Doğuma Hazırlık rüya :)

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....

dlktrn55

Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2019
69
78
29
merhaba sevgili anneler bu sabah gördüğüm rüyayı anlatmak istiyorum siz ne şekilde yorumlarsınız merak ediyorum..

4 aylık hamileyim allah nasip ederse oğlum olacak,işyerinden bi abla beni çağarıp kucagıma erkek bebek veriyor maşallah bebekte çok güzeldi abla bana aferin sana oğlun olmuş adınıda muhammed mustafa koymuşsun diyor.. çok etkilendim doğrusu.. fakat benim bebegimin ismi daha hayatımızda yokken belliydi napmam gerekir bu durumda kafam çok karıştı.. o_O

Hic blmiyorum ayni durumdaym cok net gordum ismini 😳😳😳 koymalimiyim bilmiyorum
kuzenim ruyasnda gordugi ismi ilk isim olarak koydu. Keske bilgim olsa 😞😞 bennde bilmiyorum

merhaba sevgili anneler bu sabah gördüğüm rüyayı anlatmak istiyorum siz ne şekilde yorumlarsınız merak ediyorum..

4 aylık hamileyim allah nasip ederse oğlum olacak,işyerinden bi abla beni çağarıp kucagıma erkek bebek veriyor maşallah bebekte çok güzeldi abla bana aferin sana oğlun olmuş adınıda muhammed mustafa koymuşsun diyor.. çok etkilendim doğrusu.. fakat benim bebegimin ismi daha hayatımızda yokken belliydi napmam gerekir bu durumda kafam çok karıştı.. o_O
Kulagına okursun ama kimliğe yazdırmazsın olur biter.
Ama Muhammed İsmini koymanızı tavsiye ederim. Her insan isminin özelliğini taşırmış. Peygamber efendimizin ismini koymanız ile, oğlunuzun bir huyunun muhakak Resulullaha çekmesine vesile olursunuz.
Ben hep bir oglum olursa şayet ismini ''MUHAMMED'' Koyarım derdim.
Yineden sizin kararınız

X