Ruhum aciyor..

Kizlar ben şöyle anlatayım ilk bebeğimi dusuk yaptim 2.bebegimi 26 haftalik aniden kaybettim beklenmeyen bir erkenndogum ile 2 gün kuvozde yasadi sonra Melek oldu o günden sonra ben bidahs eski ben olamadım o kaybımdan sonra gebe kalamadım tup bebeğe gittim pgtli tup bebek yaptık ilk transferim tuttu 6.haftada beklenmeyen bir anda elime düştü bi daha transfer oldum transferin 5.gunu adet oldum 3.transferimi oldum cok sukur tuttu cok zor psikolojik ve fiziksel olarak cok yorucu bir gebelik geçirdim bu defa 36ya kadar taşıdım cok sukur saglikla doğurdum dün 8.haftada bebegimin kalbi durmus ve ölmüş içeride bunu öğrendim ve kurtaja alındım bu gebelikte kanamam oldugu icin 2 3 haftadir annem bakıyordu oglum ve bana kayinvalidem aile apartmanında oturuyordu kanamam olunca es dost akraba bilsin istemedim kayinvalideme de anne senin cok sik gelmene gerek yok annem bakiyor bize insanlara karşı dikkat çekme dedim o da anlayışla karşıladı neyse dün bebeğimi benden aldilar annem oğlumla bizdeydi ben hastaneden ciktim eve geldim annem bana kayınvalideni istemedin ondan kalbi durdu bence dedi cok incindim cok sinirlendim ama ses etmedim o aci ile ağzımdan kotu seyler çıkar kalbi kırılır diye sustum bugun ise ben oğlumda kan sulandirici kullanmıştım pihtilasma testlerim temiz olmasına rağmen bunda doktorum vermedi 12.haftada baslicwz dedi bende dedim keske kullansaydım bildiğimi okusaydım icimde keske kalmazdı dedim bana cikisti sen kendini doktormu sanıyorsun cok biliyorsun filan dedi bende artik dayanamadım patladım ağladım üstüne bana dunden beri somurtuyorsun oturuyorsun bu ne böyle tarzi biesey dedi bende artik patladım git anne evine git dedim cekti gitti kalbini kırmak istemedim ama cok yoruldum bana destek olduğunu sanıyor ama beni cok kirdi bu iki günde Allah var bir is yaptirmadi ogluma bakti ama bu sözler yüreğimi daha da dağladı ben mi alınganlık yaptim yoksa gerçekten baskasi olsa da kırılır miydi :KK43:
😢😢

X