleri tavsiye edebilirim.

benim kozmetiklerde en sinir olduğum şey ürünlerin çok pahalı olması ve buna rağmen de sağlığa zararlı ürünler içirmesi.

yurt disinda yasiyorum.burda rossmanla ayni fiyatta olan bir market daha var.D&M diye ben genellikle onu tercih ederim.marketin dizayni daha iyi.ama konu rossman ve ürünleri olunca yorum yapayim bari.türkiyede böyle bir yerin olmasi cok iyi..cünkü dikkat ettim türkiyede kozmetik cok cok pahalli.bi max factor fondoten 50 tl .burda 10 euroya aliniyor.25 tl en fazla.rossman cok uygun .kalitesi tartisilir tabikide.makyaj ürünleri iyi.ama sampuan,yüz temizliyiceleri 1 2 sefer aldim.pek hatta hic begenmedim.onun disinda synergen pudra kullaniyorum.3 numara .biraz beyaz yapsada iyi kapatiyor.ama galiba yinede türkiyedkei fiyatlar buraya göre fazla."posta kargo vs den olacaktir"mesela arkadas sampuanlari 3 4 liraya aldigini yazmis.sampuanlar burada 50 60 cente satiliyor.1,5 tl yani .ama iste orda az fazla :) ama neyse yinede.türkiyedkei kozmetik fiyatlarina bakinca yinede iyi :KK66:ayrica bilmiyorum izin veriliyormu facebookda yurt disindan gelen marka ürünleri satiyorlar.eger yönetici izin verirse adresi vereyim.bakin.

Benim gibi sokak- cadde adı bilmeyeler için, adresi belediye binasını karşınıza alın, solda balık pazarı olacak, 20 metre kadar ileride solda kocaman rossmann:))) Kendinizi kaybetmemek için tutmak zor ama:)

Bir de bilen arkadaşlar varsa Üsküdar'a belli ürün gelme günü var mı acaba?

isana duş jeli sütlü olan -milchprotein yazıyor sanırım- harika kokusu! sadece 1,99 du indirimdeydi sanırım.
isana aloe veralı el-tırnak kremi, şimdiye kadar kullandığımız binbir çeşit el kremi içinde gerçekten yağlandırmadan yumuşacık hissi veren ender ürünlerden ve 2.90 dı fiyatı sanırım, 100 ml.

isana saç köpüğü, çok hafif, yağlandırmıyor ancak kalıcılığı diğerleri gibi mi emin değilim, 5.90 tl fiyata göre performansını beğendim.

:KK9:

geçen yıl dukan diyeti yaparken bulmuştum o zaman gebzede vardı istanbula en yakın arkadaşıma yulaf kepeği aldırmıştım epey uygun fiyata ama gel gör ki üsküdardaki şubesine gittim geçenlerde yulaf kepeğinin fiyatı olmuş 8 lira ya da 7. talep gören bi ürün olduğunda neden böyle yapıyo bu firmalar çok kızıyorum çok...

geçen yıl dukan diyeti yaparken bulmuştum o zaman gebzede vardı istanbula en yakın arkadaşıma yulaf kepeği aldırmıştım epey uygun fiyata ama gel gör ki üsküdardaki şubesine gittim geçenlerde yulaf kepeğinin fiyatı olmuş 8 lira ya da 7. talep gören bi ürün olduğunda neden böyle yapıyo bu firmalar çok kızıyorum çok...

önceki fiyatına bilmediğimden, internette okuduğum için bakmıştım ben de, off amma pahalıymış demiştim, demek ki talepten dolayı arttı. aman duş jellerine çok talep olmasın lütfen, lütfen:KK9:

rival de loop young göz altı kapatıcısı
rival de loop yetişkinler için fondöteni (sorunlu olmayan ciltler için) gerçekten çok iiyi,maybilin :KK70: golden rose veya florman alcaksanız onun yerine bu markayı alın göz altı kapatıcısı 3 lira fondöten 4 küsür bişi ve öyle fiyata böyle performans ben çok şaşırdım..
sadece rival de loopun yetişkiner için sattıkları göz altı kapatııcısı biraz fazla yağlı duruyor (siyah renkli) buda makyajın göz altı kısmına bulaşmasına neden oluyor ama kapatıcılığı gayet güzel pudra ile kullanılması gerek sadece okadar.ben ki en iyi makyaj ürürününden en ucuzuna kadar hepsini kullandım ama bu kullandığım rival de loop ürünleri en pahalısına denk, en ucuzundan daha iyi seviyede

çok fazla kapatıcılık gerektirmiyorsa cildiniz deneyin derim

ruj,göz kalemi,far, pudra için bişi diyemicem daha kullanmadım ama elimdeki bitince bu markanın pudrasını almayı düşünüyorum

X