rumuzlarinizin hikayesini yazar mısınız?

Behlül Dânâ hazretlerinin dânâsindan etkilenip koymustum ki "dânâ" bilen, bilgili, bilgic, bilge demek. Ben de madem dânâ bilge demek o zaman ben de "bilgeye gore" anlamında "Bilgece" koydum :KK66:

İsim bulamamıştım kendime. Baktım benim prenses geliyor aklıma prensesinannesi geldi. Yakında değiştireceğim ama.
Valla ben sizin nikinizden cok profil fotografinozin hikayesini merak ediyorum

Sanki sinirli sirret bi insan izlenimi veriyo:KK53:bunu yazarkende korka tırsa yaziyom

en sevdiğim erkek ismi. o yüzden aldım bu rumuzu. bir de eski türkleri hatırlatıyor bu isim

Limondu benim nick ama baska uyeye cagrisim yapiyor diye degistirdim.Kozlenmis patatese bayilirim o yüzden de yeni nick bu oldu.

Hamileliğim döneminde üye oldum buraya ve hayatımda ilk kez 70 kiloyu bir arada bünyemde gördüm:) hep dombik dombili oldum ben vs diye söyleniyordum. Dombik lede üye oldum. Bir ara değiştirdim tekrar geri döndüm. Buarada aldığım tüm doğum kilosunuda üç ayda verdim. Ama değişmedi hala ismim.
Aaa sen dombik misin. :KK70:

İlk okulda dönem ödevi diye kendim şeçmiştim koskoca Türklerin Avrupa'da yaşayan yabani kavimleri önlerine (gotlar,Vizigotlar,germanler vs) önlerine katarak Avrupa nın bugünkü şekline gelmesine sebep oluşu kütüphane kütüphane gezdim evde de ana britanika vardı topu topu 1.5 sayfa tutuyordu hepsindede aynı şeyler kendim biraz süslemiştim 5 sayfadan azını hoca kabul etmiyordu yoksa
Ne hafıza var nasıl da hatırlarım

Nazan Bekiroğlunun Mucella kitabinin baskahramani kendime yakin hissettigim kendimle ozlestirdigim icin bunu kullandim Allah sonumu benzetmesin:dua:

Denize ve deniz bilimlerine hayran, kanı deli bir havva kızıyım. En yükseği gördüm baktım birşey yok, herşeyi yüzeyde bırakıp daldım derin maviye, gönül verdim.... Üstü dur durak bilmeyen bu deryada hayatta kalmayı öğrenen ve dahi öğreten bir dalgıcım. Mavi deniz kızıyım :KK66: okyanusya da benim özgürlük kapım...

X